Giraffestraat 71, 3064 LE Rotterdam, tel: 010 - 4507171

SlideshowFx Picasa Widget for Joomla!
Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
Jouw tweets hier? #vvCKC of @vvCKC
vvCKC
vvCKC Einde oefenperiode CKC tinyurl.com/py5svym pic.twitter.com/eAy1EjNDUJ
1 day ago.
vvCKC
vvCKC Gevonden voorwerpen vorig seizoen tinyurl.com/ns8acam pic.twitter.com/hbvIniOGIF
2 days ago.
MultiSportRadio
MultiSportRadio GGGOOAALL @vvCKC 3-2
4 days ago.

datum tijd soort nummer thuis uit scheidsrechter

Do 03-09-2015 19:00 Vriend 6045 ONA D1 CKC D1
18:30 Vriend 5996 Berkel E1 CKC E1
18:30 Vriend 5997 Berkel E2 CKC E2
Za 05-09-2015 14:45 Comp 54401 Spirit A1 CKC A1 Leeuw, V. de
15:00 Beker 5964 Lekkerkerk A1 CKC A2
13:15 Beker 37926 CKC A3 VOC A4
15:00 Comp 60363 CKC B1 Zwervers, cvv B1 Ridwan, S.H.
11:30 Beker 10981 LMO B1 CKC B2
15:00 Beker 10998 Nieuwerkerk B4 CKC B3
13:00 Beker 11020 Zwervers, cvv B3 CKC B4
11:30 Beker 20774 Nieuwerkerk C3 CKC C1 Quartel, J.P. de
11:15 Beker 30285 CKC C2 Slikkerveer C3 J.v.Gorsel
13:15 Beker 11067 Slikkerveer C4 CKC C3
10:30 Beker 10990 Excelsior R. D3 CKC D1
11:30 Beker 11124 Stolwijk D1 CKC D2
08:45 Beker 11072 Bolnes D2 CKC D3
11:15 Beker 26966 CKC D4 Zwervers, cvv D4 J.M.Vlak
08:30 Beker 5958 Spartaan 20 E3 CKC E1
09:45 Beker 10281 CKC E2 Barendrecht E5 E.P.v.Gilst
09:45 Beker 27883 CKC E3 Zwervers, IJVV de E3 C.R.Maliba
09:45 Beker 14059 CKC E4 Alexandria 66 E7 C.Stapel
08:45 Beker 11126 Bolnes E5 CKC E5
10:00 Beker 11115 Dilettant E4 CKC E6
09:30 Beker 5976 Nieuwerkerk F2 CKC F1
08:30 Beker 43192 CKC F2 SVS F2 I.M.v.Gilst
08:30 Beker 11088 Lekkerkerk F2 CKC F3
08:30 Beker 26954 CKC F4 Zwervers, cvv F5 I.M.v.Gilst
13:00 Beker 11108 XerxesDZB F13 CKC F5
08:30 Beker 37569 CKC F6 DCV F5 R.Callaars
08:30 Beker 40867 CKC F7 PKC 85 F1 M.Oosterom
15:30 Beker 23956 CKC MB1 Nieuwerkerk MB1 C.D.R.v.d.Hul
13:00 Beker 30430 CKC MC1 XerxesDZB MC1 A.Rook
09:30 Beker 11010 Capelle MD1 CKC MD1 Hes, B.
10:45 Beker 5966 NOCKralingen ME1 CKC ME1
Zo 06-09-2015 14:00 Comp 85909 Bodegraven 1 CKC 1 Thomas, W.
12:15 Comp 81593 CKC 2 Meeuwenplaat 2 Reijnst, J.W. van der
12:00 Beker 75445 Maasstad Tediro 3 CKC 3
14:30 Beker 101272 CKC 4 PKC 85 1
10:00 Beker 76105 CKC 5 VEP 6
14:30 Beker 76110 CKC 6 DRL 3
10:30 Beker 76102 CKC VE1 Dilettant VE1
13:00 Beker 1664 Antibarbari VR3 CKC VR1
