• Volledige Programma komende 5 weken

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusDetails
    za 24-feb. 10:30 Binnenmaas JO13-1 - CKC JO13-1Te spelen
    za 24-feb. 11:00Groep 8 55Bolnes JO11-1 - CKC JO11-4Afgelast door vereniging
    zo 25-feb. 10:30 Excelsior O14 - CKC JO15-1Te spelen
    zo 25-feb. 12:004e klasse 7SVV 3 (zon) - CKC 2Te spelen
    zo 25-feb. 12:30Groep 4 6CKC 1 - CWO 2Te spelen
    di 27-feb. 20:00 Alexandria '66 zo 1 - CKC 1Te spelen
    wo 28-feb. 18:45 Nieuwerkerk JO12-1 - CKC JO13-1Te spelen
    za 03-mrt. 09:455e klasse 6Spirit JO13-4 - CKC JO13-2Te spelen
    za 03-mrt. 09:451e klasse 8Spartaan'20 JO11-5 - CKC JO11-1Te spelen
    za 03-mrt. 09:453e klasse 8Zwervers, cvv JO11-3 - CKC JO11-2Te spelen
    za 03-mrt. 10:306e klasse 01CKC JO11-4 - XerxesDZB JO11-6Te spelen
    za 03-mrt. 10:308e klasse 03CKC JO9-2 - XerxesDZB JO9-7Te spelen
    za 03-mrt. 11:158e klasse 2Dilettant JO13-3 - CKC JO13-3Te spelen
    za 03-mrt. 12:00 CKC JO17-2 - HBSS JO17-2Te spelen
    za 03-mrt. 12:151e klasse 9Jodan Boys, de JO13-2 - CKC JO13-1Te spelen
    za 03-mrt. 13:304e klasse 01CKC JO17-3 - Ommoord, sv JO17-2Te spelen
    za 03-mrt. 14:00 CKC JO19-2 - HBSSTe spelen
    za 03-mrt. 16:001e klasse 3CKC JO19-1 - Botlek, SC JO19-1Te spelen
    zo 04-mrt. 11:006e klasse 7CKC 4 - Zwervers, cvv 3Te spelen
    zo 04-mrt. 12:004e klasse 6Antibarbari 6 - CKC 1Te spelen
    zo 04-mrt. 12:452e klasse 3Rotterdam United VE1 - CKC VE1Te spelen
    za 10-mrt. 08:305e klasse 2CKC JO9-1 - NOCKralingen JO9-1Te spelen
    za 10-mrt. 08:307e klasse 02CKC JO9-3 - NOCKralingen JO9-2Te spelen
    za 10-mrt. 08:308e klasse 03CKC JO9-2 - Alexandria'66 JO9-6Te spelen
    za 10-mrt. 08:30Hoofdklasse 2CKC JO8-1 - Spirit JO8-1Te spelen
    za 10-mrt. 08:301e klasse 8Zwervers, IJVV de JO11-1 - CKC JO11-1Te spelen
    za 10-mrt. 08:301e klasse 2Berkel MO13-1 - CKC MO13-1Te spelen
    za 10-mrt. 08:303e klasse 8SVS JO11-2 - CKC JO11-2Te spelen
    za 10-mrt. 09:001e klasse 4Melissant MO11-1 - CKC MO11-1Te spelen
    za 10-mrt. 09:001e klasse 7Victoria'04 JO10-1 - CKC JO10-1Te spelen
    za 10-mrt. 09:458e klasse 10CKC JO11-3 - Groeneweg JO11-8Te spelen
    za 10-mrt. 09:456e klasse 01CKC JO11-4 - Nieuwerkerk JO11-8Te spelen
    za 10-mrt. 09:454e klasse 04CKC JO15-3 - VOC JO15-4Te spelen
    za 10-mrt. 10:002e klasse 4Zuidland MO19-1 - CKC MO19-1Te spelen
    za 10-mrt. 10:156e klasse 8Zwervers, IJVV de JO15-3 - CKC JO15-4Te spelen
    za 10-mrt. 10:302e klasse 4FC 's-Gravenzande MO17-3 - CKC MO17-1Te spelen
    za 10-mrt. 11:008e klasse 2CKC JO13-3 - Perkouw JO13-1Te spelen
    za 10-mrt. 11:001e klasse 9Zwervers, cvv JO13-1 - CKC JO13-1Te spelen
    za 10-mrt. 11:303e klasse 01CKC JO15-2 - HOV/DJSCR JO15-1Te spelen
