• Volledige Programma komende 5 weken

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusDetails
    za 04-dec. 15:007e klasse 16Charlois, sv 5 - CKC 4Te spelen
    za 04-dec. 12:00Divisie 4 FJodan Boys, de O23-1 - CKC O23-1Te spelen
    za 04-dec. 14:302e klasse (2e fase) 05Barendrecht JO19-5 - CKC JO19-1Te spelen
    za 04-dec. 12:153e klasse (2e fase) 07CKC JO19-2 - TOGB JO19-6Te spelen
    za 04-dec. 10:153e klasse (2e fase) 07CKC JO17-1 - CVV Zwervers JO17-2Te spelen
    za 04-dec. AFGELASTHoofdklasse DCKC JO15-1 - Hillegersberg, vv JO15-1Afgelast
    za 04-dec. 10:004e klasse (2e fase) 13Dilettant JO15-2 - CKC JO15-2Te spelen
    za 04-dec. 08:302e klasse (2e fase) 10CKC JO13-1 - XerxesDZB JO13-2Te spelen
    za 04-dec. 10:003e klasse (2e fase) 17VOC JO12-4 - CKC JO12-1Te spelen
    za 04-dec. 08:305e klasse (2e fase) 07CKC JO12-2 - VOC JO12-5Te spelen
    za 04-dec. 08:303e klasse (2e fase) 08HOV/DJSCR JO11-1 - CKC JO11-1Te spelen
    za 04-dec. 09:453e klasse (2e fase) 07Zwervers, IJVV de JO10-2 - CKC JO10-1Te spelen
    za 04-dec. 08:304e klasse (2e fase) 13CKC JO10-2 - DCV JO10-4MTe spelen
    za 04-dec. 08:303e klasse (2e fase) 09Nieuwerkerk JO9-5 - CKC JO9-1Te spelen
    za 04-dec. 08:303e klasse (2e fase) 09Zwervers, IJVV de JO8-1 - CKC JO8-1Te spelen
    za 04-dec. AFGELAST4e klasse ECKC VR1 - Smitshoek VR1Afgelast
    za 04-dec. 12:002e klasse 08CKC MO15-1 - VOC MO15-2Te spelen
    za 04-dec. 14:30CKC 1 - Capelle 2Te spelen
    zo 05-dec. 14:305e klasse 7HOV/DJSCR 5 - CKC 2Te spelen
    zo 05-dec. 10:306e klasse 20CKC 3 - DCV 2Te spelen
    za 11-dec. 14:454e klasse DCKC 1 - SVO Buytenpark 1Te spelen
    za 11-dec. 11:003e klasse EMSV '71 2 - CKC 2Te spelen
    za 11-dec. 14:157e klasse 16CKC 4 - RVVH 7Te spelen
    za 11-dec. 12:00Divisie 4 FCKC O23-1 - BVCB O23-1Te spelen
    za 11-dec. 12:303e klasse (2e fase) 07Soccer Boys JO19-2 - CKC JO19-2Te spelen
    za 11-dec. 10:303e klasse (2e fase) 07Lekkerkerk JO17-2 - CKC JO17-1Te spelen
    za 11-dec. 10:15Hoofdklasse DCKC JO15-1 - Alexandria'66 JO15-2Te spelen
    za 11-dec. 08:304e klasse (2e fase) 13CKC JO15-2 - Zwervers, IJVV de JO15-3Te spelen
    za 11-dec. 11:302e klasse (2e fase) 10DCV JO13-1 - CKC JO13-1Te spelen
    za 11-dec. 10:153e klasse (2e fase) 17CKC JO12-1 - Alexandria'66 JO12-3Te spelen
    za 11-dec. 08:305e klasse (2e fase) 07BVCB JO12-5 - CKC JO12-2Te spelen
    za 11-dec. 08:303e klasse (2e fase) 08CKC JO11-1 - Spirit JO11-3Te spelen
    za 11-dec. 10:153e klasse (2e fase) 07CKC JO10-1 - Excelsior R. JO10-6Te spelen
    za 11-dec. 10:304e klasse (2e fase) 13Hillegersberg, vv JO10-4 - CKC JO10-2Te spelen
    za 11-dec. 08:303e klasse (2e fase) 09CKC JO9-1 - Nieuwerkerk JO9-6Te spelen
    za 11-dec. 10:005e klasse (2e fase) 09Slikkerveer JO9-3 - CKC JO9-2Te spelen
    za 11-dec. 08:303e klasse (2e fase) 09CKC JO8-1 - VVOR JO8-2Te spelen
    za 11-dec. 14:154e klasse Esv Poortugaal VR1 - CKC VR1Te spelen
    za 11-dec. 12:002e klasse 07LMO MO17-1 - CKC MO17-1Te spelen
    za 11-dec. 11:002e klasse 08Dilettant MO15-1 - CKC MO15-1Te spelen
    zo 12-dec. 10:005e klasse 7CKC 2 - NOCKralingen 2Te spelen
    zo 12-dec. 10:006e klasse 20Zwarte Pijl 2 - CKC 3Te spelen
    wo 15-dec. 20:00PPSC MO17-1 - CKC MO17-1Te spelen
    za 18-dec. 14:307e klasse 16CKC 4 - 's-Gravendeel vv 3Te spelen
    za 18-dec. 12:15Divisie 4 FGroeneweg O23-1 - CKC O23-1Te spelen
    za 18-dec. 12:15Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 3 08CKC JO17-1 - SJO DBF JO17-1JMTe spelen
    za 18-dec. 11:30Hoofdklasse DSportlust '46 JO15-1 - CKC JO15-1Te spelen
    za 18-dec. 11:00Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 3 05CVV Zwervers JO13-2 - CKC JO13-1Te spelen
    za 18-dec. 08:305e klasse (2e fase) 09Lekkerkerk JO9-3 - CKC JO9-2Te spelen
    za 18-dec. 12:152e klasse 07CKC MO17-1 - Berkel MO17-3Te spelen
    za 18-dec. 11:002e klasse 08Berkel MO15-4 - CKC MO15-1Te spelen