Ma 07-09-2015 19:00 Comp 3938 Rhoon H1 CKC H1
21:15 Comp 88972 PPSC H2 CKC H2
Wo 09-09-2015 19:45 Beker 1688 CKC VR2 Victoria 04 VR1
Za 12-09-2015 14:30 Comp 68564 CKC A1 VOC A1 Kaptein, J.
16:30 Beker 7907 CKC A2 Capelle A2
13:00 Beker 11050 Nieuwerkerk A4 CKC A3
12:15 Comp 52349 Zestienhoven B1 CKC B1 Afalah, A.
14:00 Beker 10980 VOC B3 CKC B2
13:15 Beker 12596 CKC B3 Alexandria 66 B4
16:30 Beker 10049 CKC B4 Barendrecht B8
12:45 Beker 8821 CKC C1 Excelsior R. C3
15:00 Beker 36526 CKC C2 RVVH C3
12:00 Beker 11064 Barendrecht C8 CKC C3
11:15 Beker 30326 CKC D1 Slikkerveer D1
09:45 Beker 26772 CKC D2 Zwervers, cvv D2
10:30 Beker 36448 CKC D3 RVVH D5
08:30 Beker 5947 Nieuwerkerk D12 CKC D4
08:30 Beker 5953 Excelsior R. E3 CKC E1
09:30 Beker 11036 Maasstad Tediro E1 CKC E2
08:30 Beker 11091 Excelsior R. E8 CKC E3
10:00 Beker 11078 BVCB E7 CKC E4
09:30 Beker 10112 CKC E5 Barendrecht E15
09:30 Beker 16752 CKC E6 Perkouw E2
08:30 Beker 39552 CKC F1 VVOR F1
08:30 Beker 11060 Ommoord F2 CKC F2
08:30 Beker 11086 Nieuwerkerk F7 CKC F3
08:30 Beker 20571 CKC F4 NOCKralingen F2
08:30 Beker 49733 CKC F5 Spirit F8
08:30 Beker 14141 CKC F6 Alexandria 66 F9
08:30 Beker 11046 Hillegersberg F10 CKC F7 Koene, Stijn
09:30 Beker 11038 Zwaluwen MC1 CKC MC1
11:50 Beker 30195 CKC MD1 XerxesDZB MD1
08:30 Beker 5970 VOC ME2 CKC ME1
Zo 13-09-2015 14:30 Comp 86119 CKC 1 HOVDJSCR 1 Jung, J.W.
11:00 Comp 85868 GLZ Delfshaven 2 CKC 2 Kallan, R.R.
12:00 Beker 76109 CKC 3 Cabauw 3
12:00 Beker 101273 Zwarte Pijl 1 CKC 4
10:00 Beker 76667 DCV 1 CKC 6
13:30 Beker 1638 CKC VR1 AGE VR2
14:45 Beker 1711 Antibarbari VR4 CKC VR2
Ma 14-09-2015 21:15 Comp 4019 CKC H1 LMO H1
19:00 Comp 89044 CKC H2 PPSC H1
Za 19-09-2015 14:30 Comp 54393 BVCB A1 CKC A1 Nikerk, Y.
14:30 Beker 5960 DCV A1 CKC A2
11:15 Beker 30083 CKC A3 XerxesDZB A3
13:45 Comp 65592 CKC B1 XerxesDZB B1 Jong, H.N.L. de
14:15 Beker 10976 Coal B1 CKC B2
13:00 Beker 11001 Lekkerkerk B2 CKC B3
16:15 Beker 11019 Nieuwerkerk B8 CKC B4
12:00 Beker 20776 VVOR C1 CKC C1
10:00 Beker 10987 Lekkerkerk C2 CKC C2
12:00 Beker 89197 Maasstad Tediro C1 CKC C3
09:50 Beker 10994 LMO D1 CKC D1
08:30 Beker 11121 Nieuwerkerk D4 CKC D2
08:30 Beker 11075 Slikkerveer D6 CKC D3
09:45 Beker 10125 CKC E1 Barendrecht E2
10:00 Beker 11031 Bolnes E1 CKC E2
09:45 Beker 23897 CKC E3 Nieuwerkerk E8
