• Volledige Programma komende 5 weken

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusDetails
    za 17-nov. 15:004e klasse FBergambacht 1 - CKC 1Te spelen
    za 17-nov. 12:004e klasse 06NOCKralingen 2 - CKC 2Te spelen
    za 17-nov. 14:001e klasse 7CKC JO19-1 - Bergambacht JO19-1Te spelen
    za 17-nov. 10:301e klasse 7DCV JO17-1 - CKC JO17-1Te spelen
    za 17-nov. 12:154e klasse 09CKC JO17-2 - Ammerstolse S.V. JO17-1Te spelen
    za 17-nov. 11:452e klasse 8CKC JO15-1 - BVCB JO15-2Te spelen
    za 17-nov. 12:303e klasse 03Groeneweg JO15-2 - CKC JO15-2Te spelen
    za 17-nov. 13:506e klasse 02CKC JO15-3 - NOCKralingen JO15-2Te spelen
    za 17-nov. 10:005e klasse 6Bolnes JO13-1 - CKC JO13-2Te spelen
    za 17-nov. 10:002e klasse 1CKC JO11-1 - Bergambacht JO11-1Te spelen
    za 17-nov. 10:005e klasse 04CKC JO11-2 - Alexandria'66 JO11-4Te spelen
    za 17-nov. 08:303e klasse 07CKC JO10-1 - Excelsior R. JO10-4Te spelen
    za 17-nov. 08:304e klasse 12CKC JO10-2 - XerxesDZB JO10-4Te spelen
    za 17-nov. 10:002e klasse 8DRL JO9-1 - CKC JO9-1Te spelen
    za 17-nov. 08:307e klasse 04Lekkerkerk JO9-2 - CKC JO9-2Te spelen
    za 17-nov. 08:302e klasse 1DCV JO8-2 - CKC JO8-1Te spelen
    za 17-nov. 16:155e klasse ECKC VR1 - Blijdorp VR2Te spelen
    za 17-nov. 10:152e klasse 8CKC MO15-1 - Binnenmaas, FC MO15-1Te spelen
    za 17-nov. 08:302e klasse 7CKC MO13-1 - Zwervers, IJVV de MO13-1Te spelen
    za 17-nov. 08:302e klasse 5CKC MO11-1 - Blijdorp MO11-1Te spelen
    zo 18-nov. 12:303e klasse DAntibarbari 5 - CKC 1Te spelen
    zo 18-nov. 10:304e klasse 6Oud-Beijerland 1 - CKC 2Te spelen
    zo 18-nov. 10:306e klasse 6CKC 3 - Victoria'04 2Te spelen
    zo 18-nov. 09:302e klasse 1FC IJsselmonde VE1 - CKC VE1Te spelen
    di 20-nov. 20:004e klasse 06Nieuwerkerk 2 - CKC 2Te spelen
    di 20-nov. 18:00CKC JO10-1 - SVV JO10-1Te spelen
    wo 21-nov. 19:00Bergambacht JO11-1 - CKC JO11-1Te spelen
    wo 21-nov. 19:00Poortugaal JO9-1 - CKC JO9-1Te spelen
    wo 21-nov. 19:30Gouda MO15-1 - CKC MO15-1Te spelen
    za 24-nov. 14:454e klasse FCKC 1 - Nieuwerkerk 1Te spelen
    za 24-nov. 12:004e klasse 06CKC 2 - Gouda 2Te spelen
    za 24-nov. 14:001e klasse 7NOCKralingen JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    za 24-nov. 11:153e klasse 7Dilettant JO19-1 - CKC JO19-2Te spelen
    za 24-nov. 12:001e klasse 7CKC JO17-1 - CVV Zwervers JO17-1Te spelen
    za 24-nov. 12:454e klasse 09Perkouw JO17-1 - CKC JO17-2Te spelen
    za 24-nov. 11:152e klasse 8Alexandria'66 JO15-3 - CKC JO15-1Te spelen
    za 24-nov. 13:453e klasse 03CKC JO15-2 - CVV Zwervers JO15-2Te spelen
