• CKC 4 zaterdag

  • CKC 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Middelkoop, MarcoTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag20:00-21:301B8
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 16:45CKC 4 - Capelle 8Sportpark 't Veer
    8 okt. 14:30CKC 4 - RVVH 5Sportpark 't Veer
    15 okt. 11:00Swift Boys 4 - CKC 4Sportpark Swift Boys
    29 okt. 16:45CKC 4 - XerxesDZB 5Sportpark 't Veer
    5 nov. 12:15Barendrecht 14 - CKC 4Sportpark De Bongerd
    12 nov. 16:45CKC 4 - Nieuwerkerk 4Sportpark 't Veer
    26 nov. 16:45CKC 4 - SDV 4Sportpark 't Veer
    3 dec. 13:00Lekkerkerk 3 - CKC 4Sportpark Lekkerkerk
    10 dec. 16:45CKC 4 - CVV Zwervers 4Sportpark 't Veer
    28 jan. 12:30DCV 4 - CKC 4Sportpark Waalplantsoen
    4 feb. 16:45CKC 4 - Dilettant 5Sportpark 't Veer
    11 feb. 13:00Capelle 8 - CKC 4Sportpark 't Slot
    4 mrt. 14:30RVVH 5 - CKC 4Sportpark Ridderkerk
    11 mrt. 16:45CKC 4 - Swift Boys 4Sportpark 't Veer
    18 mrt. 14:00XerxesDZB 5 - CKC 4Sportpark Faas Wilkes
    25 mrt. 16:45CKC 4 - Barendrecht 14Sportpark 't Veer
    1 apr. 15:30Nieuwerkerk 4 - CKC 4Sportpark Dorrestein
    15 apr. 16:45CKC 4 - DCV 4Sportpark 't Veer
    22 apr. 15:00SDV 4 - CKC 4Sportpark Toepad
    13 mei. 15:45CVV Zwervers 4 - CKC 4Sportpark Couwenhoek
    20 mei. 16:45CKC 4 - Lekkerkerk 3Sportpark 't Veer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 sep.CKC 4 - Zwervers, IJVV de 33 - 1
    17 sep.SDV 6 - CKC 41 - 4
    24 sep.Dilettant 5 - CKC 42 - 1
  • Poulestanden CKC 4 ( 6e klasse 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwerkerk 411004043
    2Capelle 811003033
    3SDV 411003213
    4Dilettant 511002113
    5Lekkerkerk 310104401
    6XerxesDZB 510104401
    7Swift Boys 410101101
    8CVV Zwervers 410101101
    9Barendrecht 14100123-10
    10CKC 4100112-10
    11RVVH 5100103-30
    12DCV 4100104-40

    Poulestanden CKC 4 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 3 30 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CKC 422007256
    2Zwervers, IJVV de 321016513
    3SDV 6200239-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Belzer, TristanTeamspeler
    Fiere, StenTeamspeler
    Gelder, Donnyjay vanTeamspeler
    Groesbeek, DaveyTeamspeler
    Guinote, RivaldoTeamspeler
    Held, Nando deTeamspeler
    Horstink, LucaTeamspeler
    Koch, BrianTeamspeler
    Michels, BasTeamspeler
    Michels, StanTeamspeler
    Middelkoop, ColinTeamspeler
    Middelkoop, OwenTeamspeler
    Polet, TimTeamspeler
    Snijder, RicardoTeamspeler
    Steenhuizen, SanderTeamspeler
    Tuijl, Wouter vanTeamspeler
    Vogelaar, DaanTeamspeler
    Waarde, Bryan van derTeamspeler
    Want, Jelle van derTeamspeler
    Wolferen, Dylan vanTeamspeler
    Zeeuw, Brian deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    CKC 4

    VS

    Capelle 8

    01 oktober 202216:45 uur
    Sportpark 't Veer veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    CKC 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd