• Nieuwe teams 2019/2020

  20 jun 2019
 • De voorlopige teamindeling voor het seizoen 2019/2020 is bekend. In de komende weken kunnen hier nog kleine wijzigingen op plaatsvinden. Kijk hier regelmatig!

  Om de indeling te kunnen zien moet je ingelogd zijn op de website. Via de knop [INLOGGEN]  onder 'Mijn CKC'. Je inlognaam is gelijk aan je KNVB nummer. Weet je dit nummer niet en gebruik je wel de KNVB voetbal.nl app. In de instellingen daarvan kan je je KNVB (relatienummer) terugvinden. Weet je het wachtwoord niet (meer), klik dan op inloggen en daarna op 'wachtwoord vergeten'.

  Lukt dat allemaal niet neem dan contact op met de webmaster per email, geef wel de naam en geboortedatum door, samen met het emailadres kan dan je inlognaam doorgegeven worden met een nieuw wachtwoord: wckc@vvckc.nl

   

  De indeling kan is voor het laatst aangepast op:

  5 juli 2019 om 22:15 uur

  Met deze link kan je de indeling terugvinden (wel eerst inloggen dus): https://www.vvckc.nl/voorlopige-teamindelingen-2019-2020/