• Scheidsrechters, veld- en kleedkamerindeling

  • Thuiswedstrijden komende 4 weken

    Datum En TijdKlasseWedstrijdStatusScheidsrechterVeldKleedk. ThuisKleedk. BezoekersDetails
    za 25-jan. 08:304e klasse 09CKC JO9-1 - Capelle JO9-2Te spelenveld 1A1
    za 25-jan. 08:304e klasse 18CKC JO8-2 - Nieuwerkerk JO8-10Te spelenveld 1A2
    za 25-jan. 08:302e klasse 09CKC MO11-1 - Blijdorp MO11-1Te spelenA.R. (Alexander) van der Voetveld 1B
    za 25-jan. 10:004e klasse 17CKC JO11-2 - Nieuwerkerk JO11-9Te spelenveld 1B
    za 25-jan. 10:152e klasse 11CKC MO13-1 - Rotterdam United MO13-1Te spelenveld 2
    za 25-jan. 12:003e klasse FCKC 2 - Nieuwerkerk 2Te spelenJ. (Joey) Meuweseveld 1
    za 25-jan. 12:004e klasse 06CKC JO15-2 - Dilettant JO15-3Te spelenE.P. (Eric Peter) van Gilstveld 2--
    za 25-jan. 14:152e klasse 6CKC JO19-1 - Charlois, sv JO19-2Te spelenF. (Frank) Callaarsveld 1
    za 25-jan. 14:154e klasse 13CKC JO17-2 - Pernis JO17-1Te spelenveld 2
    zo 26-jan. 12:004e klasse 7(a)CKC 1 - Spartaan'20 3Te spelenveld 1 licht
    za 01-feb. 08:305e klasse 38CKC JO9-2 - Barendrecht JO9-6Te spelenveld 1A2
    za 01-feb. 08:304e klasse 09CKC JO8-1 - Bergambacht JO8-2Te spelenveld 1A1
    za 01-feb. 08:304e klasse 11CKC JO13-2 - DCV JO13-2Te spelenveld 2
    za 01-feb. 10:003e klasse 17CKC JO10-1 - Nieuwerkerk JO10-5Te spelenveld 1A1
    za 01-feb. 10:004e klasse 17CKC JO11-2 - Spirit JO11-4Te spelenveld 1B
    za 01-feb. 10:154e klasse 06CKC JO15-2 - Barendrecht JO15-4Te spelenveld 2
    za 01-feb. 12:003e klasse FCKC 2 - Zestienhoven 2Te spelenA.F. (Aad) Reyneveldveld 1
    za 01-feb. 12:151e klasse 4CKC JO13-1 - SSS JO13-1Te spelenveld 2
    za 01-feb. 14:154e klasse 13CKC JO17-2 - RVVH JO17-3Te spelenveld 2
    za 01-feb. 14:454e klasse GCKC 1 - Egelantier Boys, de 1Te spelenE. (Ed) den Turkveld 163
    za 01-feb. 16:304e klasse 14CKC 3 - Zwervers, IJVV de 3Te spelenveld 2
    za 08-feb. 08:304e klasse 09CKC JO9-1 - Spirit JO9-3Te spelenveld 1 licht
    za 08-feb. 08:304e klasse 18CKC JO8-2 - Alexandria'66 JO8-4Te spelenveld 1 licht
    za 08-feb. 08:302e klasse 09CKC MO11-1 - Zestienhoven MO11-1Te spelenveld 1 licht
    za 08-feb. 10:152e klasse 8CKC JO15-1 - Alexandria'66 JO15-3Te spelenveld 1 licht
    za 08-feb. 10:152e klasse 11CKC MO13-1 - SHO MO13-1Te spelenveld 2
    za 08-feb. 12:152e klasse 6CKC JO17-1 - RVVH JO17-2Te spelenveld 1 licht
    za 08-feb. 12:152e klasse 4CKC MO15-1 - Berkel MO15-2Te spelenveld 2
    za 08-feb. 14:305e klasse 4CKC VR1 - Dilettant VR1Te spelenveld 1 licht
    za 08-feb. 14:302e klasse 6CKC JO19-1 - Barendrecht JO19-4Te spelenveld 2
    zo 09-feb. 11:302e klasse 4CKC VE1 - Excelsior R. VE1Te spelenveld 1 licht
    zo 09-feb. 13:306e klasse 17CKC 2 - CVV Zwervers ZO4Te spelenveld 1 licht
    di 11-feb. 20:30CKC O23 - Capelle O23Te spelen--
    za 15-feb. 12:00Groep 3 04CKC 3 - Feyenoord, sc 3Te spelenveld 1 licht
    za 15-feb. 14:454e klasse GCKC 1 - Swift Boys 1Te spelenveld 1 licht
    zo 16-feb. 09:304e klasse 7(a)CKC 1 - Antibarbari 8Te spelenveld 2
    di 18-feb. 20:30CKC O23 - Rhoon O23Te spelen--

    Klik hier voor het volledige programma van de komende 5 weken