• Scheidsrechters, veld- en kleedkamerindeling

  • Thuiswedstrijden komende 4 weken

    Datum En TijdKlasseWedstrijdStatusScheidsrechterVeldKleedk. ThuisKleedk. BezoekersDetails
    za 26-sep. 08:304e klasse 08CKC JO9-2 - Overmaas JO9-3Te spelenveld 1A252
    za 26-sep. 08:303e klasse 09CKC JO10-1 - DCV JO10-1Te spelenveld 1A163
    za 26-sep. 08:304e klasse 33CKC JO11-2 - Nieuwerkerk JO11-9Te spelenAfgeschermdveld 1B74
    za 26-sep. 08:302e klasse 5CKC JO13-1 - Spirit JO13-2Te spelenE.J. (Ezra) van Bruchemveld 281
    za 26-sep. 10:003e klasse 14CKC JO12-1 - FC IJsselmonde JO12-2Te spelenveld 1A52
    za 26-sep. 10:152e klasse 04CKC JO15-1 - VFC JO15-2Te spelenveld 281
    za 26-sep. 12:003e klasse ECKC 2 - Dilettant 2Te spelenB. (Bertus) Rietveldveld 174
    za 26-sep. 12:003e klasse 06CKC JO17-2 - Kethel Spaland, vv JO17-2Te spelenveld 252
    za 26-sep. 14:001e klasse 04CKC JO17-1 - Spartaan'20 JO17-4Te spelenF. (Frank) Callaarsveld 281
    za 26-sep. 14:454e klasse GCKC - Excelsior R.Te spelenL. (Leon) Boersveld 163
    za 26-sep. 16:004e klasse 11CKC JO17-3 - FC IJsselmonde JO17-2Te spelenT. (Tom) van den Heuvelveld 252
    za 26-sep. 16:454e klasse 14CKC 3 - NOCKralingen 2Te spelenveld 174
    za 03-okt. 08:303e klasse 28CKC JO8-1 - VOC JO8-4Te spelenveld 1
    za 03-okt. 08:303e klasse 18CKC JO9-1 - 's-Gravendeel vv JO9-1Te spelenveld 1
    za 03-okt. 09:453e klasse 22CKC JO11-1 - Nieuwerkerk JO11-6Te spelenveld 1
    za 03-okt. 10:152e klasse 09CKC MO15-2 - Charlois, sv MO15-1Te spelenveld 2
    za 03-okt. 11:30Hoofdklasse BCKC JO14-1 - FC Zoetermeer JO14-1Te spelenveld 1
    za 03-okt. 12:152e klasse 08CKC MO15-1 - HOV/DJSCR MO15-1Te spelenveld 2
    za 03-okt. 14:155e klasse ECKC VR1 - Lekkerkerk VR1Te spelenveld 2
    za 03-okt. 14:30Hoofdklasse ECKC JO19-1 - Excelsior'20 JO19-1Te spelenAfgeschermdveld 1
    za 03-okt. 16:307e klasse 11CKC 4 - SVS 7Te spelenveld 2
    zo 04-okt. 09:304e klasse 06CKC 2 - Nieuwerkerk 4Te spelenveld 2
    zo 04-okt. 11:302e klasse 09CKC 35+1 - NOCKralingen 35+2Te spelenveld 2
    zo 04-okt. 13:306e klasse 08CKC 3 - NOCKralingen 2Te spelenveld 2
    za 10-okt. 08:304e klasse 10CKC JO15-2 - Groeneweg JO15-4Te spelenveld 2
    za 10-okt. 10:152e klasse 04CKC JO15-1 - Slikkerveer JO15-2Te spelenveld 2
    za 10-okt. 10:302e klasse 5CKC JO13-1 - CVC Reeuwijk JO13-1Te spelenveld 1
    za 10-okt. 12:003e klasse ECKC 2 - Lekkerkerk 2Te spelenveld 1
    za 10-okt. 12:004e klasse 11CKC JO17-3 - SVS JO17-3Te spelenveld 2
    za 10-okt. 14:001e klasse 04CKC JO17-1 - Charlois, sv JO17-2Te spelenveld 2
    za 10-okt. 14:454e klasse GCKC - OvermaasTe spelenveld 1
    za 10-okt. 16:003e klasse 06CKC JO17-2 - VFC JO17-4Te spelenveld 2
    za 10-okt. 16:454e klasse 14CKC 3 - Capelle 4Te spelenveld 1
    di 13-okt. 20:00Groep 1 1e rondeCKC - CVC ReeuwijkTe spelenveld 1
    zo 18-okt. 10:302e klasse 09CKC 35+1 - Zwarte Pijl 35+4Te spelenD. (Dirk) van Erkelensveld 2

    Klik hier voor het volledige programma van de komende 5 weken