• Volledige Programma komende 5 weken

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusDetails
    za 29-jan. 14:157e klasse 16CKC 4 - CVV Zwervers 7Te spelen
    za 29-jan. AFGELAST2e klasse (2e fase) 05VVOR JO19-1 - CKC JO19-1Afgelast
    za 29-jan. 16:303e klasse (2e fase) 07CKC JO19-2 - Nieuwerkerk JO19-3Te spelen
    za 29-jan. 12:003e klasse (2e fase) 07CKC JO17-1 - Capelle JO17-3Te spelen
    za 29-jan. AFGELASTHoofdklasse DSportlust '46 JO15-1 - CKC JO15-1Afgelast
    za 29-jan. 08:303e klasse (3e fase) 05Barendrecht JO12-5 - CKC JO12-1Te spelen
    za 29-jan. 12:303e klasse (3e fase) 04VVOR JO11-2 - CKC JO11-1Te spelen
    za 29-jan. 10:002e klasse (3e fase) 11DCV JO10-2 - CKC JO10-1Te spelen
    za 29-jan. AFGELAST3e klasse (3e fase) TCKC JO9-1 - Zwervers, IJVV de JO9-3Afgelast
    za 29-jan. AFGELAST5e klasse (3e fase) 02Barendrecht JO9-10 - CKC JO9-2Afgelast
    za 29-jan. 12:002e klasse 05CKC MO17-1 - Cabauw MO17-1Te spelen
    za 29-jan. AFGELAST1e klasse 03CKC MO15-1 - Zwervers, IJVV de MO15-1Afgelast
    za 29-jan. 14:30CKC 1 - LMO 1Te spelen
    zo 30-jan. 10:305e klasse 7CKC 2 - Overmaas 8Te spelen
    zo 30-jan. 12:006e klasse 20Overmaas 5 - CKC 3Te spelen
    di 01-feb. 18:304e klasse (3e fase) 09Zwervers, IJVV de JO10-3 - CKC JO10-2Te spelen
    za 05-feb. 14:153e klasse ECKC 2 - Victoria'04 2Te spelen
    za 05-feb. 16:305e klasse 15CKC 3 - SC Feyenoord 3Te spelen
    za 05-feb. 14:307e klasse 16's-Gravendeel vv 3 - CKC 4Te spelen
    za 05-feb. 11:45Divisie 4 FJodan Boys, de O23-1 - CKC O23-1Te spelen
    za 05-feb. 12:002e klasse (2e fase) 05CKC JO19-1 - RVVH JO19-2Te spelen
    za 05-feb. 14:303e klasse (2e fase) 07SVS JO17-2 - CKC JO17-1Te spelen
    za 05-feb. 10:00Hoofdklasse DCKC JO15-1 - Alexandria'66 JO15-2Te spelen
    za 05-feb. 08:303e klasse (3e fase) 10Moordrecht JO15-1 - CKC JO15-2Te spelen
    za 05-feb. 08:302e klasse (3e fase) 15Spartaan'20 JO13-7 - CKC JO13-1Te spelen
    za 05-feb. 10:005e klasse (3e fase) 12VFC JO12-5 - CKC JO12-2Te spelen
    za 05-feb. 08:303e klasse (3e fase) 04XerxesDZB JO11-4 - CKC JO11-1Te spelen
    za 05-feb. 09:454e klasse (3e fase) 09FC IJsselmonde JO10-3 - CKC JO10-2Te spelen
    za 05-feb. 10:003e klasse (3e fase) TSVB Besiktas JO9-1 - CKC JO9-1Te spelen
    za 05-feb. 08:305e klasse (3e fase) 02CKC JO9-2 - Slikkerveer JO9-3Te spelen
    za 05-feb. 08:303e klasse (3e fase) 04Overmaas JO8-1 - CKC JO8-1Te spelen
    za 05-feb. 14:304e klasse ECKC VR1 - DSVP VR3Te spelen
    za 05-feb. 12:002e klasse 05CKC MO17-1 - DCV MO17-1Te spelen