    za 10-mrt. 11:30Hoofdklasse ESportlust '46 JO17-1 - CKC JO17-1Te spelen
    za 10-mrt. 12:303e klasse 02CKC JO17-2 - VDL JO17-1Te spelen
    za 10-mrt. 12:305e klasse 6Hillegersberg, vv JO13-3 - CKC JO13-2Te spelen
    za 10-mrt. 13:152e klasse 06CKC JO15-1 - Nieuwerkerk JO15-3Te spelen
    za 10-mrt. 14:153e klasse 05CKC JO19-2 - Alexandria'66 JO19-3Te spelen
    za 10-mrt. 15:304e klasse ECKC 1 - Gouda 1Te spelen
    za 10-mrt. 15:301e klasse 3NOCKralingen JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    za 10-mrt. 16:154e klasse 01CKC JO17-3 - DSO JO17-5Te spelen
    zo 11-mrt. 09:304e klasse 6TOGB 5 - CKC 1Te spelen
    zo 11-mrt. 10:004e klasse 7CKC 2 - VFC 3Te spelen
    zo 11-mrt. 10:302e klasse 3CKC VE1 - Excelsior R. VE1Te spelen
    zo 11-mrt. 11:006e klasse 7Overmaas 3 - CKC 4Te spelen
    zo 11-mrt. 13:005e klasse 6CKC 3 - Charlois, sv 3Te spelen
    zo 11-mrt. 14:004e klasse BCKC VR1 - Lekkerkerk VR1Te spelen
    di 13-mrt. 19:001e klasse 8DRL JO11-1 - CKC JO11-1Te spelen
    do 15-mrt. 19:302e klasse 4Dilettant MO19-1 - CKC MO19-1Te spelen
    za 17-mrt. 08:301e klasse 4CKC MO11-1 - Blijdorp MO11-2Te spelen
    za 17-mrt. 08:301e klasse 7CKC JO10-1 - Binnenmaas, FC JO10-2Te spelen
    za 17-mrt. 08:308e klasse 10HOV/DJSCR JO11-6 - CKC JO11-3Te spelen
    za 17-mrt. 08:302e klasse 06Dilettant JO15-1 - CKC JO15-1Te spelen
    za 17-mrt. 08:307e klasse 02Smitshoek JO9-6 - CKC JO9-3Te spelen
    za 17-mrt. 08:306e klasse 01Zwervers, IJVV de JO11-3 - CKC JO11-4Te spelen
    za 17-mrt. 08:308e klasse 03SVS JO9-3 - CKC JO9-2Te spelen
    za 17-mrt. 08:30Hoofdklasse 2DSO JO8-2 - CKC JO8-1Te spelen
    za 17-mrt. 09:451e klasse 8CKC JO11-1 - RVVH JO11-1Te spelen
    za 17-mrt. 09:451e klasse 2CKC MO13-1 - Spirit MO13-1Te spelen
    za 17-mrt. 09:453e klasse 8CKC JO11-2 - VVOR JO11-2Te spelen
    za 17-mrt. 10:008e klasse 2Capelle JO13-4 - CKC JO13-3Te spelen
    za 17-mrt. 10:453e klasse 01Bergambacht JO15-2 - CKC JO15-2Te spelen
    za 17-mrt. 11:151e klasse 9CKC JO13-1 - XerxesDZB JO13-2GTe spelen
    za 17-mrt. 11:45Hoofdklasse ECKC JO17-1 - Sparta (AV) JO17-1Te spelen
    za 17-mrt. 12:005e klasse 2XerxesDZB JO9-4 - CKC JO9-1Te spelen
    za 17-mrt. 12:003e klasse 05Dilettant JO19-1 - CKC JO19-2Te spelen
    za 17-mrt. 12:153e klasse 02Zwervers, IJVV de JO17-3 - CKC JO17-2Te spelen
    za 17-mrt. 12:452e klasse 4CKC MO17-1 - RKDEO MO17-2Te spelen
    za 17-mrt. 13:456e klasse 8CKC JO15-4 - Nieuwerkerk JO15-10Te spelen
    za 17-mrt. 14:452e klasse 4CKC MO19-1 - SSS MO19-1Te spelen
    za 17-mrt. 14:454e klasse 04BVCB JO15-4 - CKC JO15-3Te spelen
    za 17-mrt. 15:004e klasse ELMO 1 - CKC 1Te spelen
    za 17-mrt. 15:004e klasse 01Smitshoek JO17-5 - CKC JO17-3Te spelen
