• Scheidsrechters, veld- en kleedkamerindeling

  • Scheidsrechters

    WedstrijddatumWedstrijdStatusScheidsrechter
    za 21-apr. 14:00CKC 1 - Moordrecht 1Te spelenP. (Patrick) Slieker
    zo 22-apr. 09:30CKC 2 - Kethel Spaland, vv 2Te spelen
    zo 22-apr. 10:30CKC VE1 - Sparta (AV) VE2Te spelen
    zo 22-apr. 12:30CKC 3 - VFC 4Te spelen
    di 24-apr. 20:15CKC 1 - VOC 023Te spelen
    wo 25-apr. 19:00CKC MO17-1 - HVC'10 MO17-1Te spelen
    za 28-apr. 09:45CKC MO11-1 - Blijdorp MO11-2Te spelen
    za 28-apr. 09:45CKC JO9-2 - XerxesDZB JO9-7Te spelenZelf regelen door team, .
    za 28-apr. 09:45CKC JO8-1 - Be Fair JO8-1Te spelenZelf regelen door team, .
    za 28-apr. 11:15CKC JO11-4 - XerxesDZB JO11-6Te spelen
    za 28-apr. 11:15CKC JO11-3 - Neptunus-Schiebroek JO11-5GTe spelen
    za 28-apr. 12:45CKC MO13-1 - Spirit MO13-1Te spelen
    za 28-apr. 15:30CKC JO19-1 - DRL JO19-1Te spelenM. (Mitchel) van Loon
  • Velden en kleedkamers

    Datum En TijdWedstrijdVeldKk ThuisKk Uit
    za 21-apr. 14:00CKC 1 - Moordrecht 1veld 163
    zo 22-apr. 09:30CKC 2 - Kethel Spaland, vv 2veld 2
    zo 22-apr. 10:30CKC VE1 - Sparta (AV) VE2veld 1
    zo 22-apr. 12:30CKC 3 - VFC 4veld 2
    di 24-apr. 20:15CKC 1 - VOC 023veld 162
    wo 25-apr. 19:00CKC MO17-1 - HVC'10 MO17-1veld 165
    za 28-apr. 09:45CKC MO11-1 - Blijdorp MO11-2veld 1B
    za 28-apr. 09:45CKC JO9-2 - XerxesDZB JO9-7veld 1A1
    za 28-apr. 09:45CKC JO8-1 - Be Fair JO8-1veld 1A2
    za 28-apr. 11:15CKC JO11-4 - XerxesDZB JO11-6veld 1A
    za 28-apr. 11:15CKC JO11-3 - Neptunus-Schiebroek JO11-5Gveld 1B
    za 28-apr. 12:45CKC MO13-1 - Spirit MO13-1veld 1
    za 28-apr. 15:30CKC JO19-1 - DRL JO19-1veld 1
    zo 29-apr. 09:30CKC 2 - CWO 2veld 2
    zo 29-apr. 10:45CKC 4 - Zwervers, cvv 3veld 1
    zo 29-apr. 12:00CKC 1 - Aeolus 1veld 2
    za 05-mei. 09:45CKC JO11-2 - XerxesDZB JO11-4veld 1A
    za 05-mei. 10:30CKC MO17-1 - RKDEO MO17-2veld 2
    za 05-mei. 12:00CKC JO17-1 - Sparta (AV) JO17-1veld 1
    za 05-mei. 12:30CKC JO13-1 - XerxesDZB JO13-2Gveld 2
    za 05-mei. 14:30CKC JO19-1 - Botlek, SC JO19-1veld 1
    wo 09-mei. 18:30CKC MO13-1 - Rohda '76 MO13-1veld 1
    za 12-mei. 08:30CKC MO11-1 - NSVV MO11-1veld 1A
    za 12-mei. 08:30CKC JO11-1 - Slikkerveer JO11-1veld 1B
    za 12-mei. 09:15CKC JO13-2 - Slikkerveer JO13-4veld 2
    za 12-mei. 10:00CKC JO11-2 - Spirit JO11-2veld 1B
    za 12-mei. 10:00CKC JO10-1 - Poortugaal JO10-2veld 1A
    za 12-mei. 11:00CKC MO13-1 - Haastrecht MO13-1veld 2
    za 12-mei. 12:00CKC JO17-1 - Zwervers, IJVV de JO17-1veld 1
    za 12-mei. 14:00CKC MO17-1 - PPSC MO17-1veld 2
    za 12-mei. 15:00CKC JO19-1 - DCV JO19-1veld 1
    zo 13-mei. 10:30CKC 4 - Charlois, sv 5veld 1
    zo 13-mei. 11:30CKC 1 - CWO 3veld 2
    di 15-mei. 18:30CKC JO15 - CKC JO15veld 1A
    di 15-mei. 18:45CKC JO11-1 - RVVH JO11-1veld 1A
    wo 16-mei. 18:30CKC JO13-3 - Barendrecht JO13-9veld 1
    do 17-mei. 18:00CKC JO15-1 - BVCB JO15-2veld 2
    za 19-mei. 08:30CKC JO9-2 - Hillegersberg, vv JO9-6veld 1 licht
    za 19-mei. 08:30CKC JO9-1 - Barendrecht JO9-4veld 1 licht
    za 19-mei. 08:30CKC JO9-3 - Binnenmaas, FC JO9-3veld 1 licht
    za 19-mei. 09:45CKC MO11-1 - Zestienhoven MO11-1veld 1 licht
    za 19-mei. 09:45CKC JO11-4 - Dilettant JO11-2veld 1 licht
    za 19-mei. 10:30CKC JO15-3 - Barendrecht JO15-7veld 2
    za 19-mei. 11:30CKC JO15-2 - Capelle JO15-3veld 1 licht
    za 19-mei. 12:30CKC MO17-1 - Zestienhoven MO17-2veld 2
    za 19-mei. 14:30CKC 1 - Nieuwerkerk 1veld 1 licht
    za 19-mei. 15:00CKC MO19-1 - Smitshoek MO19-1veld 2
    zo 20-mei. 10:30CKC 4 - Kethel Spaland, vv 4veld 1 licht
    di 22-mei. 19:00CKC JO10-1 - Binnenmaas, FC JO10-2veld 1 licht
    wo 23-mei. 18:30CKC JO13-1 - SVS JO13-1veld 2
    vr 25-mei. 20:00CKC VR30+1 - DSO VR30+1veld 2
    vr 25-mei. 20:30CKC VR30+1 - Lekkerkerk VR30+1veld 2
    za 26-mei. 08:30CKC JO11-2 - LMO JO11-2veld 1 licht
    za 26-mei. 08:30CKC JO10-1 - Excelsior R JO10-1Mveld 1 licht
    za 26-mei. 08:30CKC JO11-3 - Capelle JO11-8veld 2
    za 26-mei. 10:00CKC JO15-1 - Alexandria'66 JO15-3veld 1 licht
    za 26-mei. 12:00CKC JO17-1 - Poortugaal JO17-1veld 1 licht
    za 26-mei. 13:30CKC JO13-2 - Zwervers, IJVV de JO13-3veld 2
    za 26-mei. 14:00CKC JO17-2 - VFC JO17-3veld 1 licht
    za 26-mei. 16:00CKC JO19-2 - VVOR JO19-2veld 1 licht