• Volledige Programma komende 5 weken

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusDetails
    zo 24-mrt. 12:303e klasse DCKC 1 - Groeneweg 3Te spelen
    zo 24-mrt. 12:004e klasse 6FC IJsselmonde 3 - CKC 2Te spelen
    zo 24-mrt. 10:306e klasse 6CKC 3 - Nieuwerkerk 7Te spelen
    zo 24-mrt. 10:302e klasse 1CKC VE1 - Excelsior R. VE1Te spelen
    di 26-mrt. AFGELAST4e klasse 06Spirit 5 - CKC 2Afgelast door vereniging
    di 26-mrt. 20:00CKC 1 (za) - COAL 1Te spelen
    za 30-mrt. 13:003e klasse 7CKC JO19-2 - Binnenmaas, FC JO19-1Te spelen
    za 30-mrt. 11:451e klasse 8CKC JO17-1 - Binnenmaas, FC JO17-1Te spelen
    za 30-mrt. 10:002e klasse 09SVS JO15-1 - CKC JO15-1Te spelen
    za 30-mrt. 11:155e klasse 01Spirit JO15-5 - CKC JO15-2Te spelen
    za 30-mrt. 10:001e klasse 7CKC JO11-1 - sv Poortugaal JO11-2Te spelen
    za 30-mrt. 10:006e klasse 9CKC JO11-2 - Strijen JO11-2Te spelen
    za 30-mrt. 10:002e klasse 03Nieuwerkerk JO10-5 - CKC JO10-1Te spelen
    za 30-mrt. 08:304e klasse 11Nieuwerkerk JO10-8 - CKC JO10-2Te spelen
    za 30-mrt. 08:307e klasse 09CKC JO9-2 - Nieuwerkerk JO9-9Te spelen
    za 30-mrt. 08:303e klasse 01CKC JO8-1 - Hillegersberg, vv JO8-2Te spelen
    za 30-mrt. 12:305e klasse Esv Poortugaal VR2 - CKC VR1Te spelen
    za 30-mrt. 08:302e klasse 7CKC MO15-1 - Zwaluwen MO15-2Te spelen
    za 30-mrt. 08:302e klasse 4*Moordrecht MO13-1 - CKC MO13-1Te spelen
    za 30-mrt. 10:002e klasse 5CKC MO11-1 - PPSC MO11-1Te spelen
    zo 31-mrt. 12:303e klasse DCKC 1 - DONK 3Te spelen
    zo 31-mrt. 12:004e klasse 6Spartaan'20 3 - CKC 2Te spelen
    zo 31-mrt. 10:302e klasse 1Sparta (AV) VE2 - CKC VE1Te spelen
    vr 05-apr. 20:001e klasse 6CKC VR30+1 - Rozenburg VR30+1Te spelen
    vr 05-apr. 20:301e klasse 6XerxesDZB VR30+1 - CKC VR30+1Te spelen
    vr 05-apr. 21:001e klasse 6CKC VR30+1 - Berkel VR30+1Te spelen
    vr 05-apr. 22:001e klasse 6Smitshoek VR30+1 - CKC VR30+1Te spelen
    za 06-apr. 14:454e klasse FCKC 1 - Hillegersberg, vv 1Te spelen
    za 06-apr. 12:004e klasse 06CKC 2 - Excelsior R. 2Te spelen
    za 06-apr. 15:003e klasse 7Excelsior R. JO19-2 - CKC JO19-2Te spelen
    za 06-apr. 12:301e klasse 8ONA JO17-1 - CKC JO17-1Te spelen
    za 06-apr. 11:005e klasse 15Dilettant JO17-2 - CKC JO17-2Te spelen
    za 06-apr. 10:152e klasse 09Capelle JO15-2 - CKC JO15-1Te spelen
    za 06-apr. 12:005e klasse 01CKC JO15-2 - Stolwijk JO15-2Te spelen
