• Zondag 2

  • Staf

    NaamFunctieMobielFoto
    Nales, WimTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Vrijdag20:00-21:302A3
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    DatumKlassepouleWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    1 sep. 11:00Groep 5 03LMO 2 - CKC 2Te spelenLMO
    8 sep. 10:30Groep 5 03CKC 2 - Overmaas 6Te spelenSportpark 't Veer
    15 sep. 12:00Groep 5 03CKC 2 - Zwarte Pijl 1Te spelenSportpark 't Veer
    22 sep. 10:306e klasse 17CKC 2 - SVB Besiktas 3Te spelenSportpark 't Veer
    29 sep. 14:006e klasse 17DRL 2 - CKC 2Te spelenSportpark De Leeuwenkuil
    6 okt. 12:306e klasse 17Antibarbari 14 - CKC 2Te spelenSportpark Toepad
    13 okt. 11:156e klasse 17CKC 2 - Slikkerveer 4Te spelenSportpark 't Veer
    27 okt. 12:156e klasse 17FC IJsselmonde 8 - CKC 2Te spelenSportpark Olympia
    10 nov. 10:306e klasse 17CVV Zwervers ZO4 - CKC 2Te spelenSportpark Couwenhoek
    17 nov. 11:156e klasse 17CKC 2 - DCV 1Te spelenSportpark 't Veer
    24 nov. 12:006e klasse 17Nieuwerkerk 8 - CKC 2Te spelenSportpark Dorrestein
    1 dec. 12:006e klasse 17Overmaas 5 - CKC 2Te spelenSportpark Olympia
    8 dec. 11:156e klasse 17CKC 2 - NOCKralingen 2Te spelenSportpark 't Veer
  • Poulestanden CKC 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CKC 200000000
    2LMO 200000000
    3Overmaas 600000000
    4Zwarte Pijl 100000000

    Poulestanden CKC 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Antibarbari 1400000000
    2SVB Besiktas 300000000
    3CKC 200000000
    4DCV 100000000
    5DRL 200000000
    6FC IJsselmonde 800000000
    7Nieuwerkerk 800000000
    8NOCKralingen 200000000
    9Overmaas 500000000
    10Slikkerveer 400000000
    11CVV Zwervers ZO400000000
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Alessie, Stefan
    Es, Colin van
    Es, Ian van
    Gaag, Erwin van der
    Graper, Wesley
    Homan, Mitchell
    Kasbergen, Jeffrey
    Lagerwaard, Jari
    Langenberg, Leroy van den
    Mijnsbergen, Brian
    Nales, Wim
    Pronk, Jordy
    Roer, Jordi
    Stel, Alex van der
    Stel, Steven van der
    Waarde, Djoey van der
  • Teamstatistieken

    CKC 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    nan

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    nan

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    nan

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Beker

    LMO 2

    VS

    CKC 2

    01 september 201911:00 uur
    LMO veld 1 LMO Licht

    dag

    uur

    min

    sec