    za 24-nov. 15:306e klasse 02CKC JO15-3 - Alexandria'66 JO15-5Te spelen
    za 24-nov. 10:001e klasse 8CKC JO13-1 - Nieuwerkerk JO13-2Te spelen
    za 24-nov. 08:305e klasse 6CKC JO13-2 - Slikkerveer JO13-3Te spelen
    za 24-nov. 09:452e klasse 4CKC JO12-1 - DSVP JO12-1Te spelen
    za 24-nov. 08:302e klasse 1Blijdorp JO11-1 - CKC JO11-1Te spelen
    za 24-nov. 08:303e klasse 07Nieuwerkerk JO10-4 - CKC JO10-1Te spelen
    za 24-nov. 10:454e klasse 12Alexandria'66 JO10-4 - CKC JO10-2Te spelen
    za 24-nov. 08:302e klasse 8CKC JO9-1 - Capelle JO9-2Te spelen
    za 24-nov. 08:307e klasse 04CKC JO9-2 - Alexandria'66 JO9-4Te spelen
    za 24-nov. 08:302e klasse 1CKC JO8-1 - SVS JO8-2Te spelen
    za 24-nov. 12:452e klasse 8FC IJsselmonde MO15-1 - CKC MO15-1Te spelen
    za 24-nov. 08:302e klasse 7Zwaluwen MO13-1 - CKC MO13-1Te spelen
    za 24-nov. 12:302e klasse 5Zwervers, IJVV de MO11-1 - CKC MO11-1Te spelen
    zo 25-nov. 10:003e klasse DGroeneweg 3 - CKC 1Te spelen
    zo 25-nov. 09:304e klasse 6CKC 2 - Feyenoord, sc 2Te spelen
    zo 25-nov. 11:006e klasse 6LMO 2 - CKC 3Te spelen
    zo 25-nov. 10:002e klasse 1Excelsior R. VE1 - CKC VE1Te spelen
    wo 28-nov. 20:00VOC JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    wo 28-nov. 18:00CKC JO12-1 - SVV JO12-1Te spelen
    za 01-dec. 14:304e klasse FAmmerstolse S.V. 1 - CKC 1Te spelen
    za 01-dec. 13:004e klasse 06Excelsior R. 2 - CKC 2Te spelen
    za 01-dec. 14:001e klasse 7CKC JO19-1 - Excelsior R. JO19-1Te spelen
    za 01-dec. 14:153e klasse 7CKC JO19-2 - Excelsior R. JO19-2Te spelen
    za 01-dec. 15:001e klasse 7Excelsior R. JO17-1 - CKC JO17-1Te spelen
    za 01-dec. 12:154e klasse 09CKC JO17-2 - Bergambacht JO17-2Te spelen
    za 01-dec. 11:452e klasse 8CKC JO15-1 - Dilettant JO15-1Te spelen
    za 01-dec. 09:003e klasse 03VVOR JO15-3 - CKC JO15-2Te spelen
    za 01-dec. 12:156e klasse 02Zwervers, IJVV de JO15-4 - CKC JO15-3Te spelen
    za 01-dec. 08:301e klasse 8Zwervers, IJVV de JO13-1 - CKC JO13-1Te spelen
    za 01-dec. 08:305e klasse 6Barendrecht JO13-5 - CKC JO13-2Te spelen
    za 01-dec. 10:152e klasse 4HWD JO12-1 - CKC JO12-1Te spelen
    za 01-dec. 10:002e klasse 1CKC JO11-1 - Excelsior R. JO11-2Te spelen
    za 01-dec. 08:305e klasse 04NOCKralingen JO11-1 - CKC JO11-2Te spelen
    za 01-dec. 08:303e klasse 07CKC JO10-1 - Alexandria'66 JO10-2Te spelen
    za 01-dec. 08:304e klasse 12CKC JO10-2 - DONK JO10-2Te spelen
    za 01-dec. 14:452e klasse 8Spartaan'20 JO9-5 - CKC JO9-1Te spelen
    za 01-dec. 08:307e klasse 04VOC JO9-6 - CKC JO9-2Te spelen
