• Volledige Programma komende 5 weken

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusDetails
    za 18-sep. 14:30Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 29CVC Reeuwijk 1 - CKC 1Te spelen
    za 18-sep. 14:30Mannen beker reserve zaterdag Groep 2 42CKC 3 - Capelle 8Te spelen
    za 18-sep. 14:30Mannen beker reserve zaterdag Groep 4 39CKC 4 - Hillegersberg, vv 4Te spelen
    za 18-sep. 15:00Divisie 4 FBVCB O23-1 - CKC O23-1Te spelen
    za 18-sep. 12:151e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05CKC JO19-1 - VVOR JO19-1Te spelen
    za 18-sep. 14:453e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08Spirit JO19-2 - CKC JO19-2Te spelen
    za 18-sep. 10:153e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09Perkouw JO17-1 - CKC JO17-1Te spelen
    za 18-sep. 10:15Zwaluwen Jeugd Beker O15 poulefase Groep 1 06CKC JO15-1 - Smitshoek JO15-1Te spelen
    za 18-sep. 10:154e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15Capelle JO15-2 - CKC JO15-2Te spelen
    za 18-sep. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10Dilettant JO13-1 - CKC JO13-1Te spelen
    za 18-sep. 12:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 17Nieuwerkerk JO12-2 - CKC JO12-1Te spelen
    za 18-sep. 08:304e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 18CKC JO12-2 - Nieuwerkerk JO12-4Te spelen
    za 18-sep. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 37Barendrecht JO11-7 - CKC JO11-1Te spelen
    za 18-sep. 09:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 27FC IJsselmonde JO10-2 - CKC JO10-1Te spelen
    za 18-sep. 08:304e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 27CKC JO10-2 - Alexandria'66 JO10-6Te spelen
    za 18-sep. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 28CKC JO9-1 - BVCB JO9-3Te spelen
    za 18-sep. 10:004e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08Slikkerveer JO9-3 - CKC JO9-2Te spelen
    za 18-sep. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09CKC JO8-1 - Ommoord, sv JO8-1Te spelen
    za 18-sep. 15:00Groep 3 06Lekkerkerk VR1 - CKC VR1Te spelen
    za 18-sep. 11:00Zwaluwen Jeugd Beker MO17 poulefase Groep 2 30Barendrecht MO17-2 - CKC MO17-1Te spelen
    za 18-sep. 10:00Zwaluwen Jeugd Beker MO15 poulefase Groep 2 23Nieuwerkerk MO15-1 - CKC MO15-1Te spelen
    zo 19-sep. 11:00Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 4 45CKC 3 - CVV Zwervers 6Te spelen
    ma 20-sep. 19:00Zwaluwen Jeugd Beker MO15 poulefase Groep 2 23CKC MO15-1 - PPSC MO15-1Te spelen
    di 21-sep. 20:00Strijen 2 - CKC 2Te spelen
    za 25-sep. 14:454e klasse DCKC 1 - Hillegersberg, vv 1Te spelen
    za 25-sep. 14:453e klasse ECKC 2 - CION 2Te spelen
    za 25-sep. 14:305e klasse 15Coal 2 - CKC 3Te spelen
    za 25-sep. 16:457e klasse 16CKC 4 - PKC'85 4Te spelen
    za 25-sep. 12:00Divisie 4 FCKC O23-1 - ARC O23-1Te spelen
    za 25-sep. 10:001e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05SVS JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    za 25-sep. 16:453e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08CKC JO19-2 - Nieuwerkerk JO19-2Te spelen
    za 25-sep. 13:003e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09CKC JO17-1 - DCV JO17-1Te spelen
    za 25-sep. 10:00Hoofdklasse DCKC JO15-1 - Nieuwerkerk JO15-2Te spelen
    za 25-sep. 10:004e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15CKC JO15-2 - Smitshoek JO15-6Te spelen
    za 25-sep. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10CKC JO13-1 - SVS JO13-2Te spelen
    za 25-sep. 11:453e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 17CKC JO12-1 - TOGB JO12-2Te spelen
    za 25-sep. 11:304e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 18Alexandria'66 JO12-5 - CKC JO12-2Te spelen
    za 25-sep. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 37CKC JO11-1 - DCV JO11-2Te spelen
    za 25-sep. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 27CKC JO10-1 - Smitshoek JO10-4Te spelen
    za 25-sep. 09:454e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 27Excelsior R. JO10-8 - CKC JO10-2Te spelen
    za 25-sep. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 28Steeds Hooger JO9-1 - CKC JO9-1Te spelen
    za 25-sep. 08:304e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08CKC JO9-2 - Zwervers, IJVV de JO9-2Te spelen
    za 25-sep. 08:453e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09NOCKralingen JO8-1 - CKC JO8-1Te spelen
    za 25-sep. 12:004e klasse EFC IJsselmonde VR1 - CKC VR1Te spelen
    za 25-sep. 11:002e klasse 07Rotterdam United MO17-1 - CKC MO17-1Te spelen
    zo 26-sep. 09:305e klasse 7TOGB 4 - CKC 2Te spelen
    zo 26-sep. 10:306e klasse 20CKC 3 - HOV/DJSCR 8Te spelen
    wo 29-sep. 20:001e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05Stolwijk JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    za 02-okt. 15:004e klasse DExcelsior R. 1 - CKC 1Te spelen
    za 02-okt. 12:003e klasse EMaense, FC 2 - CKC 2Te spelen
    za 02-okt. 14:305e klasse 15CKC 3 - RVVH 5Te spelen
