• JO11-3 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Harpal, HenkOverige stafTeammanager
    Roer, JordiTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag18:4513
    Donderdag18:4513
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    10 mrt. 09:45CKC JO11-3 - Groeneweg JO11-8Te spelenSportpark 't Veer
    17 mrt. 08:30HOV/DJSCR JO11-6 - CKC JO11-3Te spelenSportpark De Bosdreef
    24 mrt. 11:45Excelsior R. JO11-7 - CKC JO11-3Te spelenSportpark Woudestein
    7 apr. 09:45CKC JO11-3 - DCV JO11-4Te spelenSportpark 't Veer
    14 apr. 10:15BVCB JO11-9 - CKC JO11-3Te spelenSportpark Sporthoek
    12 mei. 10:00Soccer Boys JO11-4 - CKC JO11-3Te spelenSportpark Merenveld
    19 mei. 13:00Alexandria'66 JO11-8 - CKC JO11-3Te spelenSportpark Oosterflank
    26 mei. 08:30CKC JO11-3 - Capelle JO11-8Te spelenSportpark 't Veer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagSoortDetails
    7 okt.DCV JO11-4 - CKC JO11-33 - 8regulier
    14 okt.CKC JO11-3 - Neptunus-Schiebroek JO11-67 - 3regulier
    28 okt.XerxesDZB JO11-11 - CKC JO11-34 - 2regulier
    11 nov.Barendrecht JO11-13 - CKC JO11-30 - 7regulier
    15 nov.CKC JO13-1 - Spirit JO13-10 - 3-
    18 nov.CKC JO11-3 - RVVH JO11-710 - 4regulier
    22 nov.CKC JO17-1 - Bergambacht JO17-11 - 1-
    25 nov.Capelle JO11-6 - CKC JO11-38 - 3regulier
    2 dec.CKC JO11-3 - Zwervers, IJVV de JO11-65 - 0regulier
    16 dec.DRL JO11-3 - CKC JO11-34 - 4regulier
    3 feb.Olympia JO13-2 - CKC JO13-1 - -
    3 feb.CKC JO15-2 - Alexandria '66 JO15-40 - 2-
    10 feb.CKC JO11-3 - GLZ Delfshaven, rvv JO11-43 - 1regulier
    17 feb.XerxesDZB JO11-11 - CKC JO11-37 - 1regulier
    19 feb.CKC JO15-1 - HOV/DJSCR JO15-11 - 1-
  • Poulestanden JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dilettant JO11-488004783924
    2Capelle JO11-61072174254923
    3Zwervers, IJVV de JO11-6105233328517
    4CKC JO11-3951350321816
    5Excelsior R. JO11-71043355441115
    6XerxesDZB JO11-111042446321414
    7DCV JO11-4104153950-1113
    8DRL JO11-3113352843-1512
    9RVVH JO11-793063950-119
    10Leonidas JO11-42200194156
    11Neptunus-Schiebroek JO11-691081667-513
    12Barendrecht JO11-13100281275-632

    Poulestanden JO11-3 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LMO JO11-43300176119
    2Capelle JO11-63111101004
    3XerxesDZB JO11-1131021015-53
    4CKC JO11-330121117-61

    Poulestanden JO11-3 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior R. JO11-72200224186
    2Neptunus-Schiebroek JO11-5G2200204166
    3XerxesDZB JO11-112200133106
    4HOV/DJSCR JO11-6220011476
    5Alexandria'66 JO11-821016423
    6CKC JO11-3210148-43
    7BVCB JO11-92101613-73
    8DCV JO11-4100118-70
    9Capelle JO11-81001111-100
    10GLZ Delfshaven, rvv JO11-4200227-50
    11Groeneweg JO11-82002414-100
    12Soccer Boys JO11-42002414-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Afgeschermd
    Dorn, DaniTeamspeler
    Harpal, KajaTeamspeler
    Kaa, Kai van deTeamspeler
    Marras, LucaTeamspeler
    Mei, JustinTeamspeler
    Versluis, BramTeamspeler
    Westerveld, VicTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.