• CKC naar de finale van het Frans van Dessel schaal toernooi.

  21 aug 2019
 • CKC in de finale van het Frans van Dessel schaal toernooi.

  In de eerste 20 minuten was NOCKralingen gevaarlijker, zeer snel, behendig en fel op de bal en zij werden beloond met een fraai doelpunt 0-1. Daarna nam CKC steeds meer het heft in handen en gingen we met 2-1 de rust in.

  Na de rust was CKC sterker op een enkele counter na van NOCKralingen en liep CKC uit naar 5-1. Doelpuntenmakers 1e helft Vinicius Bongaertz 1-1, Jeffrey Bourne penalty 2-1. Na de Rust Karel Bleichrodt 3-1, Tim bader 4-1 en Mike v.d. Spoel 5-1.

  Mario Meijer was positief over het spel van CKC, van tevoren afgesproken afspraken werden nakomen.

  Op veld 2 werd de wedstrijd Sc Excelsior R- v.v. Dilettant gespeeld.
  v.v. Dilettant walste over sc Excelsior heen en won met 9 - 0

  Zaterdag wordt om 15.30 uur op veld 2 gespeeld voor de 3e en 4e plaats tussen sc Excelsior R en NOCKralingen.


  Om 16:00 uur is de finale op veld 1 tussen v.v.CKC en v.v.Dilettant

  Prijsuitreiking is ongeveer om 18:00 uur. Het wordt prachtig weer dus kom allemaal kijken en steun CKC in de finale.