• Volledige Programma komende 5 weken

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusDetails
    za 21-apr. 14:004e klasse ECKC 1 - Moordrecht 1Te spelen
    zo 22-apr. 12:004e klasse 6FC IJsselmonde 3 - CKC 1Te spelen
    zo 22-apr. 09:304e klasse 7CKC 2 - Kethel Spaland, vv 2Te spelen
    zo 22-apr. 12:305e klasse 6CKC 3 - VFC 4Te spelen
    zo 22-apr. 12:306e klasse 7Zwervers, cvv 3 - CKC 4Te spelen
    zo 22-apr. 10:302e klasse 3CKC VE1 - Sparta (AV) VE2Te spelen
    ma 23-apr. 19:153e klasse 05Neptunus-Schiebroek JO19-2 - CKC JO19-2Te spelen
    di 24-apr. 18:308e klasse 2Capelle JO13-4 - CKC JO13-3Te spelen
    di 24-apr. 20:15 CKC 1 - VOC 023Te spelen
    wo 25-apr. 19:002e klasse 4CKC MO17-1 - HVC'10 MO17-1Te spelen
    wo 25-apr. 18:301e klasse 2Zwervers, cvv MO13-1 - CKC MO13-1Te spelen
    do 26-apr. 19:004e klasse 04BVCB JO15-4 - CKC JO15-3Te spelen
    do 26-apr. 18:00 Spartaan 20 JO11-1 - CKC JO11-1Te spelen
    za 28-apr. 15:301e klasse 3CKC JO19-1 - DRL JO19-1Te spelen
    za 28-apr. 12:153e klasse 02Zwervers, IJVV de JO17-3 - CKC JO17-2Te spelen
    za 28-apr. 13:004e klasse 01Smitshoek JO17-5 - CKC JO17-3Te spelen
    za 28-apr. 08:301e klasse 9Jodan Boys, de JO13-2 - CKC JO13-1Te spelen
    za 28-apr. 09:455e klasse 6Spirit JO13-4 - CKC JO13-2Te spelen
    za 28-apr. 11:158e klasse 10CKC JO11-3 - Neptunus-Schiebroek JO11-5GTe spelen
    za 28-apr. 11:156e klasse 01CKC JO11-4 - XerxesDZB JO11-6Te spelen
    za 28-apr. 08:301e klasse 7Alexandria'66 JO10-5 - CKC JO10-1Te spelen
    za 28-apr. 10:005e klasse 2XerxesDZB JO9-4 - CKC JO9-1Te spelen
    za 28-apr. 09:458e klasse 03CKC JO9-2 - XerxesDZB JO9-7Te spelen
    za 28-apr. 09:45Hoofdklasse 2CKC JO8-1 - Be Fair JO8-1Te spelen
    za 28-apr. 12:451e klasse 2CKC MO13-1 - Spirit MO13-1Te spelen
    za 28-apr. 09:451e klasse 4CKC MO11-1 - Blijdorp MO11-2Te spelen
    zo 29-apr. 12:004e klasse 6CKC 1 - Aeolus 1Te spelen
    zo 29-apr. 09:304e klasse 7CKC 2 - CWO 2Te spelen
    zo 29-apr. 10:456e klasse 7CKC 4 - Zwervers, cvv 3Te spelen
    zo 29-apr. 11:004e klasse BCabauw VR1 - CKC VR1Te spelen
    za 05-mei. 14:301e klasse 3CKC JO19-1 - Botlek, SC JO19-1Te spelen
    za 05-mei. 13:003e klasse 05Dilettant JO19-1 - CKC JO19-2Te spelen
    za 05-mei. 12:00Hoofdklasse ECKC JO17-1 - Sparta (AV) JO17-1Te spelen
    za 05-mei. 12:301e klasse 9CKC JO13-1 - XerxesDZB JO13-2GTe spelen
    za 05-mei. 08:301e klasse 8Spartaan'20 JO11-5 - CKC JO11-1Te spelen
    za 05-mei. 09:45Groep 4 1CKC JO11-2 - XerxesDZB JO11-4Te spelen
    za 05-mei. 08:308e klasse 10HOV/DJSCR JO11-6 - CKC JO11-3Te spelen
    za 05-mei. 08:306e klasse 01Zwervers, IJVV de JO11-3 - CKC JO11-4Te spelen
    za 05-mei. 09:308e klasse 03SVS JO9-3 - CKC JO9-2Te spelen
    za 05-mei. 09:457e klasse 02Smitshoek JO9-6 - CKC JO9-3Te spelen
    za 05-mei. 09:45Hoofdklasse 2DSO JO8-2 - CKC JO8-1Te spelen
    za 05-mei. 10:302e klasse 4CKC MO17-1 - RKDEO MO17-2Te spelen
    zo 06-mei. 12:004e klasse 6Antibarbari 6 - CKC 1Te spelen