09:45 Beker 24920 CKC E4 Nieuwerkerk E12
08:30 Beker 11128 Excelsior R. E9 CKC E5
09:45 Beker 11112 Capelle E8 CKC E6
10:30 Beker 5973 Alexandria 66 F1 CKC F1
08:30 Beker 49496 CKC F2 Spirit F2
08:30 Beker 30333 CKC F3 Slikkerveer F3
09:30 Beker 11027 Nieuwerkerk F10 CKC F4
08:30 Beker 11105 DCV F4 CKC F5
08:30 Beker 11100 Zwervers, cvv F8 CKC F6
08:30 Beker 29924 CKC F7 XerxesDZB F15M
13:00 Beker 42783 CKC MB1 SVS MB1
11:15 Beker 13903 CKC MC1 BVCB MC1
11:30 Beker 11013 SVS MD2 CKC MD1
08:30 Beker 27049 CKC ME1 Zwervers, cvv ME2
Zo 20-09-2015 14:30 Comp 86122 CKC 1 ASW 1 Boer, J. den
11:30 Comp 81595 CKC 2 OVV 2 Meijer, C.
12:00 Beker 76108 CKC 3 Antibarbari 8
10:00 Beker 101274 Moordrecht 2 CKC 4
10:00 Beker 76674 DHZ 4 CKC 5
14:00 Beker 76311 Charlois, sv 9 CKC 6
11:00 Beker 75415 ZBC 97 VE1 CKC VE1
13:30 Beker 1639 CKC VR1 St.Hooger VR1
11:00 Beker 1627 v.v. Hekelingen VR1 CKC VR2
Ma 21-09-2015 19:00 Comp 3984 OACN-Boys H1 CKC H1
19:00 Comp 89045 CKC H2 CWO H1
Za 26-09-2015 14:30 Comp 62266 CKC A1 Nieuwerkerk A1
15:30 Beker 5963 Zwervers, cvv A1 CKC A2
15:00 Beker 11056 VVOR A2 CKC A3
14:30 Comp 52352 Olympia B1 CKC B1
15:20 Beker 35195 CKC B2 DRL B2
16:30 Beker 36506 CKC B3 RVVH B3
17:10 Beker 49720 CKC B4 Spirit B6
13:45 Beker 7916 CKC C1 Capelle C2
11:30 Beker 10983 Overmaas C2 CKC C2
12:30 Beker 20070 CKC C3 Strijen C3
12:15 Beker 10374 CKC D1 DCV D1
10:50 Beker 49689 CKC D2 Spirit D3
10:45 Beker 6306 CKC D3 Binnenmaas D5
09:30 Beker 49675 CKC D4 Spirit D9
10:30 Beker 99325 SC Feyenoord E2 CKC E1
08:30 Beker 19988 CKC E2 Excelsior R. E5
09:30 Beker 20541 CKC E3 NOCKralingen E2
09:30 Beker 32193 CKC E4 Hillegersberg E8
12:15 Beker 11129 Zwervers, IJVV de E5 CKC E5
09:45 Beker 11117 Lekkerkerk E4 CKC E6
08:30 Beker 5975 Sparta (AV) F1 CKC F1
08:30 Beker 11061 VOC F4 CKC F2
08:30 Beker 11084 Capelle F6 CKC F3
08:30 Beker 10382 CKC F4 DCV F2
08:30 Beker 14968 CKC F5 Dilettant F5
08:30 Beker 23946 CKC F6 Nieuwerkerk F17
08:30 Beker 98249 Ommoord F6 CKC F7
12:30 Beker 11007 VDL MB1 CKC MB1
11:30 Beker 11042 SVS MC1 CKC MC1
08:30 Beker 11011 Zwervers, IJVV de MD1 CKC MD1
Zo 27-09-2015 14:30 Comp 85063 Antibarbari 1 CKC 1
10:00 Comp 77427 v.v. Hekelingen 2 CKC 2
12:00 Comp 83375 Laakkwart. VR1 CKC VR2
Ma 28-09-2015 19:00 Comp 4020 CKC H1 HBSS H2
21:15 Comp 89027 Zestienhoven H1 CKC H2
