• Volledige Programma komende 5 weken

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusDetails
    zo 15-sep. 11:30Groep 1 01CKC VE1 - Slikkerveer VE1Te spelen
    wo 18-sep. 20:00Groep 5 11CKC 4 - Barendrecht 12Te spelen
    vr 20-sep. 20:001e klasse 09CKC VR30+1 - Brielle, VV VR30+1Te spelen
    vr 20-sep. 20:301e klasse 09CKC VR30+1 - Lekkerkerk VR30+1Te spelen
    vr 20-sep. 21:001e klasse 09XerxesDZB VR30+1 - CKC VR30+1Te spelen
    za 21-sep. 14:304e klasse GEgelantier Boys, de 1 - CKC 1Te spelen
    za 21-sep. 12:003e klasse FZestienhoven 2 - CKC 2Te spelen
    za 21-sep. 14:006e klasse 13CKC 4 - Aeolus 2Te spelen
    za 21-sep. 11:301e klasse 4DVO '32 JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    za 21-sep. 14:152e klasse 7Spartaan'20 JO17-4 - CKC JO17-1Te spelen
    za 21-sep. 10:002e klasse 5VVOR JO15-2 - CKC JO15-1Te spelen
    za 21-sep. 15:154e klasse 05Slikkerveer JO15-3 - CKC JO15-2Te spelen
    za 21-sep. 12:002e klasse 6CKC JO13-1 - SVS JO13-1Te spelen
    za 21-sep. 08:304e klasse 17CKC JO13-2 - Slikkerveer JO13-5Te spelen
    za 21-sep. 10:00Groep 3 08CKC JO12-1 - Alexandria'66 JO12-2Te spelen
    za 21-sep. 10:45Groep 4 17DRL JO11-1 - CKC JO11-1Te spelen
    za 21-sep. 08:30Groep 5 32Capelle JO11-2 - CKC JO11-2Te spelen
    za 21-sep. 10:153e klasse 14Alexandria'66 JO10-3 - CKC JO10-1Te spelen
    za 21-sep. 08:304e klasse 08CKC JO9-1 - XerxesDZB JO9-4Te spelen
    za 21-sep. 08:307e klasse 28VOC, JO9-9M - CKC, JO9-2GTe spelen
    za 21-sep. 08:302e klasse 18CKC JO8-1 - Alexandria'66 JO8-2Te spelen
    za 21-sep. 11:452e klasse 8CKC MO15-1 - PPSC MO15-3Te spelen
    za 21-sep. 10:152e klasse 7CKC MO13-1 - Stolwijk MO13-1Te spelen
    za 21-sep. 08:302e klasse 7CKC MO11-1 - Dilettant MO11-1Te spelen
    zo 22-sep. 09:304e klasse 7CKC 1 - FC IJsselmonde 3Te spelen
    zo 22-sep. 11:306e klasse 17CKC 2 - SVB Besiktas 3Te spelen
    zo 22-sep. 13:302e klasse 4CKC VE1 - Rotterdam United VE1Te spelen
    za 28-sep. 12:153e klasse FCKC 2 - SVS 3Te spelen
    za 28-sep. 14:304e klasse 14CKC 3 - Capelle 4Te spelen
    za 28-sep. 15:006e klasse 13Capelle 11 - CKC 4Te spelen
    za 28-sep. 14:451e klasse 4CKC JO19-1 - Kethel Spaland, vv JO19-1Te spelen
    za 28-sep. 12:152e klasse 7CKC JO17-1 - RVVH JO17-2Te spelen
    za 28-sep. 10:002e klasse 5CKC JO15-1 - FC IJsselmonde JO15-3Te spelen
    za 28-sep. 10:004e klasse 05CKC JO15-2 - VVOR JO15-3Te spelen
    za 28-sep. 08:302e klasse 6XerxesDZB JO13-3 - CKC JO13-1Te spelen
    za 28-sep. 10:004e klasse 17XerxesDZB JO13-5 - CKC JO13-2Te spelen
    za 28-sep. 13:30Groep 3 08Nieuwerkerk JO12-3 - CKC JO12-1Te spelen
    za 28-sep. 08:30Groep 4 17CKC JO11-1 - Slikkerveer JO11-2Te spelen
    za 28-sep. 08:30Groep 5 32CKC JO11-2 - DCV JO11-4Te spelen
    za 28-sep. 08:303e klasse 14CKC JO10-1 - Nieuwerkerk JO10-4Te spelen
    za 28-sep. 08:304e klasse 08Neptunus-Schiebroek JO9-2 - CKC JO9-1Te spelen
    za 28-sep. 08:307e klasse 28CKC, JO9-2G - Blijdorp JO9-7Te spelen
    za 28-sep. 14:452e klasse 18Spartaan'20 JO8-4 - CKC JO8-1Te spelen
    za 28-sep. 14:305e klasse 4Soccer Boys VR1 - CKC VR1Te spelen
    za 28-sep. 13:002e klasse 8VOC MO15-2 - CKC MO15-1Te spelen
    za 28-sep. 08:302e klasse 7Hillegersberg, vv MO13-1 - CKC MO13-1Te spelen
    za 28-sep. 11:402e klasse 7Blijdorp MO11-2 - CKC MO11-1Te spelen
    zo 29-sep. 10:006e klasse 17DRL 2 - CKC 2Te spelen
    vr 04-okt. 20:001e klasse 09CKC VR30+1 - Lekkerkerk VR30+1Te spelen
    vr 04-okt. 20:301e klasse 09Brielle, VV VR30+1 - CKC VR30+1Te spelen
    vr 04-okt. 21:001e klasse 09CKC VR30+1 - XerxesDZB VR30+1Te spelen
