• Vroege Vogels

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdLokale stafteamlid
    AfgeschermdLokale stafteamlid
    AfgeschermdLokale stafteamlid
    AfgeschermdLokale stafteamlid
    AfgeschermdLokale stafteamlid
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdLokale stafteamlid
    Berge, John van denLokale stafteamlid
    Dessel, Frans vanLokale stafteamlid
    Heikoop, MarcoLokale stafteamlid
    Hogerwaard, BertLokale stafteamlid
    Hoogenboezem, WillemLokale stafteamlid
    Hoogendijk, BertLokale stafteamlid
    Jalink, HermanLokale stafteamlid
    Middelkoop, MarcoLokale stafteamlid
    Moleveld, SergejLokale stafteamlid
    Reuver, Bert deLokale stafteamlid
    Reuver, Hans deLokale stafteamlid
    Reuver, Herman deLokale stafteamlid
    Stel, Johan van derLokale stafteamlid
    Veghel, Peter vanLokale stafteamlid
    Zijl, Ron vanLokale stafteamlid
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mei. 19:00Dilettant JO15-1 - CKC JO15-1Sportpark Dilettant
    24 mei. 20:00CKC JO19-1 - DRL JO19-1Sportpark 't Veer
    25 mei. 20:00CKC VR30+1 - DSO VR30+1Sportpark Bentwoud
    25 mei. 20:30CKC VR30+1 - Lekkerkerk VR30+1Sportpark Bentwoud
    25 mei. 21:00Gouderak VR30+1 - CKC VR30+1Sportpark Bentwoud
    26 mei. 08:30CKC JO11-2 - LMO JO11-2Sportpark 't Veer
    26 mei. 08:30CKC JO10-1 - Excelsior R JO10-1MSportpark 't Veer
    26 mei. 08:30GOZ JO9-2 - CKC JO9-3Sportpark De Erve
    26 mei. 09:00NOCKralingen JO11-3 - CKC JO11-4Sportpark Toepad
    26 mei. 09:45XerxesDZB JO8-2 - CKC JO8-1Sportpark Faas Wilkes
    26 mei. 10:00CKC JO11-3 - Capelle JO11-8Sportpark 't Veer
    26 mei. 10:00CKC JO15-1 - Alexandria'66 JO15-3Sportpark 't Veer
    26 mei. 10:30Alexandria'66 JO15-5 - CKC JO15-2Sportpark Oosterflank
    26 mei. 11:45NOCKralingen JO15-1 - CKC JO15-3Sportpark Toepad
    26 mei. 12:00CKC JO17-1 - Poortugaal JO17-1Sportpark 't Veer
    26 mei. 12:00CKC JO17-2 - VFC JO17-3Sportpark 't Veer
    26 mei. 12:30Hermes DVS MO17-1 - CKC MO17-1Sportpark Hermes DVS
    26 mei. 13:00Nieuwerkerk JO17-7 - CKC JO17-3Sportpark Dorrestein
    26 mei. 13:30XerxesDZB MO11-1 - CKC MO11-1Sportpark Faas Wilkes
    26 mei. 14:15CKC JO13-3 - Barendrecht JO13-9Sportpark 't Veer
    26 mei. 14:15CKC JO19-2 - VVOR JO19-2Sportpark 't Veer
    26 mei. 14:15SHO MO19-2 - CKC MO19-1Sportpark Kikkershoek
    27 mei. 09:30CKC 2 - SVV 3 (zon)Sportpark 't Veer
    27 mei. 10:30CKC VE1 - Rotterdam United VE1Sportpark 't Veer
    27 mei. 12:00CKC 3 - SVB Besiktas 5Sportpark 't Veer
    27 mei. 12:00Aeolus 2 - CKC 4Sportpark Oosterflank
    27 mei. 14:00CKC VR1 - FC Oudewater VR1Sportpark 't Veer
    27 mei. 14:00Aeolus 1 - CKC 1Sportpark Oosterflank
    28 mei. 18:00CKC JO13-3 - Smitshoek JO13-9Sportpark 't Veer
    28 mei. 18:00CKC JO9-1 - Maense, FC JO9-2Sportpark 't Veer
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.