Giraffestraat 71, 3064 LE Rotterdam, tel: 010 - 4507171

SlideshowFx Picasa Widget for Joomla!
Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
Jouw tweets hier? #vvCKC of @vvCKC
LamberK41
LamberK41 Eerste wedstrijd van het mixed team van dames en heren JO9-4 zit erop. 2-0 Winst op DCV! Gefelicteerd kids! #vvCKC
1 day ago.
vvCKC
vvCKC Waarom het leuk is grensrechter te zijn #vvCKC tinyurl.com/zmaffqy
2 days ago.
excelsior20
excelsior20 Eindstand @vvCKC 2 tegen @Vijfduh @DeventerMr @Edwinvollo ? #dtf
4 days ago.

Zoeken in vvckc.nl

Log in scherm

Wie is online

We hebben 174 gasten en geen leden online


datum tijd soort nummer thuis uit scheidsrechter

Zo 28-08-2016 14:00 Beker 1557 MMO 1 CKC 1 Ferreira, D.
14:00 Beker 1557 MMO 1 CKC 1 Ferreira, D.
14:00 Beker 2971 Swift Boys 2 CKC 2 Heinsmann, A.
14:00 Beker 2971 Swift Boys 2 CKC 2 Heinsmann, A.
13:30 Beker 73552 CKC 3 Antibarbari 5
13:30 Beker 73552 CKC 3 Antibarbari 5
09:45 Beker 73881 CKC 4 SVH 2
09:45 Beker 73881 CKC 4 SVH 2
10:00 Beker 73951 Taurus 4 CKC 5
10:00 Beker 73951 Taurus 4 CKC 5
11:00 Beker 74745 CKC 6 DCV 1
11:00 Beker 74745 CKC 6 DCV 1
11:00 Beker 73958 ZBC 97 VE1 CKC VE1
11:00 Beker 73958 ZBC 97 VE1 CKC VE1
14:00 Beker 73962 AGE-GGK VR2 CKC VR2
14:00 Beker 73962 AGE-GGK VR2 CKC VR2
Ma 29-08-2016 18:00 Beker 33959 CKC JO11-6 Alexandria 66 JO11-7
Za 03-09-2016 10:30 Beker 43269 Alexandria 66 JO11-2 CKC JO11-1
09:45 Beker 41190 CKC JO11-2 Bergambacht JO11-2
09:45 Beker 49924 CKC JO11-3 VVOR JO11-5
08:30 Beker 69580 CKC JO11-4 Nieuwerkerk JO11-8
08:30 Beker 32276 CKC JO11-5 Excelsior R. JO11-8
08:30 Beker 43302 Dilettant JO11-5 CKC JO11-6
09:45 Beker 28801 CKC JO13-1 Barendrecht JO13-2
09:00 Beker 43258 NOCKralingen JO13-1 CKC JO13-2
11:00 Beker 69434 CKC JO13-3 Zwervers, IJVV de JO13-3
12:30 Beker 58928 CKC JO15-1 NOCKralingen JO15-1
13:15 Beker 39920 Slikkerveer JO15-2 CKC JO15-2
13:30 Beker 39928 Zwervers, cvv JO15-4 CKC JO15-3
15:00 Beker 67855 CKC JO15-4 Nieuwerkerk JO15-11
14:15 Comp 98760 CKC JO17-1 Zwervers, cvv JO17-1
11:15 Beker 48464 CKC JO17-2 VVOR JO17-3
13:15 Beker 66190 CKC JO17-3 SVS JO17-3
16:30 Beker 48470 CKC JO17-4 VVOR JO17-4
16:15 Beker 67768 CKC JO19-2 Zwervers, IJVV de JO19-2
12:45 Beker 39885 Schoonhoven JO19-2 CKC JO19-3
08:30 Beker 43312 Spartaan 20 JO9-4 CKC JO9-1
08:30 Beker 43318 VOC JO9-5 CKC JO9-2
08:30 Beker 39211 CKC JO9-3 DCV JO9-3
08:30 Beker 52229 CKC JO9-4 Zwervers, cvv JO9-7
09:30 Beker 43341 NOCKralingen JO9-3 CKC JO9-5
08:30 Beker 43364 Zwervers, cvv MO11-3 CKC MO11-1
10:00 Beker 43359 Nieuwerkerk MO13-2 CKC MO13-1
12:30 Beker 43351 Cabauw MO15-1 CKC MO15-1
13:15 Beker 43346 DCV MO17-1 CKC MO17-1
Zo 04-09-2016 14:00 Comp 10438 AGE-GGK 1 CKC 1 Dijk, K. van
11:00 Comp 12169 GLZ Delfshaven 2 CKC 2 Dias de Brito, A.
12:00 Beker 74696 CKC 3 DHZ 3
09:30 Beker 75211 CKC 4 Slikkerveer 5
12:00 Beker 73952 Spartaan 20 4 CKC 5
10:30 Beker 73956 DRL 3 CKC 6
10:30 Beker 74701 CKC VE1 Dilettant VE1
13:30 Beker 74780 CKC VR1 Stompwijk VR1
12:00 Beker 73964 Delft VR1 CKC VR2
Ma 05-09-2016 19:00 Comp 343 Rhoon H1 CKC H1
Za 10-09-2016 09:45 Beker 49904 CKC JO11-1 VVOR JO11-2
08:30 Beker 43278 Schoonhoven JO11-2 CKC JO11-2
09:45 Beker 43281 Hillegersberg JO11-5 CKC JO11-3
