• Volledige Programma komende 5 weken

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusDetails
    za 14-nov. 14:304e klasse GBolnes - CKCTe spelen
    za 14-nov. 12:00Groep 1 02CKC 2 - SVS 2Te spelen
    za 14-nov. 15:004e klasse 14Dilettant 3 - CKC 3Te spelen
    za 14-nov. 10:001e klasse 04SVS JO17-1 - CKC JO17-1Te spelen
    za 14-nov. 10:15CKC JO14-1 - HBS JO14-2Te spelen
    za 21-nov. 14:304e klasse GSDV - CKCTe spelen
    za 21-nov. 14:303e klasse ENSVV 3 - CKC 2Te spelen
    za 21-nov. 11:554e klasse 14Perkouw 2 - CKC 3Te spelen
    za 21-nov. 16:457e klasse 11CKC 4 - Nieuwerkerk 7Te spelen
    za 21-nov. 12:001e klasse 04RVVH JO17-1 - CKC JO17-1Te spelen
    za 21-nov. 10:153e klasse 06Perkouw JO17-1 - CKC JO17-2Te spelen
    za 21-nov. 11:004e klasse 11Slikkerveer JO17-4 - CKC JO17-3Te spelen
    za 21-nov. 08:302e klasse 04msv De Betrokken Spartaan JO15-1 - CKC JO15-1Te spelen
    za 21-nov. 11:304e klasse 10Voorschoten`97 JO15-4 - CKC JO15-2Te spelen
    za 21-nov. 10:30Hoofdklasse BCKC JO14-1 - Westlandia JO14-2Te spelen
    za 21-nov. 11:002e klasse 5Jodan Boys, de JO13-2 - CKC JO13-1Te spelen
    za 21-nov. 16:455e klasse ECKC VR1 - LMO VR1Te spelen
    za 21-nov. 10:302e klasse 08CKC MO15-1 - Kethel Spaland, vv MO15-1Te spelen
    za 21-nov. 08:302e klasse 09CKC MO15-2 - Pernis MO15-1Te spelen
    zo 22-nov. 12:304e klasse 06CVV Zwervers ZO3 - CKC 2Te spelen
    zo 22-nov. 12:306e klasse 08CVV Zwervers 6 - CKC 3Te spelen
    za 28-nov. 12:003e klasse ECKC 2 - Schoonhoven 2Te spelen
    za 28-nov. 16:454e klasse 14CKC 3 - Schoonhoven 3Te spelen
    za 28-nov. 12:307e klasse 11Schoonhoven 6 - CKC 4Te spelen
    za 28-nov. 14:30Hoofdklasse EZwervers, IJVV de JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    za 28-nov. 14:151e klasse 04CKC JO17-1 - CWO JO17-1Te spelen
    za 28-nov. 16:153e klasse 06CKC JO17-2 - HWD JO17-1Te spelen
    za 28-nov. 12:004e klasse 11CKC JO17-3 - Zwervers, IJVV de JO17-2Te spelen
    za 28-nov. 10:152e klasse 04CKC JO15-1 - Rhoon JO15-1Te spelen
    za 28-nov. 08:304e klasse 10CKC JO15-2 - Concordia JO15-3Te spelen
    za 28-nov. 11:45Hoofdklasse BNieuwerkerk JO14-2 - CKC JO14-1Te spelen
    za 28-nov. 10:152e klasse 5CKC JO13-1 - DCV JO13-1Te spelen
    za 28-nov. 15:305e klasse ENieuwerkerk VR1 - CKC VR1Te spelen
    za 28-nov. 10:002e klasse 08PPSC MO15-1 - CKC MO15-1Te spelen
    za 28-nov. 12:002e klasse 09TransvaliaZW MO15-1 - CKC MO15-2Te spelen
    zo 29-nov. 09:304e klasse 06CKC 2 - Overmaas 4Te spelen
    zo 29-nov. 11:306e klasse 08CKC 3 - RDM 2Te spelen
    zo 29-nov. 13:302e klasse 09CKC 35+1 - HOV/DJSCR 35+2Te spelen