• VR 7X7

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schultink, KimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagSoortDetails
    8 mrt.CKC VR30+1 - Smitshoek VR30+10 - 1regulier
    8 mrt.XerxesDZB VR30+1 - CKC VR30+13 - 0regulier
    8 mrt.CKC VR30+1 - Rozenburg VR30+12 - 4regulier
    8 mrt.Berkel VR30+1 - CKC VR30+11 - 0regulier
    22 mrt.Berkel VR30+1 - CKC VR30+12 - 0regulier
    22 mrt.CKC VR30+1 - Smitshoek VR30+10 - 2regulier
    22 mrt.XerxesDZB VR30+1 - CKC VR30+15 - 1regulier
    22 mrt.CKC VR30+1 - Rozenburg VR30+15 - 0regulier
    10 mei.CKC VR30+1 - XerxesDZB VR30+11 - 5regulier
    10 mei.Berkel VR30+1 - CKC VR30+12 - 0regulier
    10 mei.CKC VR30+1 - Rozenburg VR30+10 - 0regulier
    10 mei.Smitshoek VR30+1 - CKC VR30+11 - 1regulier
    24 mei.CKC VR30+1 - Berkel VR30+10 - 3regulier
    24 mei.XerxesDZB VR30+1 - CKC VR30+12 - 1regulier
    24 mei.CKC VR30+1 - Rozenburg VR30+1regulier
    24 mei.Smitshoek VR30+1 - CKC VR30+13 - 0regulier
  • Poulestanden CKC VR30+1 (214 Vrouwen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lekkerkerk VR30+1129213743329
    2DONK VR30+11582530181226
    3CKC VR30+11262432191320
    4Moordrecht VR30+1155551615120
    5Gouda VR30+1155461321-819
    6Bergambacht VR30+1150312354-513

    Poulestanden CKC VR30+1 (219 Vrouwen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1XerxesDZB VR30+11513205875141
    2Berkel VR30+11510232216632
    3Smitshoek VR30+1154381928-915
    4Rozenburg VR30+112237934-259
    5CKC VR30+11512121134-235
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baas, MichelleTeamspeler
    Buren, Carolien vanTeamspeler
    Dorp, Suzanne vanTeamspeler
    Groen, MarjoleinTeamspeler
    Lienden, Diane vanTeamspeler
    Lienden, Nicole vanTeamspeler
    Oostlander, KellyTeamspeler
    Schultink, KimTeamspeler
    Waalwijk, Christel vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.