• Scheidsrechters, veld- en kleedkamerindeling

  • Thuiswedstrijden komende 4 weken

    Datum En TijdKlasseWedstrijdStatusScheidsrechterVeldKleedk. ThuisKleedk. BezoekersDetails
    za 20-aug. 10:30CKC JO23-1 - TrainingTe spelen
    di 23-aug. 20:00CKC 1 - SVC'08 1Te spelenveld 1
    di 23-aug. 20:00Antibarbari 1 - Dilettant 1Te spelenCallaars, F. (Frank)veld 2
    wo 24-aug. 20:00CKC Vr1 - Hillegersberg Vr1Te spelenStraaten, W.N.S. (Wilfred) van derveld 1
    wo 24-aug. 20:00Antibarbari Vr1 - DCV Vr1Te spelenHul, C.D.R. (Remco) van derveld 2
    za 27-aug. 13:00Frans van Dessel Cup - Finale DamesTe spelenveld 1
    za 27-aug. 13:00Frans van Dessel Cup - 3e-4e-plaats DamesTe spelenveld 2
    za 27-aug. 15:30Frans van Dessel Cup - Finale HerenTe spelenveld 1
    za 27-aug. 15:30Frans van Dessel Cup - 3e-4e-plaats HerenTe spelenveld 2
    za 03-sep. 08:302e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 03CKC JO11-1 - Alexandria'66 JO11-4Te spelenveld 1 A75
    za 03-sep. 10:00Mannen beker reserve zaterdag Groep 3 18CKC 5 - SDV 4Te spelenveld 282
    za 03-sep. 10:153e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 13CKC JO16-1 - DCV JO16-1Te spelenveld 114
    za 03-sep. 12:15Mannen beker reserve poulefase Groep 1 28CKC 2 - Spirit 2Te spelenveld 175
    za 03-sep. 12:15Divisie 3 ECKC O23-1 - Rhoon O23-1Te spelenveld 263
    za 03-sep. 14:30Groep 3 28CKC VR1 - FC IJsselmonde VR1Te spelenveld 114
    za 03-sep. 14:301e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09CKC JO17-1 - RVVH JO17-1Te spelenveld 282
    za 03-sep. 16:45Mannen beker reserve zaterdag Groep 3 30CKC 4 - Zwervers, IJVV de 3Te spelenveld 175
    zo 04-sep. 11:30Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 13CKC 2 - Oud-Beijerland 2Te spelenveld 1
    za 10-sep. 08:304e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 27CKC JO10-2 - RVVH JO10-2Te spelenveld 1 B1
    za 10-sep. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09CKC JO9-1 - Spirit JO9-3Te spelenveld 1 A2
    za 10-sep. 08:303e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09CKC JO8-1 - Slikkerveer JO8-2Te spelenveld 1 A1
    za 10-sep. 08:301e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 07CKC JO14-1 - 's-Gravendeel vv JO14-1Te spelenveld 2
    za 10-sep. 10:003e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04CKC JO12-1 - Binnenmaas, FC JO12-2Te spelenveld 1 A
    za 10-sep. 10:004e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10CKC JO11-2 - Excelsior R. JO11-5Te spelenveld 1 B
    za 10-sep. 10:301e fase Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) GCKC MO15-1 - Nieuwenhoorn MO15-1Te spelenveld 2
    za 10-sep. 11:453e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 14CKC JO13-1 - Barendrecht JO13-6JMTe spelenveld 1
    za 10-sep. 12:302e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 10CKC MO17-1 - Barendrecht MO17-2Te spelenveld 2
    za 10-sep. 14:30Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 16CKC 1 - Antibarbari 2Te spelenC. (Collin) Bosschieterveld 1
    za 10-sep. 14:30Mannen beker reserve zaterdag Groep 1 47CKC 3 - Dilettant 2Te spelenveld 2
    di 13-sep. 20:00CKC 1 - SVS 1Te spelenveld 1

    Klik hier voor het volledige programma van de komende 5 weken