    za 17-mrt. 16:001e klasse 3CKC JO19-1 - v.v. Hekelingen JO19-1Te spelen
    zo 18-mrt. 09:305e klasse 6TOGB 8 - CKC 3Te spelen
    zo 18-mrt. 10:002e klasse 3HOV/DJSCR VE1 - CKC VE1Te spelen
    zo 18-mrt. 10:306e klasse 7CKC 4 - SVB Besiktas 2Te spelen
    zo 18-mrt. 11:004e klasse BXerxesDZB VR2 - CKC VR1Te spelen
    zo 18-mrt. 11:304e klasse 6CKC 1 - Zwarte Pijl 1Te spelen
    zo 18-mrt. 12:304e klasse 7GLZ Delfshaven, rvv 3 - CKC 2Te spelen
    za 24-mrt. 08:301e klasse 8CKC JO11-1 - BVCB JO11-2Te spelen
    za 24-mrt. 08:301e klasse 4CKC MO11-1 - Excelsior R. MO11-2Te spelen
    za 24-mrt. 08:305e klasse 2Charlois, sv JO9-3 - CKC JO9-1Te spelen
    za 24-mrt. 08:307e klasse 02Lekkerkerk JO9-2 - CKC JO9-3Te spelen
    za 24-mrt. 08:308e klasse 03Zwervers, IJVV de JO9-5 - CKC JO9-2Te spelen
    za 24-mrt. 08:30Hoofdklasse 2Schoonhoven JO8-1 - CKC JO8-1Te spelen
    za 24-mrt. 10:001e klasse 2CKC MO13-1 - XerxesDZB MO13-2Te spelen
    za 24-mrt. 10:008e klasse 2CKC JO13-3 - Binnenmaas, FC JO13-5Te spelen
    za 24-mrt. 10:156e klasse 01Groeneweg JO11-4 - CKC JO11-4Te spelen
    za 24-mrt. 10:303e klasse 02BZC / Zuiderpark JO17-1 - CKC JO17-2Te spelen
    za 24-mrt. 11:003e klasse 01Spirit JO15-3 - CKC JO15-2Te spelen
    za 24-mrt. 11:004e klasse 04Spirit JO15-4 - CKC JO15-3Te spelen
    za 24-mrt. 11:302e klasse 06Excelsior R. JO15-3 - CKC JO15-1Te spelen
    za 24-mrt. 11:303e klasse 05BVCB JO19-2 - CKC JO19-2Te spelen
    za 24-mrt. 11:452e klasse 4CKC MO17-1 - BVCB MO17-2Te spelen
    za 24-mrt. 11:458e klasse 10Excelsior R. JO11-7 - CKC JO11-3Te spelen
    za 24-mrt. 11:454e klasse 01XerxesDZB JO17-3 - CKC JO17-3Te spelen
    za 24-mrt. 12:00Hoofdklasse ECKC JO17-1 - Nieuwerkerk JO17-1Te spelen
    za 24-mrt. 12:451e klasse 3OVV JO19-1 - CKC JO19-1Te spelen
    za 24-mrt. 13:006e klasse 8Lekkerkerk JO15-2 - CKC JO15-4Te spelen
    za 24-mrt. 14:005e klasse 6CKC JO13-2 - Barendrecht JO13-6Te spelen
    za 24-mrt. 14:001e klasse 9CKC JO13-1 - Moordrecht JO13-1Te spelen
    za 24-mrt. 14:304e klasse EOvermaas 1 - CKC 1Te spelen
    zo 25-mrt. 10:005e klasse 6GLZ Delfshaven, rvv 7 - CKC 3Te spelen
    zo 25-mrt. 10:154e klasse 7Antibarbari 5 - CKC 2Te spelen
    zo 25-mrt. 10:306e klasse 7CKC 4 - Antibarbari 14Te spelen
    zo 25-mrt. 11:304e klasse 6CKC 1 - Antibarbari 6Te spelen
    zo 25-mrt. 13:002e klasse 3CKC VE1 - Voorwaarts VE2Te spelen
    zo 25-mrt. 14:454e klasse BAntibarbari VR3 - CKC VR1Te spelen
    za 31-mrt. 09:455e klasse 2CKC JO9-1 - Maense, FC JO9-2Te spelen
    za 31-mrt. 13:002e klasse 4Zwaluwen MO17-2 - CKC MO17-1Te spelen
    za 31-mrt. 13:002e klasse 4v.v. Hekelingen MO19-1 - CKC MO19-1Te spelen
    za 31-mrt. 15:304e klasse ECKC 1 - Ommoord, sv 1Te spelen