• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bader, RobertOverige stafTeammanager
    Franke, RichardTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:002A3
    Donderdag20:002B3
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    3 mrt. 16:00CKC JO19-1 - Botlek, SC JO19-1Te spelenSportpark 't Veer
    10 mrt. 15:30NOCKralingen JO19-1 - CKC JO19-1Te spelenSportpark Toepad
    17 mrt. 16:00CKC JO19-1 - v.v. Hekelingen JO19-1Te spelenSportpark 't Veer
    24 mrt. 12:45OVV JO19-1 - CKC JO19-1Te spelenSportpark OVV
    7 apr. 14:30Rozenburg JO19-1 - CKC JO19-1Te spelenSportpark West
    28 apr. 16:00CKC JO19-1 - DRL JO19-1Te spelenSportpark 't Veer
    5 mei. 13:00Excelsior R. JO19-1 - CKC JO19-1Te spelenSportpark Woudestein
    12 mei. 16:00CKC JO19-1 - DCV JO19-1Te spelenSportpark 't Veer
    19 mei. 10:00Strijen JO19-1 - CKC JO19-1Te spelenSportpark Strijen
    26 mei. 16:00CKC JO19-1 - Slikkerveer JO19-1Te spelenSportpark 't Veer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagSoortDetails
    7 okt.Slikkerveer JO19-1 - CKC JO19-11 - 1regulier
    14 okt.CKC JO19-1 - NSVV JO19-210 - 0regulier
    28 okt.Barendrecht JO19-2 - CKC JO19-17 - 1regulier
    4 nov.CKC JO19-1 - Feyenoord, sc JO19-22 - 5regulier
    11 nov.CKC JO19-1 - Excelsior R. JO19-14 - 2regulier
    18 nov.DCV JO19-1 - CKC JO19-11 - 4regulier
    25 nov.CKC JO19-1 - NOCKralingen JO19-14 - 3regulier
    2 dec.RVVH JO19-1 - CKC JO19-12 - 0regulier
    9 dec.CKC JO19-1 - Leonidas JO19-26 - 0regulier
    17 feb.CKC JO19-1 - Smitshoek JO19-27 - 1regulier
    24 feb.Overmaas JO19-2 - CKC JO19-12 - 7regulier
  • Poulestanden JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwervers, cvv JO19-11190253173627
    2RVVH JO19-1118215044626
    3Feyenoord, sc JO19-21182141142726
    4Barendrecht JO19-21171349193022
    5CKC JO19-11161438281019
    6NOCKralingen JO19-1105143325816
    7Excelsior R. JO19-1114162338-1513
    8DCV JO19-1113171831-1310
    9Smitshoek JO19-2113081546-319
    10Slikkerveer JO19-192161830-127
    11Leonidas JO19-2101271251-395
    12NSVV JO19-291081360-470

    Poulestanden JO19-1 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DONK JO19-13210166107
    2Alexandria'66 JO19-23201198116
    3CKC JO19-1311114954
    4XerxesDZB JO19-23003531-260

    Poulestanden JO19-1 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CKC JO19-12200143116
    2v.v. Hekelingen JO19-1220010466
    3Rozenburg JO19-122006066
    4Botlek, SC JO19-121104314
    5DRL JO19-121103214
    6DCV JO19-121016513
    7OVV JO19-1210157-23
    8Slikkerveer JO19-110102201
    9Excelsior R. JO19-110101101
    10Strijen JO19-1100102-20
    11NOCKralingen JO19-1200225-30
    12Smitshoek JO19-22002211-90
    13Overmaas JO19-23003313-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bleichrodt, KarelTeamspeler
    Brink, ThomasTeamspeler
    Franke, KevinTeamspeler
    Groeneveldt, RobinTeamspeler
    Inceman, JemTeamspeler
    Spoel, Mike van derTeamspeler
    Thijssen, JimTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.