    za 05-feb. 10:001e klasse 03CKC MO15-1 - Excelsior M. MO15-1Te spelen
    zo 06-feb. 16:455e klasse 7Antibarbari 14 - CKC 2Te spelen
    zo 06-feb. 12:006e klasse 20CKC 3 - Spartaan'20 4Te spelen
    di 08-feb. 20:00CKC JO23-1 - Oudewater JO23-1Te spelen
    za 12-feb. 14:153e klasse ECKC 2 - Dilettant 2Te spelen
    za 12-feb. 16:307e klasse 16CKC 4 - DCV 5Te spelen
    za 12-feb. 16:30Divisie 4 FCKC O23-1 - BVCB O23-1Te spelen
    za 12-feb. 12:302e klasse (2e fase) 05Blijdorp JO19-2 - CKC JO19-1Te spelen
    za 12-feb. 12:003e klasse (2e fase) 07CKC JO19-2 - Capelle JO19-3Te spelen
    za 12-feb. 10:153e klasse (2e fase) 07CKC JO17-1 - DCV JO17-1Te spelen
    za 12-feb. 11:15Hoofdklasse DOlympia JO15-1 - CKC JO15-1Te spelen
    za 12-feb. 12:153e klasse (3e fase) 10CKC JO15-2 - Capelle JO15-2Te spelen
    za 12-feb. 08:302e klasse (3e fase) 15CKC JO13-1 - DRL JO13-1Te spelen
    za 12-feb. 09:003e klasse (3e fase) 05Perkouw JO12-1 - CKC JO12-1Te spelen
    za 12-feb. 10:005e klasse (3e fase) 12CKC JO12-2 - Excelsior R. MO12-1Te spelen
    za 12-feb. 10:003e klasse (3e fase) 04CKC JO11-1 - Lekkerkerk JO11-2Te spelen
    za 12-feb. 08:302e klasse (3e fase) 11CKC JO10-1 - Capelle JO10-1Te spelen
    za 12-feb. 08:304e klasse (3e fase) 09CKC JO10-2 - CVV Zwervers JO10-4Te spelen
    za 12-feb. 08:303e klasse (3e fase) TCKC JO9-1 - Spartaan'20 JO9-7Te spelen
    za 12-feb. 08:305e klasse (3e fase) 02DCV JO9-4 - CKC JO9-2Te spelen
    za 12-feb. 08:303e klasse (3e fase) 04CKC JO8-1 - NOCKralingen JO8-1Te spelen
    za 12-feb. 12:154e klasse EHillegersberg, vv VR1 - CKC VR1Te spelen
    za 12-feb. 12:302e klasse 05RVC '33 MO17-1 - CKC MO17-1Te spelen
    za 12-feb. 10:151e klasse 03Hillegersberg, vv MO15-1 - CKC MO15-1Te spelen
    zo 13-feb. 10:305e klasse 7CKC 2 - Nieuwerkerk 4Te spelen
    zo 13-feb. 14:456e klasse 20Antibarbari 16 - CKC 3Te spelen
    za 19-feb. 14:304e klasse DBSC '68 1 - CKC 1Te spelen
    za 19-feb. 12:153e klasse EBarendrecht 3 - CKC 2Te spelen
    za 19-feb. 16:455e klasse 15CKC 3 - Heinenoord 3Te spelen
    za 19-feb. 14:007e klasse 16CKC 4 - Slikkerveer 2Te spelen
    za 19-feb. 12:15Divisie 4 FGroeneweg O23-1 - CKC O23-1Te spelen
    za 19-feb. 12:00Hoofdklasse DCKC JO15-1 - Hillegersberg, vv JO15-1Te spelen
    za 19-feb. 13:154e klasse EBerkel VR3 - CKC VR1Te spelen
    zo 20-feb. 10:006e klasse 20Zwarte Pijl 2 - CKC 3Te spelen
    za 26-feb. 14:454e klasse DCKC 1 - SVO Buytenpark 1Te spelen
    za 26-feb. 13:005e klasse 15Smitshoek 7 - CKC 3Te spelen
    za 26-feb. 12:00Divisie 4 FCKC O23-1 - Zwervers, IJVV de O23-1Te spelen