• Scheidsrechters, veld- en kleedkamerindeling

  • Thuiswedstrijden komende 4 weken

    Datum En TijdWedstrijdScheidsrechterVeldKleedk. ThuisKleedk. Bezoekers
    za 17-nov. 08:30CKC MO11-1 - Blijdorp MO11-1L.I. (Lucas) van Bruchemveld 1B75
    za 17-nov. 08:30CKC JO10-2 - XerxesDZB JO10-4veld 1A26R2
    za 17-nov. 08:30CKC MO13-1 - Zwervers, IJVV de MO13-1C.D.R. (Remco) van der Hulveld 234
    za 17-nov. 08:30CKC JO10-1 - Excelsior R. JO10-4veld 1A16L1
    za 17-nov. 10:00CKC JO11-1 - Bergambacht JO11-1C.D.R. (Remco) van der Hulveld 1A6L1
    za 17-nov. 10:00CKC JO11-2 - Alexandria'66 JO11-4Afgeschermdveld 1B6R2
    za 17-nov. 10:15CKC MO15-1 - Binnenmaas, FC MO15-1A. (Amber) Rookveld 234
    za 17-nov. 11:45CKC JO15-1 - BVCB JO15-2W. (Wim) Nalesveld 162
    za 17-nov. 12:15CKC JO17-2 - Ammerstolse S.V. JO17-1E.P. (Eric Peter) van Gilstveld 215
    za 17-nov. 13:50CKC JO15-3 - NOCKralingen JO15-2T. (Tom) van den Heuvelveld 224
    za 17-nov. 14:00CKC JO19-1 - Bergambacht JO19-1F. (Frank) Callaarsveld 163
    za 17-nov. 16:15CKC VR1 - Blijdorp VR2J. (Jan) van Drielveld 115
    zo 18-nov. 10:30CKC 3 - Victoria'04 2veld 163
    di 20-nov. 18:00CKC JO10-1 - SVV JO10-1veld 1A163
    za 24-nov. 08:30CKC JO9-1 - Capelle JO9-2veld 1A1--
    za 24-nov. 08:30CKC JO8-1 - SVS JO8-2veld 1A2--
    za 24-nov. 08:30CKC JO9-2 - Alexandria'66 JO9-4veld 1B1--
    za 24-nov. 08:30CKC JO13-2 - Slikkerveer JO13-3veld 2
    za 24-nov. 09:45CKC JO12-1 - DSVP JO12-1veld 1A--
    za 24-nov. 10:00CKC JO13-1 - Nieuwerkerk JO13-2veld 2
    za 24-nov. 12:00CKC 2 - Gouda 2veld 1--
    za 24-nov. 12:00CKC JO17-1 - CVV Zwervers JO17-1veld 1--
    za 24-nov. 13:45CKC JO15-2 - CVV Zwervers JO15-2veld 2
    za 24-nov. 14:45CKC 1 - Nieuwerkerk 1R. (Roel) Groenewegenveld 1--
    za 24-nov. 15:30CKC JO15-3 - Alexandria'66 JO15-5veld 2
    zo 25-nov. 09:30CKC 2 - Feyenoord, sc 2veld 2
    wo 28-nov. 18:00CKC JO12-1 - SVV JO12-1veld 1A--
    za 01-dec. 08:30CKC JO10-2 - DONK JO10-2veld 1A2--
    za 01-dec. 08:30CKC MO11-1 - Zwaluwen MO11-1veld 1B--
    za 01-dec. 08:30CKC MO13-1 - sv Poortugaal MO13-1veld 2
    za 01-dec. 08:30CKC JO10-1 - Alexandria'66 JO10-2veld 1A1--
    za 01-dec. 10:00CKC JO11-1 - Excelsior R. JO11-2veld 1A--
    za 01-dec. 10:15CKC MO15-1 - Zwervers, IJVV de MO15-1veld 2
    za 01-dec. 11:45CKC JO15-1 - Dilettant JO15-1veld 1--
    za 01-dec. 12:15CKC JO17-2 - Bergambacht JO17-2veld 2--
    za 01-dec. 14:00CKC JO19-1 - Excelsior R. JO19-1veld 1--
    za 01-dec. 14:15CKC JO19-2 - Excelsior R. JO19-2veld 2
    za 01-dec. 16:15CKC VR1 - ST AGE-GGK/Zestienhoven VR3veld 1--
    zo 02-dec. 10:30CKC 3 - Kethel Spaland, vv 3veld 1--
    zo 02-dec. 12:30CKC 1 - Blijdorp 2veld 1--
    za 08-dec. 08:30CKC JO9-1 - Overmaas JO9-1veld 1A1--
    za 08-dec. 08:30CKC JO8-1 - PPSC JO8-1veld 1B1--
    za 08-dec. 08:30CKC JO13-2 - Overmaas JO13-2veld 2
    za 08-dec. 08:30CKC JO9-2 - Spirit JO9-4veld 1A2--
    za 08-dec. 09:45CKC JO12-1 - Soccer Boys JO12-1veld 1A--
    za 08-dec. 10:00CKC JO11-2 - Nieuwerkerk JO11-7veld 1B--
    za 08-dec. 10:00CKC JO13-1 - Feyenoord, sc JO13-2veld 2
    za 08-dec. 12:00CKC JO17-1 - Slikkerveer JO17-1veld 1--
    za 08-dec. 12:00CKC 2 - Capelle 4veld 2--
    za 08-dec. 13:45CKC JO15-2 - Spirit JO15-3veld 2
    za 08-dec. 14:45CKC 1 - Bolnes 1veld 1--
    za 08-dec. 15:30CKC JO15-3 - TOGB JO15-9veld 2
    zo 09-dec. 09:30CKC 2 - Antibarbari 7veld 2

    Klik hier voor het volledige programma van de komende 5 weken