• VR 7X7

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schultink, KimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    22 mrt. 20:00Berkel VR30+1 - CKC VR30+1Te spelenSportpark 't Veer
    22 mrt. 20:30CKC VR30+1 - Smitshoek VR30+1Te spelenSportpark 't Veer
    22 mrt. 21:30XerxesDZB VR30+1 - CKC VR30+1Te spelenSportpark 't Veer
    22 mrt. 22:00CKC VR30+1 - Rozenburg VR30+1Te spelenSportpark 't Veer
    5 apr. 20:00CKC VR30+1 - Rozenburg VR30+1Te spelenSportpark West
    5 apr. 20:30XerxesDZB VR30+1 - CKC VR30+1Te spelenSportpark West
    5 apr. 21:00CKC VR30+1 - Berkel VR30+1Te spelenSportpark West
    5 apr. 22:00Smitshoek VR30+1 - CKC VR30+1Te spelenSportpark West
    10 mei. 20:00CKC VR30+1 - XerxesDZB VR30+1Te spelenSportpark Faas Wilkes
    10 mei. 20:30Berkel VR30+1 - CKC VR30+1Te spelenSportpark Faas Wilkes
    10 mei. 21:00CKC VR30+1 - Rozenburg VR30+1Te spelenSportpark Faas Wilkes
    10 mei. 22:00Smitshoek VR30+1 - CKC VR30+1Te spelenSportpark Faas Wilkes
    24 mei. 20:00CKC VR30+1 - Berkel VR30+1Te spelenSportpark Het Hoge Land Berkel
    24 mei. 20:30XerxesDZB VR30+1 - CKC VR30+1Te spelenSportpark Het Hoge Land Berkel
    24 mei. 21:00CKC VR30+1 - Rozenburg VR30+1Te spelenSportpark Het Hoge Land Berkel
    24 mei. 22:00Smitshoek VR30+1 - CKC VR30+1Te spelenSportpark Het Hoge Land Berkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagSoortDetails
    2 nov.CKC VR30+1 - Moordrecht VR30+10 - 1regulier
    2 nov.CKC VR30+1 - DONK VR30+11 - 1regulier
    2 nov.Bergambacht VR30+1 - CKC VR30+10 - 0regulier
    16 nov.CKC VR30+1 - Gouda VR30+14 - 1regulier
    16 nov.CKC VR30+1 - Lekkerkerk VR30+10 - 2regulier
    16 nov.Moordrecht VR30+1 - CKC VR30+10 - 6regulier
    8 mrt.CKC VR30+1 - Smitshoek VR30+10 - 1regulier
    8 mrt.XerxesDZB VR30+1 - CKC VR30+13 - 0regulier
    8 mrt.CKC VR30+1 - Rozenburg VR30+12 - 4regulier
    8 mrt.Berkel VR30+1 - CKC VR30+11 - 0regulier
  • Poulestanden CKC VR30+1 (214 Vrouwen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lekkerkerk VR30+1129213743329
    2DONK VR30+11582530181226
    3CKC VR30+11262432191320
    4Moordrecht VR30+1155551615120
    5Gouda VR30+1155461321-819
    6Bergambacht VR30+1150312354-513

    Poulestanden CKC VR30+1 (219 Vrouwen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1XerxesDZB VR30+142205148
    2Berkel VR30+142202028
    3Rozenburg VR30+141215415
    4Smitshoek VR30+141213305
    5CKC VR30+1400429-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Buren, Carolien vanTeamspeler
    Dorp, Suzanne vanTeamspeler
    Groen, MarjoleinTeamspeler
    Kisjes-Klop, MirjamTeamspeler
    Lienden, Diane vanTeamspeler
    Lienden, Nicole vanTeamspeler
    Oostlander, KellyTeamspeler
    Schultink, KimTeamspeler
    Waalwijk, Christel vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.