• Volledige Programma komende 5 weken

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusDetails
    di 20-aug. 18:00CKC JO13-1 - NOC Kralingen JO13-1Afgelast
    di 20-aug. 18:00Dilettant JO13-1 - sc Excelsior R. JO13-1Te spelen
    di 20-aug. 20:00CKC 1 - NOC Kralingen 1Te spelen
    di 20-aug. 20:00Dilettant 1 - sc Excelsior R. 1Te spelen
    do 22-aug. 19:00CKC JO19-1 - 2-de trainingTe spelen
    do 22-aug. 20:00CKC 1 - 6-de trainingTe spelen
    za 24-aug. 13:30CKC JO13-1 - verliezer wedstr.nr. 2019040Te spelen
    za 24-aug. 14:00winnaar wedstr.nr. 2019039 - winnaar wedstr.nr. 2019040Te spelen
    za 24-aug. 15:30verliezer wedstr.nr. 2019035 - verliezer wedstr.nr. 2019036Te spelen
    za 24-aug. 16:00winnaar wedstr.nr. 2019035 - winnaar wedstr.nr. 2019036Te spelen
    zo 25-aug. 12:00CKC JO19-1 - 3-de trainingTe spelen
    ma 26-aug. 20:00CKC 1 - 7-de trainingTe spelen
    di 27-aug. 20:00CKC 1 - 8-ste trainingTe spelen
    do 29-aug. 20:00CKC 1 - 9-de trainingTe spelen
    za 31-aug. 14:45Groep 2 36CKC 1 - Ammerstolse S.V. 1Te spelen
    za 31-aug. 12:00Groep 2 21CKC 2 - Quick Boys 5Te spelen
    za 31-aug. 15:00Groep 3 39Alexandria'66 4 - CKC 3Te spelen
    za 31-aug. 11:00Groep 5 11SDV 3 - CKC 4Te spelen
    za 31-aug. 15:10Groep 2 01Excelsior R. JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    za 31-aug. 12:00Groep 2 24CKC JO17-1 - VOC JO17-2Te spelen
    za 31-aug. 17:25Groep 3 48Spirit JO17-4 - CKC JO17-2Te spelen
    za 31-aug. 09:45Groep 2 21Spirit JO15-2 - CKC JO15-1Te spelen
    za 31-aug. 15:15Groep 4 49Slikkerveer JO15-3 - CKC JO15-2Te spelen
    za 31-aug. 10:00Groep 2 13CKC JO13-1 - Dilettant JO13-1Te spelen
    za 31-aug. 08:30Groep 4 16CKC JO13-2 - Slikkerveer JO13-3Te spelen
    za 31-aug. 11:20Groep 3 08Spirit JO12-2 - CKC JO12-1Te spelen
    za 31-aug. 11:00Groep 4 17RVVH JO11-3 - CKC JO11-1Te spelen
    za 31-aug. 08:30Groep 5 32CKC JO11-2 - Alexandria'66 JO11-4Te spelen
    za 31-aug. 08:303e klasse 14CKC JO10-1 - XerxesDZB JO10-3Te spelen
    za 31-aug. 08:304e klasse 08NOCKralingen JO9-1 - CKC JO9-1Te spelen
    za 31-aug. 08:302e klasse 18Charlois, sv JO8-2 - CKC JO8-1Te spelen
    za 31-aug. 14:30Groep 3 14CKC VR1 - Dilettant VR1Te spelen
    za 31-aug. 16:20Groep 2 24Olympia MO15-2 - CKC MO15-1Te spelen
    za 31-aug. 09:45Groep 1 22Excelsior R. MO13-1 - CKC MO13-1Te spelen
    za 31-aug. 14:30Groep 1 17Blijdorp MO11-1 - CKC MO11-1Te spelen
    zo 01-sep. 12:30Groep 3 19Sparta (AV) 2 - CKC 1Te spelen
    zo 01-sep. 11:00Groep 5 03LMO 2 - CKC 2Te spelen
    zo 01-sep. 09:30Groep 1 01FC IJsselmonde VE1 - CKC VE1Te spelen