    zo 06-mei. 12:005e klasse 6SVB Besiktas 5 - CKC 3Te spelen
    zo 06-mei. 12:452e klasse 3Rotterdam United VE1 - CKC VE1Te spelen
    di 08-mei. 19:451e klasse 3Excelsior R. JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    wo 09-mei. 18:301e klasse 2CKC MO13-1 - Rohda '76 MO13-1Te spelen
    do 10-mei. 11:006e klasse 7Overmaas 3 - CKC 4Te spelen
    za 12-mei. 14:304e klasse ESwift Boys 1 - CKC 1Te spelen
    za 12-mei. 15:001e klasse 3CKC JO19-1 - DCV JO19-1Te spelen
    za 12-mei. 14:453e klasse 05Ommoord, sv JO19-1 - CKC JO19-2Te spelen
    za 12-mei. 12:00Hoofdklasse ECKC JO17-1 - Zwervers, IJVV de JO17-1Te spelen
    za 12-mei. 11:153e klasse 02Zwaluwen JO17-2 - CKC JO17-2Te spelen
    za 12-mei. 12:304e klasse 01Blijdorp JO17-1 - CKC JO17-3Te spelen
    za 12-mei. 10:002e klasse 06Hillegersberg, vv JO15-2 - CKC JO15-1Te spelen
    za 12-mei. 08:304e klasse 04Dilettant JO15-2 - CKC JO15-3Te spelen
    za 12-mei. 09:155e klasse 6CKC JO13-2 - Slikkerveer JO13-4Te spelen
    za 12-mei. 08:301e klasse 8CKC JO11-1 - Slikkerveer JO11-1Te spelen
    za 12-mei. 10:003e klasse 8CKC JO11-2 - Spirit JO11-2Te spelen
    za 12-mei. 10:008e klasse 10Soccer Boys JO11-4 - CKC JO11-3Te spelen
    za 12-mei. 08:306e klasse 01Barendrecht JO11-8 - CKC JO11-4Te spelen
    za 12-mei. 10:001e klasse 7CKC JO10-1 - Poortugaal JO10-2Te spelen
    za 12-mei. 09:255e klasse 2Spijkenisse JO9-4 - CKC JO9-1Te spelen
    za 12-mei. 08:308e klasse 03Spirit JO9-4 - CKC JO9-2Te spelen
    za 12-mei. 08:307e klasse 02Barendrecht JO9-6 - CKC JO9-3Te spelen
    za 12-mei. 08:30Hoofdklasse 2Olympia JO8-2 - CKC JO8-1Te spelen
    za 12-mei. 14:002e klasse 4CKC MO17-1 - PPSC MO17-1Te spelen
    za 12-mei. 11:001e klasse 2CKC MO13-1 - Haastrecht MO13-1Te spelen
    za 12-mei. 08:301e klasse 4CKC MO11-1 - NSVV MO11-1Te spelen
    zo 13-mei. 11:304e klasse 6CKC 1 - CWO 3Te spelen
    zo 13-mei. 10:004e klasse 7Blijdorp 2 - CKC 2Te spelen
    zo 13-mei. 14:005e klasse 6SVV 4 (zon) - CKC 3Te spelen
    zo 13-mei. 10:306e klasse 7CKC 4 - Charlois, sv 5Te spelen
    zo 13-mei. 09:452e klasse 3RVC '33 VE2 - CKC VE1Te spelen
    zo 13-mei. 12:004e klasse BStolwijk VR1 - CKC VR1Te spelen
    di 15-mei. 20:004e klasse 7CWO 2 - CKC 2Te spelen
    di 15-mei. 18:451e klasse 8CKC JO11-1 - RVVH JO11-1Te spelen
    di 15-mei. 18:303e klasse 8Zwervers, cvv JO11-3 - CKC JO11-2Te spelen
    wo 16-mei. 19:003e klasse 01Bergambacht JO15-2 - CKC JO15-2Te spelen
    wo 16-mei. 18:308e klasse 2CKC JO13-3 - Barendrecht JO13-9Te spelen
    wo 16-mei. 18:308e klasse 2Zwervers, cvv JO13-6 - CKC JO13-3Te spelen
    do 17-mei. 18:002e klasse 06CKC JO15-1 - BVCB JO15-2Te spelen
    za 19-mei. 14:304e klasse ECKC 1 - Nieuwerkerk 1Te spelen
    za 19-mei. 12:15Hoofdklasse EBVCB JO17-1 - CKC JO17-1Te spelen
    za 19-mei. 13:153e klasse 02Slikkerveer JO17-3 - CKC JO17-2Te spelen
    za 19-mei. 08:302e klasse 06Capelle JO15-2 - CKC JO15-1Te spelen
    za 19-mei. 11:303e klasse 01CKC JO15-2 - Capelle JO15-3Te spelen