    za 06-apr. 14:006e klasse 03CKC JO15-3 - Smitshoek JO15-7Te spelen
    za 06-apr. 10:152e klasse 2CKC JO13-1 - Ommoord, sv JO13-1Te spelen
    za 06-apr. 08:307e klasse 2CKC JO13-2 - Gravendeel JO13-2GTe spelen
    za 06-apr. 10:002e klasse 3CKC JO12-1 - HWD JO12-1Te spelen
    za 06-apr. 10:001e klasse 7LMO JO11-1 - CKC JO11-1Te spelen
    za 06-apr. 08:306e klasse 9FC IJsselmonde JO11-2 - CKC JO11-2Te spelen
    za 06-apr. 11:302e klasse 03Excelsior R. JO10-3 - CKC JO10-1Te spelen
    za 06-apr. 11:304e klasse 11Excelsior R. JO10-4M - CKC JO10-2Te spelen
    za 06-apr. 08:302e klasse 7CKC JO9-1 - DRL JO9-1Te spelen
    za 06-apr. 08:307e klasse 09CKC JO9-2 - Excelsior R. JO9-3MTe spelen
    za 06-apr. 08:303e klasse 01CKC JO8-1 - DCV JO8-3Te spelen
    za 06-apr. 16:155e klasse EST AGE-GGK/Zestienhoven VR3 - CKC VR1Te spelen
    za 06-apr. 08:302e klasse 7Zwervers, IJVV de MO15-1 - CKC MO15-1Te spelen
    za 06-apr. 09:302e klasse 4*Soccer Boys MO13-1 - CKC MO13-1Te spelen
    za 06-apr. 08:302e klasse 5Excelsior'20 MO11-1 - CKC MO11-1Te spelen
    zo 07-apr. 09:453e klasse DBlijdorp 2 - CKC 1Te spelen
    di 09-apr. 20:004e klasse 06CKC 2 - Nieuwerkerk 2Te spelen
    za 13-apr. 14:304e klasse FBolnes 1 - CKC 1Te spelen
    za 13-apr. 15:154e klasse 06Capelle 4 - CKC 2Te spelen
    za 13-apr. 14:001e klasse 5CKC JO19-1 - Schoonhoven JO19-1Te spelen
    za 13-apr. 13:155e klasse 01Schoonhoven JO15-4 - CKC JO15-2Te spelen
    za 13-apr. 11:456e klasse 03Lekkerkerk JO15-2 - CKC JO15-3Te spelen
    za 13-apr. 08:302e klasse 2Jodan Boys, de JO13-2 - CKC JO13-1Te spelen
    za 13-apr. 10:007e klasse 2SVS JO13-3G - CKC JO13-2Te spelen
    za 13-apr. 09:302e klasse 3CWO JO12-1 - CKC JO12-1Te spelen
    za 13-apr. 08:302e klasse 7Alexandria'66 JO9-2 - CKC JO9-1Te spelen
    za 13-apr. 09:457e klasse 09CVV Zwervers JO9-4 - CKC JO9-2Te spelen
    za 13-apr. 08:303e klasse 01SVS JO8-3 - CKC JO8-1Te spelen
    za 13-apr. 16:155e klasse ECKC VR1 - Smitshoek VR1Te spelen
    zo 14-apr. 10:154e klasse 6Antibarbari 7 - CKC 2Te spelen
    zo 14-apr. 10:306e klasse 6CKC 3 - TOGB 7Te spelen
    zo 14-apr. 12:002e klasse 1CKC VE1 - Aeolus VE1Te spelen
    za 20-apr. 11:303e klasse DStolwijk 2 - CKC 1Te spelen
    za 20-apr. 14:454e klasse FCKC 1 - Ammerstolse S.V. 1Te spelen
    za 20-apr. 08:302e klasse 5CKC MO11-1 - FC Vlotbrug MO11-1Te spelen
    ma 22-apr. 09:00Toernooi bij Smitshoek - Te spelen