• VR 7X7

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schultink, KimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagSoortDetails
    21 sep.CKC VR30+1 - Lekkerkerk VR30+11 - 4regulier
    21 sep.Moordrecht VR30+1 - CKC VR30+11 - 2regulier
    5 okt.CKC VR30+1 - Bergambacht VR30+18 - 1regulier
    5 okt.Gouda VR30+1 - CKC VR30+10 - 4regulier
    5 okt.Lekkerkerk VR30+1 - CKC VR30+14 - 1regulier
    5 okt.DONK VR30+1 - CKC VR30+14 - 5regulier
    2 nov.CKC VR30+1 - Moordrecht VR30+10 - 1regulier
    2 nov.CKC VR30+1 - DONK VR30+11 - 1regulier
    2 nov.Bergambacht VR30+1 - CKC VR30+10 - 0regulier
    16 nov.CKC VR30+1 - Gouda VR30+14 - 1regulier
    16 nov.CKC VR30+1 - Lekkerkerk VR30+10 - 2regulier
    16 nov.Moordrecht VR30+1 - CKC VR30+10 - 6regulier
  • Poulestanden CKC VR30+1 (214 Vrouwen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lekkerkerk VR30+1129213743329
    2DONK VR30+11582530181226
    3CKC VR30+11262432191320
    4Moordrecht VR30+1155551615120
    5Gouda VR30+1155461321-819
    6Bergambacht VR30+1150312354-513
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baas, MichelleTeamspeler
    Buren, Carolien vanTeamspeler
    Dorp, Suzanne vanTeamspeler
    Groen, MarjoleinTeamspeler
    Kisjes-Klop, MirjamTeamspeler
    Lienden, Diane vanTeamspeler
    Lienden, Nicole vanTeamspeler
    Oostlander, KellyTeamspeler
    Schultink, KimTeamspeler
    Waalwijk, Christel vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.