• Te gekke Engelse voetbaldagen bij CKC

  16 apr 2018
 • Van 13 t/m 15 augustus (in de zomervakantie) organiseert VV CKC voor jongens én meisjes uit de omgeving van Rotterdam de Clubvoetbaldagen. Elke speler van 6 t/m 13 jaar wordt drie dagen op en top vermaakt met uitdagende en afwisselende trainingen en animatie, alles in Engelse voetbalsfeer.

  3 dagen plezier en lekker thuis slapen

  Het speciaal ontwikkelde trainingsprogramma (incl. heuse FA-CUP) zorgt ervoor dat elke voetballer zich volop kan ontwikkelen tijdens deze voetbaldagen. Na de ochtendtraining staat er een heerlijke lunch klaar om ook van de middagtraining optimaal te genieten.

  Open inschrijving
  Met professionele voetbaldagen bij meer dan 60 KNVB-clubs is Clubvoetbaldagen de grootste aanbieder van voetbaldagen in Nederland. Om in te schrijven bij VV CKC hoef je geen lid te zijn en alle vriendjes/vriendinnetjes kunnen meedoen! Schrijf je meteen in via https://www.clubvoetbaldagen.nl/voetbaldagen-vvckc/ want VOL is echt VOL!

   

  Schrijf je nu in voor de clubvoetbaldagen bij CKC via https://www.clubvoetbaldagen.nl/voetbaldagen-vvckc/