    za 19-mei. 10:304e klasse 04CKC JO15-3 - Barendrecht JO15-7Te spelen
    za 19-mei. 09:451e klasse 9Schoonhoven JO13-1 - CKC JO13-1Te spelen
    za 19-mei. 08:305e klasse 6RVVH JO13-3 - CKC JO13-2Te spelen
    za 19-mei. 09:451e klasse 8Capelle JO11-1 - CKC JO11-1Te spelen
    za 19-mei. 12:103e klasse 8XerxesDZB JO11-3 - CKC JO11-2Te spelen
    za 19-mei. 13:008e klasse 10Alexandria'66 JO11-8 - CKC JO11-3Te spelen
    za 19-mei. 09:456e klasse 01CKC JO11-4 - Dilettant JO11-2Te spelen
    za 19-mei. 12:001e klasse 7DRL JO10-1 - CKC JO10-1Te spelen
    za 19-mei. 08:305e klasse 2CKC JO9-1 - Barendrecht JO9-4Te spelen
    za 19-mei. 08:308e klasse 03CKC JO9-2 - Hillegersberg, vv JO9-6Te spelen
    za 19-mei. 08:307e klasse 02CKC JO9-3 - Binnenmaas, FC JO9-3Te spelen
    za 19-mei. 15:002e klasse 4CKC MO19-1 - Smitshoek MO19-1Te spelen
    za 19-mei. 12:302e klasse 4CKC MO17-1 - Zestienhoven MO17-2Te spelen
    za 19-mei. 09:451e klasse 4CKC MO11-1 - Zestienhoven MO11-1Te spelen
    zo 20-mei. 09:305e klasse 6Steeds Hooger 4 - CKC 3Te spelen
    zo 20-mei. 10:306e klasse 7CKC 4 - Kethel Spaland, vv 4Te spelen
    zo 20-mei. 12:452e klasse 3BZC / Zuiderpark VE2 - CKC VE1Te spelen
    di 22-mei. 19:008e klasse 2Dilettant JO13-3 - CKC JO13-3Te spelen
    di 22-mei. 19:001e klasse 7CKC JO10-1 - Binnenmaas, FC JO10-2Te spelen
    wo 23-mei. 18:301e klasse 9CKC JO13-1 - SVS JO13-1Te spelen
    do 24-mei. 19:002e klasse 06Dilettant JO15-1 - CKC JO15-1Te spelen
    vr 25-mei. 20:001e klasse 3CKC VR30+1 - DSO VR30+1Te spelen
    vr 25-mei. 20:301e klasse 3CKC VR30+1 - Lekkerkerk VR30+1Te spelen
    vr 25-mei. 21:001e klasse 3Gouderak VR30+1 - CKC VR30+1Te spelen
    za 26-mei. 16:003e klasse 05CKC JO19-2 - VVOR JO19-2Te spelen
    za 26-mei. 12:00Hoofdklasse ECKC JO17-1 - Poortugaal JO17-1Te spelen
    za 26-mei. 14:003e klasse 02CKC JO17-2 - VFC JO17-3Te spelen
    za 26-mei. 13:004e klasse 01Nieuwerkerk JO17-7 - CKC JO17-3Te spelen
    za 26-mei. 10:002e klasse 06CKC JO15-1 - Alexandria'66 JO15-3Te spelen
    za 26-mei. 10:153e klasse 01Alexandria'66 JO15-5 - CKC JO15-2Te spelen
    za 26-mei. 11:304e klasse 04NOCKralingen JO15-1 - CKC JO15-3Te spelen
    za 26-mei. 13:305e klasse 6CKC JO13-2 - Zwervers, IJVV de JO13-3Te spelen
    za 26-mei. 08:303e klasse 8CKC JO11-2 - LMO JO11-2Te spelen
    za 26-mei. 08:308e klasse 10CKC JO11-3 - Capelle JO11-8Te spelen
    za 26-mei. 08:456e klasse 01NOCKralingen JO11-3 - CKC JO11-4Te spelen
    za 26-mei. 08:301e klasse 7CKC JO10-1 - Excelsior R JO10-1MTe spelen
    za 26-mei. 08:305e klasse 2VVOR JO9-4 - CKC JO9-1Te spelen
    za 26-mei. 08:308e klasse 03Ommoord, sv JO9-2 - CKC JO9-2Te spelen
    za 26-mei. 08:307e klasse 02GOZ JO9-2 - CKC JO9-3Te spelen
    za 26-mei. 09:45Hoofdklasse 2XerxesDZB JO8-2 - CKC JO8-1Te spelen
    za 26-mei. 14:152e klasse 4SHO MO19-2 - CKC MO19-1Te spelen
    za 26-mei. 12:302e klasse 4Hermes DVS MO17-1 - CKC MO17-1Te spelen
    za 26-mei. 13:301e klasse 4XerxesDZB MO11-1 - CKC MO11-1Te spelen