• Vroege Vogels

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Berge, John van denLokale stafteamlid
    Dessel, Frans vanLokale stafteamlid
    Heikoop, MarcoLokale stafteamlid
    Hogerwaard, BertLokale stafteamlid
    Hoogenboezem, WillemLokale stafteamlid
    Hoogendijk, BertLokale stafteamlid
    Jalink, HermanLokale stafteamlid
    Middelkoop, MarcoLokale stafteamlid
    Moleveld, SergejLokale stafteamlid
    Reuver, Bert deLokale stafteamlid
    Reuver, Hans deLokale stafteamlid
    Reuver, Herman deLokale stafteamlid
    Stel, Johan van derLokale stafteamlid
    Veghel, Peter vanLokale stafteamlid
    Zijl, Ron vanLokale stafteamlid
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    24 feb. 11:00Bolnes JO11-1 - CKC JO11-4Afgelast door verenigingSportpark Bolnes
    25 feb. 12:00SVV 3 (zon) - CKC 2Te spelenSportpark Harga SVV
    25 feb. 12:30CKC 1 - CWO 2Te spelenSportpark 't Veer
    3 mrt. 09:45Spirit JO13-4 - CKC JO13-2Te spelenSportpark Ouderkerk
    3 mrt. 09:45Spartaan'20 JO11-5 - CKC JO11-1Te spelenSportpark Spartaan'20
    3 mrt. 09:45Zwervers, cvv JO11-3 - CKC JO11-2Te spelenSportpark Couwenhoek
    3 mrt. 10:30CKC JO11-4 - XerxesDZB JO11-6Te spelenSportpark 't Veer
    3 mrt. 10:30CKC JO9-2 - XerxesDZB JO9-7Te spelenSportpark 't Veer
    3 mrt. 11:15Dilettant JO13-3 - CKC JO13-3Te spelenSportpark Dilettant
    3 mrt. 12:15Jodan Boys, de JO13-2 - CKC JO13-1Te spelenSportpark Oosterwei
    3 mrt. 13:30CKC JO17-3 - Ommoord, sv JO17-2Te spelenSportpark 't Veer
    3 mrt. 16:00CKC JO19-1 - Botlek, SC JO19-1Te spelenSportpark 't Veer
    4 mrt. 11:00CKC 4 - Zwervers, cvv 3Te spelenSportpark 't Veer
    4 mrt. 12:00Antibarbari 6 - CKC 1Te spelenSportpark Toepad
    4 mrt. 12:45Rotterdam United VE1 - CKC VE1Te spelenSportpark JHR
    10 mrt. 08:30CKC JO9-1 - NOCKralingen JO9-1Te spelenSportpark 't Veer
    10 mrt. 08:30CKC JO9-3 - NOCKralingen JO9-2Te spelenSportpark 't Veer
    10 mrt. 08:30CKC JO9-2 - Alexandria'66 JO9-6Te spelenSportpark 't Veer
    10 mrt. 08:30CKC JO8-1 - Spirit JO8-1Te spelenSportpark 't Veer
    10 mrt. 08:30Zwervers, IJVV de JO11-1 - CKC JO11-1Te spelenYVV De Zwervers- De Groote Stee
    10 mrt. 08:30Berkel MO13-1 - CKC MO13-1Te spelenSportpark Het Hoge Land Berkel
    10 mrt. 08:30SVS JO11-2 - CKC JO11-2Te spelenSportpark Schenkel
    10 mrt. 09:00Melissant MO11-1 - CKC MO11-1Te spelenSportpark Melissant
    10 mrt. 09:00Victoria'04 JO10-1 - CKC JO10-1Te spelenSportpark Broekpolder Victoria'04
    10 mrt. 09:45CKC JO11-3 - Groeneweg JO11-8Te spelenSportpark 't Veer
    10 mrt. 09:45CKC JO11-4 - Nieuwerkerk JO11-8Te spelenSportpark 't Veer
    10 mrt. 09:45CKC JO15-3 - VOC JO15-4Te spelenSportpark 't Veer
    10 mrt. 10:00Zuidland MO19-1 - CKC MO19-1Te spelenGroot-Nibbeland
    10 mrt. 10:15Zwervers, IJVV de JO15-3 - CKC JO15-4Te spelenYVV De Zwervers- De Groote Stee
    10 mrt. 10:30FC 's-Gravenzande MO17-3 - CKC MO17-1Te spelenSportpark Juliana
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.