    za 02-okt. 15:007e klasse 16DCV 5 - CKC 4Te spelen
    za 02-okt. 16:00Divisie 4 FNieuwerkerk O23-1 - CKC O23-1Te spelen
    za 02-okt. 12:151e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05CKC JO19-1 - Moordrecht JO19-1Te spelen
    za 02-okt. 14:003e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08SVS JO19-2 - CKC JO19-2Te spelen
    za 02-okt. 13:453e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09FC IJsselmonde JO17-2 - CKC JO17-1Te spelen
    za 02-okt. 11:30Hoofdklasse DBVCB JO15-1 - CKC JO15-1Te spelen
    za 02-okt. 11:004e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15Dilettant JO15-2 - CKC JO15-2Te spelen
    za 02-okt. 10:153e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10Alexandria'66 JO13-5 - CKC JO13-1Te spelen
    za 02-okt. 10:003e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 17NOCKralingen JO12-1 - CKC JO12-1Te spelen
    za 02-okt. 08:304e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 18CKC JO12-2 - Groeneweg JO12-2Te spelen
    za 02-okt. 09:453e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 37VVOR JO11-2 - CKC JO11-1Te spelen
    za 02-okt. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 27CKC JO10-1 - sv Poortugaal JO10-5Te spelen
    za 02-okt. 10:004e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 27DCV JO10-3 - CKC JO10-2Te spelen
    za 02-okt. 09:454e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08Barendrecht JO9-9JM - CKC JO9-2Te spelen
    za 02-okt. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09Alexandria'66 JO8 Regenboog - CKC JO8-1Te spelen
    za 02-okt. 14:304e klasse ECKC VR1 - Kethel Spaland, vv VR1Te spelen
    za 02-okt. 12:152e klasse 07CKC MO17-1 - VFC MO17-1Te spelen
    za 02-okt. 10:152e klasse 08CKC MO15-1 - XerxesDZB MO15-1Te spelen
    zo 03-okt. 09:305e klasse 7CKC 2 - CVV Zwervers 4Te spelen
    zo 03-okt. 12:006e klasse 20Aeolus 3 - CKC 3Te spelen
    za 09-okt. 14:454e klasse DCKC 1 - NOCKralingen 1Te spelen
    za 09-okt. 14:153e klasse ECKC 2 - VFC 2Te spelen
    za 09-okt. 14:305e klasse 15SC Feyenoord 3 - CKC 3Te spelen
    za 09-okt. 16:307e klasse 16CKC 4 - 's-Gravendeel vv 3Te spelen
    za 09-okt. 12:00Divisie 4 FCKC O23-1 - Groeneweg O23-1Te spelen
    za 09-okt. 12:451e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05Capelle JO19-2 - CKC JO19-1Te spelen
    za 09-okt. 16:453e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08CKC JO19-2 - VOC JO19-3Te spelen
    za 09-okt. 12:153e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09CKC JO17-1 - BVCB JO17-2Te spelen
    za 09-okt. 10:00Hoofdklasse DCKC JO15-1 - Capelle JO15-1Te spelen
    za 09-okt. 10:154e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15CKC JO15-2 - DCV JO15-2Te spelen
    za 09-okt. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10CKC JO13-1 - Hillegersberg, vv JO13-3Te spelen
    za 09-okt. 08:304e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 18Groeneweg JO12-4 - CKC JO12-2Te spelen
    za 09-okt. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 37CKC JO11-1 - Excelsior R. JO11-4Te spelen
    za 09-okt. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 27NOCKralingen JO10-1 - CKC JO10-1Te spelen
    za 09-okt. 08:304e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 27CKC JO10-2 - CVV Zwervers JO10-4Te spelen
    za 09-okt. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09CKC JO8-1 - XerxesDZB JO8-3Te spelen
    za 09-okt. 15:004e klasse EDSVP VR3 - CKC VR1Te spelen
    za 09-okt. 08:302e klasse 08DCV MO15-1 - CKC MO15-1Te spelen
    zo 10-okt. 10:005e klasse 7Nieuwerkerk 4 - CKC 2Te spelen
    zo 10-okt. 11:306e klasse 20CKC 3 - Antibarbari 16Te spelen
    ma 11-okt. 19:003e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09CKC JO17-1 - VVOR JO17-3Te spelen
    za 16-okt. 14:304e klasse DOmmoord, sv 1 - CKC 1Te spelen
    za 16-okt. 12:003e klasse ELekkerkerk 2 - CKC 2Te spelen
    za 16-okt. 16:455e klasse 15CKC 3 - Heinenoord 3Te spelen
    za 16-okt. 16:307e klasse 16Spirit 9 - CKC 4Te spelen
    za 16-okt. 12:00Divisie 4 FFC Zoetermeer O23-1 - CKC O23-1Te spelen
    za 16-okt. 12:151e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05CKC JO19-1 - Schoonhoven JO19-1Te spelen
    za 16-okt. 17:003e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08Excelsior R. JO19-2 - CKC JO19-2Te spelen
    za 16-okt. 17:003e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09Excelsior R. JO17-2 - CKC JO17-1Te spelen
    za 16-okt. 11:30Hoofdklasse DVOC JO15-1 - CKC JO15-1Te spelen
    za 16-okt. 09:454e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15Lekkerkerk JO15-1 - CKC JO15-2Te spelen
    za 16-okt. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10Capelle JO13-2 - CKC JO13-1Te spelen
    za 16-okt. 14:304e klasse ECKC VR1 - BVCB VR1Te spelen
    za 16-okt. 12:152e klasse 07CKC MO17-1 - SVS MO17-1Te spelen
    za 16-okt. 10:152e klasse 08CKC MO15-1 - FC Vlotbrug MO15-1Te spelen
    zo 17-okt. 09:305e klasse 7CKC 2 - Antibarbari 14Te spelen
    zo 17-okt. 12:006e klasse 20Spartaan'20 4 - CKC 3Te spelen