Za 03-10-2015 12:00 Comp 54402 Kethel Spaland A1 CKC A1
16:30 Comp 54695 CKC B1 Berkel B1
Zo 04-10-2015 14:30 Comp 86129 CKC 1 Hillegersberg 1
11:30 Comp 81597 CKC 2 SC Feyenoord 2 zon
12:30 Comp 77457 CKC VR2 Taurus VR2
Ma 05-10-2015 21:15 Comp 4003 OACN-Boys H3 CKC H1
19:00 Comp 89046 CKC H2 Europoint H2
Za 10-10-2015 14:30 Comp 71528 CKC A1 TOGB A1
13:00 Comp 52350 Groeneweg B1 CKC B1
Zo 11-10-2015 14:00 Comp 82735 Stolwijk 1 CKC 1
11:30 Comp 78452 Kocatepe 2 CKC 2
11:30 Comp 81196 Gouderak VR1 CKC VR2
Ma 12-10-2015 20:30 Comp 4021 CKC H1 Rhoon H3
19:45 Comp 89010 Leonidas H1 CKC H2
Za 17-10-2015 14:30 Comp 54395 Zestienhoven A1 CKC A1
16:30 Comp 57011 CKC B1 Excelsior 20 B1
Zo 18-10-2015 14:30 Comp 86126 CKC 1 NOCKralingen 1
11:30 Comp 81602 CKC 2 Charlois, sv 2
Ma 26-10-2015 19:45 Comp 3995 OACN-Boys H2 CKC H1
22:00 Comp 89047 CKC H2 Groenoord, ZVV H5
Za 31-10-2015 14:30 Comp 54663 CKC A1 Zoetermeer A1
12:30 Comp 52353 Spirit B1 CKC B1
Zo 01-11-2015 14:00 Comp 84807 Haastrecht 1 CKC 1
14:45 Comp 78163 Antibarbari 3 CKC 2
12:00 Comp 83900 Olympia VR2 CKC VR2
Ma 02-11-2015 20:30 Comp 3951 Rhoon H2 CKC H1
19:45 Comp 88993 Groenoord, ZVV H2 CKC H2
Za 07-11-2015 14:30 Comp 54397 Jonge Spartaan A1 CKC A1
11:00 Comp 52347 UNIO B1 CKC B1
Zo 08-11-2015 14:30 Comp 86128 CKC 1 Zoetermeer 1
11:30 Comp 81599 CKC 2 Slikkerveer 3
12:30 Comp 97738 CKC VR2 Victoria 04 VR1
Ma 09-11-2015 19:00 Comp 4022 CKC H1 OACN-Boys H4
21:15 Comp 89048 CKC H2 Groenoord, ZVV H1
Za 14-11-2015 14:30 Comp 65649 CKC A1 Slikkerveer A1
16:30 Comp 54619 CKC B1 Den Hoorn B1
Zo 15-11-2015 14:00 Comp 85154 Oliveo 1 CKC 1
11:00 Comp 85936 SVDPW 2 CKC 2
11:00 Comp 102208 Ommoord VR1 CKC VR2
Ma 16-11-2015 22:00 Beker 88648 Rhoon H1 Zaal CKC H1 Zaal
20:30 Beker 89058 PPSC H2 Zaal CKC H2 Zaal
Zo 22-11-2015 12:30 Comp 77449 CKC VR2 Stolwijk VR1
Ma 23-11-2015 22:00 Beker 88689 CKC H1 Zaal LMO H1 Zaal
21:15 Beker 89093 CKC H2 Zaal PPSC H1 Zaal
Za 28-11-2015 12:45 Comp 54394 Zwaluwen A1 CKC A1
11:00 Comp 52345 Schoonhoven B1 CKC B1
Zo 29-11-2015 14:30 Comp 86124 CKC 1 DONK 1
11:30 Comp 81600 CKC 2 Excelsior 20 3
12:30 Comp 77446 CKC VR2 RVC 33 VR2
Ma 30-11-2015 19:45 Beker 88671 OACN-Boys H1 Zaal CKC H1 Zaal
19:45 Beker 89094 CKC H2 Zaal CWO H1 Zaal
Za 05-12-2015 14:30 Comp 54880 CKC A1 BVCB A1
12:30 Comp 52351 XerxesDZB B1 CKC B1