    ma 02-sep. 20:00CKC 1 - 10-de trainingTe spelen
    di 03-sep. 20:00Spirit JO19-1 - CKC 2Te spelen
    di 03-sep. 20:00CKC 1 - Rotterdam United 1Te spelen
    za 07-sep. 14:30Groep 2 36Dilettant 1 - CKC 1Te spelen
    za 07-sep. 12:15Groep 2 21RAS 2 - CKC 2Te spelen
    za 07-sep. 16:45Groep 3 39CKC 3 - Steeds Hooger 1Te spelen
    za 07-sep. 16:15Groep 5 11CKC 4 - Zwervers, IJVV de 6Te spelen
    za 07-sep. 14:30Groep 2 01CKC JO19-1 - Barendrecht JO19-3Te spelen
    za 07-sep. 15:00Groep 2 24BVCB JO17-2 - CKC JO17-1Te spelen
    za 07-sep. 14:00Groep 3 48CKC JO17-2 - SVS JO17-2Te spelen
    za 07-sep. 10:15Groep 2 21CKC JO15-1 - Excelsior R. MO17-1Te spelen
    za 07-sep. 12:15Groep 4 49CKC JO15-2 - Zwervers, IJVV de JO15-3Te spelen
    za 07-sep. 10:00Groep 2 13DCV JO13-1 - CKC JO13-1Te spelen
    za 07-sep. 13:00Groep 4 16CVV Zwervers JO13-4 - CKC JO13-2Te spelen
    za 07-sep. 08:30Groep 3 08CKC JO12-1 - Capelle JO12-2Te spelen
    za 07-sep. 08:30Groep 4 17CKC JO11-1 - Barendrecht JO11-5Te spelen
    za 07-sep. 09:45Groep 5 32Slikkerveer JO11-3 - CKC JO11-2Te spelen
    za 07-sep. 08:303e klasse 14CVV Zwervers JO10-3 - CKC JO10-1Te spelen
    za 07-sep. 08:304e klasse 08CKC JO9-1 - Excelsior R., JO9-3MTe spelen
    za 07-sep. 11:007e klasse 28RVVH, JO9-6G - CKC, JO9-2GTe spelen
    za 07-sep. 08:302e klasse 18CKC JO8-1 - VVOR JO8-2Te spelen
    za 07-sep. 14:30Groep 3 14DCV VR1 - CKC VR1Te spelen
    za 07-sep. 12:00Groep 2 24CKC MO15-1 - Stolwijk MO15-1Te spelen
    za 07-sep. 10:15Groep 1 22CKC MO13-1 - Cabauw MO13-1Te spelen
    za 07-sep. 08:30Groep 1 17CKC MO11-1 - Excelsior R. MO11-1Te spelen
    zo 08-sep. 09:30Groep 3 19CKC 1 - VFC 5Te spelen
    zo 08-sep. 10:30Groep 5 03CKC 2 - Overmaas 6Te spelen
    zo 08-sep. 12:00Groep 1 01CKC VE1 - WIK VE1Te spelen
    di 10-sep. 20:00DCV 1 - CKC 1Te spelen
    di 10-sep. 20:00CKC 2 - Capelle 6Te spelen
    za 14-sep. 14:45Groep 2 36CKC 1 - Lekkerkerk 1Te spelen
    za 14-sep. 12:00Groep 2 21Gouda 2 - CKC 2Te spelen
    za 14-sep. 16:45Groep 3 39CKC 3 - SVS 5Te spelen
    za 14-sep. 16:45Groep 5 11CKC 4 - Barendrecht 12Te spelen
    za 14-sep. 14:30Groep 2 01sv Poortugaal JO19-3 - CKC JO19-1Te spelen
    za 14-sep. 12:30Groep 2 24CKC JO17-1 - Alexandria'66 JO17-3Te spelen
    za 14-sep. 13:00Groep 3 48Lekkerkerk JO17-1 - CKC JO17-2Te spelen
    za 14-sep. 11:00Groep 2 21CKC JO15-1 - VVOR JO15-2Te spelen
    za 14-sep. 12:00Groep 4 49CKC JO15-2 - DRL JO15-2Te spelen
    za 14-sep. 10:15Groep 2 13CKC JO13-1 - Spirit JO13-2Te spelen
    za 14-sep. 08:30Groep 4 16CKC JO13-2 - Excelsior R. JO13-4MTe spelen
