• JO13-2

  • Staf

    NaamFunctieMobielFoto
    AfgeschermdTrainer
    AfgeschermdTrainer
    Arp, TheoTrainer
    Burger, StephenTrainer/coach
    Heukelum, Jolanda vanTeammanager
    Schoonbeek, ThimoKeeperstrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag18:002A2
    Woensdag18:001B2
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    9 mrt. 10:00Rotterdam United JO13-4 - CKC JO13-2Te spelenSportpark Rotterdam United
    16 mrt. 08:30CKC JO13-2 - Capelle JO13-4Te spelenSportpark 't Veer
    23 mrt. 08:30RVVH JO13-4G - CKC JO13-2Te spelenSportpark Ridderkerk
    6 apr. 08:30CKC JO13-2 - Gravendeel JO13-2GTe spelenSportpark 't Veer
    13 apr. 10:00SVS JO13-3G - CKC JO13-2Te spelenSportpark Schenkel
    11 mei. 10:30Strijen JO13-3G - CKC JO13-2Te spelenSportpark Strijen
    18 mei. 11:00Smitshoek JO13-5 - CKC JO13-2Te spelenSportpark Smitshoek
    25 mei. 08:30CKC JO13-2 - Slikkerveer JO13-4Te spelenSportpark 't Veer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagSoortDetails
    29 sep.Strijen JO13-2G - CKC JO13-210 - 0regulier
    3 okt.CKC JO15-1 - Sparta O14-14 - 3Oefenwedstrijd
    6 okt.CKC JO13-2 - CVV Zwervers JO13-40 - 13regulier
    13 okt.Victoria'04 JO13-2 - CKC JO13-210 - 2regulier
    16 okt.CKC 1 - Xerxes/DZB 1 (za)0 - 4Voetbal Rijnmond Cup, 1-ste ronde
    27 okt.CKC JO13-2 - SVS JO13-23 - 12regulier
    7 nov.BVCB JO17-1 - CKC JO17-10 - 1Voetbal Rijnmond Cup, 1-ste ronde, wedstrijdnummer B1. Bij gelijke stand, direct na afloop strafschoppenserie.
    8 nov.CKC 1 - SVC'08 15 - 2Oefenwedstrijd
    10 nov.CKC JO13-2 - Smitshoek JO13-40 - 10regulier
    13 nov.IFC VR1 - CKC VR12 - 2Voetbal Rijnmond Cup, 1-ste ronde, wedstrijdnummer 6. Bij gelijke stand, direct na afloop strafschoppenserie.
    14 nov.CKC JO13-1 - Spirit JO13-10 - 4Voetbal Rijnmond Cup, 1-ste ronde, wedstrijdnummer D4. Bij gelijke stand, direct na afloop strafschoppenserie.
    14 nov.Olympia JO15-1 - CKC JO15-10 - 0Voetbal Rijnmond Cup, 1-ste ronde, wedstrijdnummer C7. Bij gelijke stand, direct na afloop strafschoppenserie.
    17 nov.Bolnes JO13-1 - CKC JO13-29 - 0regulier
    20 nov.CKC JO10-1 - SVV JO10-13 - 9Voetbal Rijnmond Cup, 1-ste ronde, wedstrijdnummer H1. Bij gelijke stand, direct na afloop strafschoppenserie.
    21 nov.Bergambacht JO11-1 - CKC JO11-10 - 3Voetbal Rijnmond Cup, 1-ste ronde, wedstrijdnummer G15. Bij gelijke stand, direct na afloop strafschoppenserie.
    24 nov.CKC JO13-2 - Slikkerveer JO13-32 - 2regulier
    28 nov.CKC JO12-1 - SVV JO12-13 - 0Voetbal Rijnmond Cup, 1-ste ronde, wedstrijdnummer E2. Bij gelijke stand, direct na afloop strafschoppenserie.
    1 dec.Barendrecht JO13-5 - CKC JO13-25 - 1regulier
    8 dec.CKC JO13-2 - Overmaas JO13-20 - 4regulier
    5 jan.Vroege vogels - CKC VE1Onderlinge wedstrijd
    12 jan.CKC JO19-2 - SPIRIT JO19-22 - 2Oefenwedstrijd
    13 jan.CKC 3 - SVS 10Oefenwedstrijd
    2 feb.CKC JO13-2 - Hellevoetsluis JO13-42 - 3regulier
    9 feb.TransvaliaZW JO13-1 - CKC JO13-211 - 0regulier
    16 feb.CKC JO13-2 - SJO DBF JO13-23 - 0regulier
  • Poulestanden CKC JO13-2 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVV Zwervers JO13-499004884027
    2Smitshoek JO13-4980139102924
    3Victoria'04 JO13-2970239182121
    4Strijen JO13-2G95043425915
    5Slikkerveer JO13-394143526913
    6Bolnes JO13-183142623310
    7Barendrecht JO13-591351838-206
    8SVS JO13-291262225-35
    9Overmaas JO13-291261242-305
    10CKC JO13-28017866-581

    Poulestanden CKC JO13-2 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Slikkerveer JO13-33300170179
    2CKC JO13-232018626
    3CVV Zwervers JO13-331028713
    4Lekkerkerk JO13-23003121-200

    Poulestanden CKC JO13-2 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Slikkerveer JO13-43300315269
    2TransvaliaZW JO13-13300230239
    3Hellevoetsluis JO13-43300133109
    4Capelle JO13-43210133107
    5RVVH JO13-4G220010466
    6Gravendeel JO13-2G21018713
    7Smitshoek JO13-5310213943
    8CKC JO13-23102514-93
    9SVS JO13-3G3012213-111
    10SJO DBF JO13-23003215-130
    11Strijen JO13-3G3003220-180
    12Rotterdam United JO13-43003332-290
  • Team indeling

    NaamFunctieMobielFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Arp, Ryan
    Bie, Lucas de
    Boer, Joey den
    Brinkman, Jayden
    Dorn, Dani
    Grandia, Hugo
    Heukelum, Tom van
    Lemmens, Hairam
    Simon, Jaydior
    Ulrich, Nino
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com