    za 05-okt. 14:304e klasse GSwift Boys 1 - CKC 1Te spelen
    za 05-okt. 12:153e klasse FBarendrecht 4 - CKC 2Te spelen
    za 05-okt. 11:004e klasse 14Swift Boys 2 - CKC 3Te spelen
    za 05-okt. 14:306e klasse 13CKC 4 - DCV 5Te spelen
    za 05-okt. 14:001e klasse 4Excelsior'20 JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    za 05-okt. 11:002e klasse 7Barendrecht JO17-4 - CKC JO17-1Te spelen
    za 05-okt. 12:004e klasse 15CKC JO17-2 - SVS JO17-3Te spelen
    za 05-okt. 10:152e klasse 5Hillegersberg, vv JO15-2 - CKC JO15-1Te spelen
    za 05-okt. 08:304e klasse 05Capelle JO15-2 - CKC JO15-2Te spelen
    za 05-okt. 10:152e klasse 6CKC JO13-1 - Bergambacht JO13-1Te spelen
    za 05-okt. 08:304e klasse 17CKC JO13-2 - Alexandria'66 JO13-5Te spelen
    za 05-okt. 10:00Groep 3 08Barendrecht JO12-3 - CKC JO12-1Te spelen
    za 05-okt. 10:00Groep 4 17LMO JO11-2 - CKC JO11-1Te spelen
    za 05-okt. 10:00Groep 5 32Barendrecht JO11-6 - CKC JO11-2Te spelen
    za 05-okt. 08:303e klasse 14Schoonhoven JO10-2 - CKC JO10-1Te spelen
    za 05-okt. 08:304e klasse 08CKC JO9-1 - Ommoord, sv JO9-1Te spelen
    za 05-okt. 08:307e klasse 28CKC, JO9-2G - Smitshoek JO9-8Te spelen
    za 05-okt. 13:302e klasse 18Spartaan'20 JO8-5 - CKC JO8-1Te spelen
    za 05-okt. 14:305e klasse 4CKC VR1 - Nieuwerkerk VR1Te spelen
    za 05-okt. 12:002e klasse 8CKC MO15-1 - Barendrecht MO15-2Te spelen
    za 05-okt. 10:152e klasse 7CKC MO13-1 - Spirit MO13-2Te spelen
    za 05-okt. 08:302e klasse 7CKC MO11-1 - Cabauw MO11-1Te spelen
    zo 06-okt. 10:154e klasse 7Antibarbari 8 - CKC 1Te spelen
    zo 06-okt. 12:306e klasse 17Antibarbari 14 - CKC 2Te spelen
    zo 06-okt. 09:302e klasse 4VOC VE1 - CKC VE1Te spelen
    za 12-okt. 14:454e klasse GCKC 1 - DRL 1Te spelen
    za 12-okt. 12:003e klasse FCKC 2 - Dilettant 2Te spelen
    za 12-okt. 16:454e klasse 14CKC 3 - Bolnes 2Te spelen
    za 12-okt. 13:006e klasse 13Lekkerkerk 5 - CKC 4Te spelen
    za 12-okt. 14:301e klasse 4CKC JO19-1 - Capelle JO19-2Te spelen
    za 12-okt. 12:152e klasse 7CKC JO17-1 - VVOR JO17-1Te spelen
    za 12-okt. 11:004e klasse 15DRL JO17-2 - CKC JO17-2Te spelen
    za 12-okt. 10:002e klasse 5CKC JO15-1 - Dilettant JO15-1Te spelen
    za 12-okt. 10:004e klasse 05CKC JO15-2 - Lekkerkerk JO15-1Te spelen
    za 12-okt. 08:452e klasse 6Soccer Boys JO13-2 - CKC JO13-1Te spelen
    za 12-okt. 08:304e klasse 17Lekkerkerk JO13-2 - CKC JO13-2Te spelen
    za 12-okt. 08:30Groep 3 08CKC JO12-1 - SVS JO12-1Te spelen
    za 12-okt. 08:30Groep 4 17CKC JO11-1 - Spartaan'20 JO11-7Te spelen
    za 12-okt. 08:30Groep 5 32CKC JO11-2 - Nieuwerkerk JO11-7Te spelen
    za 12-okt. 08:303e klasse 14CKC JO10-1 - Spirit JO10-3Te spelen
    za 12-okt. 08:304e klasse 08Alexandria'66 JO9-4 - CKC JO9-1Te spelen
    za 12-okt. 09:457e klasse 28Leonidas JO9-3 - CKC, JO9-2GTe spelen
    za 12-okt. 08:302e klasse 18CKC JO8-1 - Feyenoord, sc JO8-3Te spelen
    za 12-okt. 14:305e klasse 4Jodan Boys, de VR3 - CKC VR1Te spelen
    za 12-okt. 08:302e klasse 8Blijdorp MO15-2 - CKC MO15-1Te spelen
    za 12-okt. 11:302e klasse 7VOC MO13-2 - CKC MO13-1Te spelen
    za 12-okt. 10:302e klasse 7HOV/DJSCR MO11-1 - CKC MO11-1Te spelen
    zo 13-okt. 09:304e klasse 7CKC 1 - VOC 5Te spelen
    zo 13-okt. 13:306e klasse 17CKC 2 - Slikkerveer 4Te spelen
    zo 13-okt. 11:302e klasse 4CKC VE1 - Voorwaarts VE2Te spelen
    vr 18-okt. 20:001e klasse 09CKC VR30+1 - XerxesDZB VR30+1Te spelen
    vr 18-okt. 20:301e klasse 09CKC VR30+1 - Lekkerkerk VR30+1Te spelen
    vr 18-okt. 21:001e klasse 09Brielle, VV VR30+1 - CKC VR30+1Te spelen
    za 19-okt. 14:304e klasse GHOV/DJSCR 1 - CKC 1Te spelen