    za 14-sep. 13:45Groep 3 08VVOR JO12-2 - CKC JO12-1Te spelen
    za 14-sep. 09:45Groep 4 17CKC JO11-1 - Zwervers, IJVV de JO11-2Te spelen
    za 14-sep. 08:30Groep 5 32CKC JO11-2 - XerxesDZB JO11-5GTe spelen
    za 14-sep. 08:303e klasse 14CKC JO10-1 - VVOR JO10-4Te spelen
    za 14-sep. 08:304e klasse 08VVOR JO9-4 - CKC JO9-1Te spelen
    za 14-sep. 08:307e klasse 28CKC, JO9-2G - Ommoord, sv JO9-2Te spelen
    za 14-sep. 08:302e klasse 18XerxesDZB JO8-3 - CKC JO8-1Te spelen
    za 14-sep. 14:15Groep 3 14CKC VR1 - Capelle VR1Te spelen
    za 14-sep. 11:30Groep 2 24SHO MO15-1 - CKC MO15-1Te spelen
    za 14-sep. 11:15Groep 1 22SHO MO13-1 - CKC MO13-1Te spelen
    za 14-sep. 08:30Groep 1 17DBGC MO11-1 - CKC MO11-1Te spelen
    zo 15-sep. 09:30Groep 3 19CKC 1 - Antibarbari 6Te spelen
    zo 15-sep. 12:00Groep 5 03CKC 2 - Zwarte Pijl 1Te spelen
    zo 15-sep. 10:30Groep 1 01CKC VE1 - Slikkerveer VE1Te spelen
    za 21-sep. 14:304e klasse GEgelantier Boys, de 1 - CKC 1Te spelen
    za 21-sep. 12:003e klasse FZestienhoven 2 - CKC 2Te spelen
    za 21-sep. 14:304e klasse 14Zwervers, IJVV de 3 - CKC 3Te spelen
    za 21-sep. 16:306e klasse 13CKC 4 - Aeolus 2Te spelen
    za 21-sep. 11:301e klasse 4DVO '32 JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    za 21-sep. 14:002e klasse 7Spartaan'20 JO17-4 - CKC JO17-1Te spelen
    za 21-sep. 16:004e klasse 15CKC JO17-2 - Zwervers, IJVV de JO17-3Te spelen
    za 21-sep. 10:002e klasse 5VVOR JO15-2 - CKC JO15-1Te spelen
    za 21-sep. 15:154e klasse 05Slikkerveer JO15-3 - CKC JO15-2Te spelen
    za 21-sep. 12:002e klasse 6CKC JO13-1 - SVS JO13-1Te spelen
    za 21-sep. 08:304e klasse 17CKC JO13-2 - Slikkerveer JO13-5Te spelen
    za 21-sep. 10:00Groep 3 08CKC JO12-1 - Alexandria'66 JO12-2Te spelen
    za 21-sep. 12:00Groep 4 17DRL JO11-1 - CKC JO11-1Te spelen
    za 21-sep. 08:30Groep 5 32Capelle JO11-2 - CKC JO11-2Te spelen
    za 21-sep. 10:303e klasse 14Alexandria'66 JO10-3 - CKC JO10-1Te spelen
    za 21-sep. 08:304e klasse 08CKC JO9-1 - XerxesDZB JO9-4Te spelen
    za 21-sep. 08:307e klasse 28VOC, JO9-9M - CKC, JO9-2GTe spelen
    za 21-sep. 08:302e klasse 18CKC JO8-1 - Alexandria'66 JO8-2Te spelen
    za 21-sep. 14:305e klasse 4CKC VR1 - Linschoten VR1Te spelen
    za 21-sep. 10:152e klasse 7CKC MO13-1 - Stolwijk MO13-1Te spelen
    za 21-sep. 08:302e klasse 7CKC MO11-1 - Dilettant MO11-1Te spelen
    zo 22-sep. 09:304e klasse 7CKC 1 - FC IJsselmonde 3Te spelen
    zo 22-sep. 10:306e klasse 17CKC 2 - SVB Besiktas 3Te spelen
    zo 22-sep. 11:152e klasse 4CKC VE1 - Rotterdam United VE1Te spelen