Zo 06-12-2015 14:00 Comp 82629 ESTO 1 CKC 1
12:00 Comp 79042 OVV 2 CKC 2
14:30 Comp 84994 St.Hooger VR1 CKC VR2
Ma 07-12-2015 20:30 Beker 88690 CKC H1 Zaal HBSS H2 Zaal
21:15 Beker 89085 Zestienhoven H1 Zaal CKC H2 Zaal
Zo 13-12-2015 14:30 Comp 86123 CKC 1 Ommoord 1
12:00 Comp 82816 Duindorp sv VR1 CKC VR2
Ma 14-12-2015 22:00 Beker 88682 OACN-Boys H3 Zaal CKC H1 Zaal
19:00 Beker 89095 CKC H2 Zaal Europoint H2 Zaal
Zo 10-01-2016 12:30 Comp 77452 CKC VR2 SEP VR3
Ma 11-01-2016 21:15 Beker 88691 CKC H1 Zaal Rhoon H3 Zaal
20:30 Beker 89077 Leonidas H1 Zaal CKC H2 Zaal
Zo 17-01-2016 12:30 Comp 77450 CKC VR2 Delft VR1
Ma 18-01-2016 21:15 Beker 88678 OACN-Boys H2 Zaal CKC H1 Zaal
22:00 Beker 89096 CKC H2 Zaal Groenoord, ZVV H5 Zaal
Zo 24-01-2016 14:00 Comp 82187 HOVDJSCR 1 CKC 1
12:30 Comp 77453 CKC VR2 Antibarbari VR6
Ma 25-01-2016 22:00 Beker 88657 Rhoon H2 Zaal CKC H1 Zaal
21:15 Beker 89070 Groenoord, ZVV H2 Zaal CKC H2 Zaal
Zo 31-01-2016 14:00 Comp 81743 ASW 1 CKC 1
12:30 Comp 77458 CKC VR2 Duindorp sv VR1
Ma 01-02-2016 19:00 Beker 88692 CKC H1 Zaal OACN-Boys H4 Zaal
19:45 Beker 89097 CKC H2 Zaal Groenoord, ZVV H1 Zaal
Zo 07-02-2016 13:15 Comp 97747 Victoria 04 VR1 CKC VR2
Ma 08-02-2016 19:00 Comp 4023 CKC H1 Rhoon H1
22:00 Comp 89049 CKC H2 PPSC H2
Za 13-02-2016 15:00 Comp 54396 Nieuwerkerk A1 CKC A1
16:30 Comp 73144 CKC B1 Olympia B1
Zo 14-02-2016 14:30 Comp 86125 CKC 1 Antibarbari 1
11:30 Comp 81596 CKC 2 v.v. Hekelingen 2
12:00 Comp 82422 SEP VR3 CKC VR2
Ma 15-02-2016 21:15 Comp 3978 LMO H1 CKC H1
19:00 Comp 88968 PPSC H1 CKC H2
Za 20-02-2016 14:30 Comp 75178 CKC A1 Kethel Spaland A1
13:00 Comp 52344 Berkel B1 CKC B1
Zo 21-02-2016 14:00 Comp 84331 Hillegersberg 1 CKC 1
12:00 Comp 84948 SC Feyenoord 2 zon CKC 2
11:00 Comp 84775 Stolwijk VR1 CKC VR2
Ma 29-02-2016 21:15 Comp 4024 CKC H1 OACN-Boys H1
21:15 Comp 89040 CWO H1 CKC H2
Za 05-03-2016 15:00 Comp 54400 TOGB A1 CKC A1
16:30 Comp 62038 CKC B1 Groeneweg B1
Zo 06-03-2016 14:30 Comp 86121 CKC 1 Stolwijk 1
11:30 Comp 81603 CKC 2 Kocatepe 2
14:45 Comp 81553 Antibarbari VR6 CKC VR2
Ma 07-03-2016 22:00 Comp 3970 HBSS H2 CKC H1
19:45 Comp 89050 CKC H2 Zestienhoven H1
Za 12-03-2016 14:30 Comp 60452 CKC A1 Zestienhoven A1
14:00 Comp 52346 Excelsior 20 B1 CKC B1
Zo 13-03-2016 14:30 Comp 81154 NOCKralingen 1 CKC 1