    za 01-dec. 08:302e klasse 1VVOR JO8-3 - CKC JO8-1Te spelen
    za 01-dec. 16:155e klasse ECKC VR1 - ST AGE-GGK/Zestienhoven VR3Te spelen
    za 01-dec. 10:152e klasse 8CKC MO15-1 - Zwervers, IJVV de MO15-1Te spelen
    za 01-dec. 08:302e klasse 7CKC MO13-1 - sv Poortugaal MO13-1Te spelen
    za 01-dec. 08:302e klasse 5CKC MO11-1 - Zwaluwen MO11-1Te spelen
    zo 02-dec. 12:303e klasse DCKC 1 - Blijdorp 2Te spelen
    zo 02-dec. 13:004e klasse 6Overmaas 3 - CKC 2Te spelen
    zo 02-dec. 10:306e klasse 6CKC 3 - Kethel Spaland, vv 3Te spelen
    za 08-dec. 14:454e klasse FCKC 1 - Bolnes 1Te spelen
    za 08-dec. 12:004e klasse 06CKC 2 - Capelle 4Te spelen
    za 08-dec. 14:301e klasse 7Sparta (AV) JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    za 08-dec. 10:003e klasse 7RVVH JO19-3 - CKC JO19-2Te spelen
    za 08-dec. 12:001e klasse 7CKC JO17-1 - Slikkerveer JO17-1Te spelen
    za 08-dec. 08:452e klasse 8Spirit JO15-2 - CKC JO15-1Te spelen
    za 08-dec. 13:453e klasse 03CKC JO15-2 - Spirit JO15-3Te spelen
    za 08-dec. 15:306e klasse 02CKC JO15-3 - TOGB JO15-9Te spelen
    za 08-dec. 10:001e klasse 8CKC JO13-1 - Feyenoord, sc JO13-2Te spelen
    za 08-dec. 08:305e klasse 6CKC JO13-2 - Overmaas JO13-2Te spelen
    za 08-dec. 09:452e klasse 4CKC JO12-1 - Soccer Boys JO12-1Te spelen
    za 08-dec. 09:452e klasse 1Overmaas JO11-1 - CKC JO11-1Te spelen
    za 08-dec. 10:005e klasse 04CKC JO11-2 - Nieuwerkerk JO11-7Te spelen
    za 08-dec. 08:453e klasse 07sv Poortugaal JO10-5 - CKC JO10-1Te spelen
    za 08-dec. 09:454e klasse 12Hillegersberg, vv JO10-3 - CKC JO10-2Te spelen
    za 08-dec. 08:302e klasse 8CKC JO9-1 - Overmaas JO9-1Te spelen
    za 08-dec. 08:307e klasse 04CKC JO9-2 - Spirit JO9-4Te spelen
    za 08-dec. 08:302e klasse 1CKC JO8-1 - PPSC JO8-1Te spelen
    za 08-dec. 11:005e klasse ESmitshoek VR1 - CKC VR1Te spelen
    za 08-dec. 10:002e klasse 8PPSC MO15-2 - CKC MO15-1Te spelen
    za 08-dec. 10:302e klasse 7VDL MO13-2 - CKC MO13-1Te spelen
    zo 09-dec. 11:003e klasse DDONK 3 - CKC 1Te spelen
    zo 09-dec. 09:304e klasse 6CKC 2 - Antibarbari 7Te spelen
    zo 09-dec. 12:006e klasse 6TOGB 7 - CKC 3Te spelen
    zo 09-dec. 12:002e klasse 1Aeolus VE1 - CKC VE1Te spelen
    za 15-dec. 14:304e klasse FHillegersberg, vv 1 - CKC 1Te spelen
    za 15-dec. 12:303e klasse 7CKC JO19-2 - Slikkerveer JO19-2Te spelen
    za 15-dec. 09:452e klasse 4CKC JO12-1 - VVOR JO12-2Te spelen
    za 15-dec. 10:155e klasse 04Groeneweg JO11-3 - CKC JO11-2Te spelen
    zo 16-dec. 13:003e klasse DCKC 1 - Overmaas 1Te spelen
    zo 16-dec. 12:004e klasse 6SVV 4 (zon) - CKC 2Te spelen