• Zaterdag 2

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Bader, RobertTechnische stafAss.-trainer/coach
    Franke, RichardTechnische stafTrainer/coach
    Tacq, SvenTechnische stafKeeperstrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag20:00-21:302A1
    Donderdag20:00-21:302A1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 14:30DCV 3 - CKC 2Sportpark Waalplantsoen
    30 nov. 12:00CKC 2 - Jodan Boys, de 4Sportpark 't Veer
    7 dec. 12:30Alexandria'66 3 - CKC 2Sportpark Oosterflank
    25 jan. 12:00CKC 2 - Nieuwerkerk 2Sportpark 't Veer
    1 feb. 12:00CKC 2 - Zestienhoven 2Sportpark 't Veer
    8 feb. 14:45Spirit 3 - CKC 2Sportpark Ouderkerk
    7 mrt. 11:30Hillegersberg, vv 2 - CKC 2Sportpark Duivesteyn
    14 mrt. 12:00CKC 2 - Lekkerkerk 2Sportpark 't Veer
    28 mrt. 12:00CKC 2 - DCV 3Sportpark 't Veer
    4 apr. 14:30Jodan Boys, de 4 - CKC 2Sportpark Oosterwei
    18 apr. 11:00Dilettant 2 - CKC 2Sportpark Dilettant
    9 mei. 12:00CKC 2 - Barendrecht 4Sportpark 't Veer
    16 mei. 13:30SVS 3 - CKC 2Sportpark Schenkel
    23 mei. 12:00CKC 2 - Alexandria'66 3Sportpark 't Veer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.CKC 2 - Dilettant 23 - 2
    15 okt.Barendrecht 4 - CKC 25 - 3
    26 okt.CKC 2 - Hillegersberg, vv 23 - 2
    2 nov.Lekkerkerk 2 - CKC 21 - 2
    9 nov.CKC 2 - Spirit 33 - 5
    16 nov.Nieuwerkerk 2 - CKC 24 - 1
  • Poulestanden CKC 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwerkerk 2870145153021
    2Alexandria'66 3860234151918
    3Barendrecht 474122325-213
    4CKC 284132224-213
    5Zestienhoven 283321519-412
    6Jodan Boys, de 4841333231011
    7Spirit 383142327-410
    8Dilettant 282241621-58
    9Lekkerkerk 282241326-138
    10DCV 372141320-77
    11Hillegersberg, vv 282151221-97
    12SVS 381161932-134

    Poulestanden CKC 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RAS 232108447
    2Quick Boys 5320114776
    3Gouda 23102810-23
    4CKC 23012615-91
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Carlier, RickTeamspeler
    Franke, KevinTeamspeler
    Helmer, MickTeamspeler
    Heuvel, Tom van denTeamspeler
    Jansen, BasTeamspeler
    Landvreugd, XaviërTeamspeler
    Mensink, AlexanderTeamspeler
    Oostdijk, DaanTeamspeler
    Rook, TristanTeamspeler
    Straaten, David Van derTeamspeler
    Thijssen, JimTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.