11:00 Comp 82866 Charlois, sv 2 CKC 2
12:30 Comp 77451 CKC VR2 Laakkwart. VR1
Ma 14-03-2016 20:30 Comp 4025 CKC H1 OACN-Boys H3
22:00 Comp 89024 Europoint H2 CKC H2
Za 19-03-2016 15:00 Comp 54392 Zoetermeer A1 CKC A1
16:30 Comp 73434 CKC B1 Spirit B1
Zo 20-03-2016 14:30 Comp 86118 CKC 1 Haastrecht 1
11:30 Comp 81601 CKC 2 Antibarbari 3
12:00 Comp 88227 Taurus VR2 CKC VR2
Ma 21-03-2016 20:30 Comp 3962 Rhoon H3 CKC H1
22:00 Comp 89051 CKC H2 Leonidas H1
Za 02-04-2016 14:30 Comp 65522 CKC A1 Jonge Spartaan A1
16:30 Comp 60297 CKC B1 UNIO B1
Zo 03-04-2016 14:30 Comp 77182 Zoetermeer 1 CKC 1
14:00 Comp 83117 Slikkerveer 3 CKC 2
12:30 Comp 77448 CKC VR2 Gouderak VR1
Ma 04-04-2016 20:30 Comp 4026 CKC H1 OACN-Boys H2
19:00 Comp 89006 Groenoord, ZVV H5 CKC H2
Za 09-04-2016 15:15 Comp 54398 Slikkerveer A1 CKC A1
14:45 Comp 52343 Den Hoorn B1 CKC B1
Zo 10-04-2016 14:30 Comp 86127 CKC 1 Oliveo 1
11:30 Comp 81594 CKC 2 SVDPW 2
12:00 Comp 84174 Delft VR1 CKC VR2
Ma 11-04-2016 21:15 Comp 4027 CKC H1 Rhoon H2
20:30 Comp 89052 CKC H2 Groenoord, ZVV H2
Za 16-04-2016 14:30 Comp 57828 CKC A1 Zwaluwen A1
16:30 Comp 54993 CKC B1 Schoonhoven B1
Zo 17-04-2016 11:00 Comp 80563 Excelsior 20 3 CKC 2
12:30 Comp 77456 CKC VR2 Olympia VR2
Ma 18-04-2016 21:15 Comp 4018 OACN-Boys H4 CKC H1
19:45 Comp 88989 Groenoord, ZVV H1 CKC H2
Zo 24-04-2016 14:00 Comp 77436 Ommoord 1 CKC 1
12:30 Comp 102224 CKC VR2 Ommoord VR1
Za 30-04-2016 14:30 Comp 73412 CKC A1 Spirit A1
12:30 Comp 52348 Zwervers, cvv B1 CKC B1
Zo 01-05-2016 14:30 Comp 86117 CKC 1 Bodegraven 1
12:00 Comp 79941 Meeuwenplaat 2 CKC 2
12:30 Comp 77447 CKC VR2 St.Hooger VR1
Za 07-05-2016 14:30 Comp 54399 VOC A1 CKC A1
12:30 Comp 60398 CKC B1 Zestienhoven B1
Zo 08-05-2016 14:00 Comp 86120 CKC 1 ESTO 1
11:30 Comp 81598 CKC 2 GLZ Delfshaven 2
10:00 Comp 82408 RVC 33 VR2 CKC VR2
Ma 16-05-2016 14:00 Comp 77473 DONK 1 CKC 1
Za 21-05-2016 09:30 Toern RE2106 CKC E1 Internationaal E toernooi
Za 28-05-2016 09:30 Toern RE2106-1 CKC F1 Internationaal F toernooi
Za 04-06-2016 09:30 Toern RE2106-2 CKC Kabouters Kaboutertoernooi

Acties

Sponsors CKC

Voor een overzicht van alle sponsors zie "Club info"

Advertenties van Google

Terrein: Giraffestraat 71, 3064 LE Rotterdam, tel: 010 - 4507171 | Powered by Argeweb

copyright © 2013 Voetbalvereniging CKC.

|

Copyright © 2015. All Rights Reserved.