10:30 Beker 43290 DCV JO11-2 CKC JO11-4
10:00 Beker 43299 Nieuwerkerk JO11-11 CKC JO11-5
09:45 Beker 39416 CKC JO11-6 Ommoord JO11-3
11:15 Beker 39934 Slikkerveer JO13-1 CKC JO13-1
11:00 Beker 46450 CKC JO13-2 Soccer Boys JO13-2
10:15 Beker 43262 Ommoord JO13-2 CKC JO13-3
08:30 Beker 39909 Barendrecht JO15-3 CKC JO15-1
12:30 Beker 39921 VVOR JO15-2 CKC JO15-2
12:30 Beker 39134 CKC JO15-3 DCV JO15-3
16:45 Beker 43370 Spirit JO15-7 CKC JO15-4
11:00 Comp 98737 Schoonhoven JO17-1 CKC JO17-1
15:15 Beker 39892 VOC JO17-3 CKC JO17-2
09:30 Beker 39897 DCV JO17-2 CKC JO17-3
13:15 Beker 39906 Zwervers, cvv JO17-3 CKC JO17-4
14:30 Comp 98809 CKC JO19-1 Kethel Spaland JO19-1
10:15 Beker 39880 XerxesDZB JO19-2 CKC JO19-2
15:00 Beker 67760 CKC JO19-3 SVS JO19-2
08:30 Beker 34303 CKC JO9-1 LMO JO9-1
08:30 Beker 67691 CKC JO9-2 SVS JO9-2
08:30 Beker 43329 XerxesDZB JO9-9 CKC JO9-3
12:30 Beker 43335 RVVH JO9-7 CKC JO9-4
08:30 Beker 69511 CKC JO9-5 Zwervers, IJVV de JO9-5
09:45 Beker 69529 CKC MO13-1 Zwervers, IJVV de MO13-1
11:15 Beker 46809 CKC MO15-1 VEP MO15-2
13:00 Beker 48783 CKC MO17-1 Slikkerveer MO17-1
Zo 11-09-2016 14:30 Comp 10295 CKC 1 Blijdorp 1 Pille, F.A.
11:30 Comp 13212 CKC 2 OVV 2 Rorije, M.S.
10:00 Beker 73946 Blijdorp 2 CKC 3
14:00 Beker 73949 Stolwijk 3 CKC 4
09:30 Beker 75030 CKC 5 TOGB 7
11:30 Beker 74157 CKC 6 Besiktas 4
11:00 Beker 73959 Oosterheem VR1 CKC VR1
14:00 Beker 73585 CKC VR2 Antibarbari VR5
Ma 12-09-2016 21:15 Comp 424 CKC H1 LMO H1
Za 17-09-2016 08:30 Beker 43268 Lekkerkerk JO11-1 CKC JO11-1
09:45 Beker 49393 CKC JO11-2 Stolwijk JO11-1
09:45 Beker 58044 CKC JO11-3 Neptunus-Schiebroek JO11-2
08:30 Beker 43291 Capelle JO11-4 CKC JO11-4
08:30 Beker 27469 CKC JO11-5 Dilettant JO11-4
10:30 Beker 43304 BVCB JO11-10 CKC JO11-6
10:30 Beker 39935 NSVV JO13-1 CKC JO13-1
09:45 Beker 43256 Slikkerveer JO13-3 CKC JO13-2
11:00 Beker 30820 CKC JO13-3 Barendrecht JO13-9
14:30 Beker 47283 CKC JO15-1 Slikkerveer JO15-1
16:30 Beker 39922 Spirit JO15-3 CKC JO15-2
12:30 Beker 32667 CKC JO15-3 Barendrecht JO15-10
14:15 Beker 70369 CKC JO15-4 DCV JO15-4
16:15 Comp 98761 CKC JO17-1 Zoetermeer JO17-1
16:25 Beker 39889 Hillegersberg JO17-2 CKC JO17-2
15:00 Beker 39900 Nieuwerkerk JO17-5 CKC JO17-3
13:00 Beker 39908 Nieuwerkerk JO17-6 CKC JO17-4
15:00 Comp 98801 BVCB JO19-1 CKC JO19-1
16:00 Beker 59002 CKC JO19-2 NOCKralingen JO19-1
11:15 Beker 39881 Dilettant JO19-1 CKC JO19-3
12:15 Beker 43314 Zwervers, IJVV de JO9-1 CKC JO9-1
08:30 Beker 64827 CKC JO9-2 Nieuwerkerk JO9-5
08:30 Beker 43326 Capelle JO9-5 CKC JO9-3
08:30 Beker 35766 CKC MO11-1 Binnenmaas MO11-2
09:45 Beker 49529 CKC MO13-1 VOC MO13-2
11:15 Comp 97832 CKC MO15-1 Zwervers, IJVV de MO15-1
12:45 Beker 64212 CKC MO17-1 TOGB MO17-1
Zo 18-09-2016 14:30 Comp 11485 JHR 1 CKC 1
11:30 Comp 11915 WCR 2 CKC 2
12:00 Comp 77195 ESTO 3 CKC 3
11:00 Comp 77207 XerxesDZB 3 CKC 4
10:30 Comp 75696 CKC 5 Antibarbari 12
11:00 Comp 82591 CKC 6 Ommoord 1
12:00 Comp 77235 Kocatepe VE1 CKC VE1
14:00 Comp 75366 CKC VR1 AGE-GGK VR2
13:00 Comp 76554 CKC VR2 VEP VR2
Ma 19-09-2016 19:00 Comp 389 OACN-Boys H1 CKC H1
Za 24-09-2016 12:30 Comp 98754 FC Oudewater JO17-1 CKC JO17-1
14:30 Comp 98810 CKC JO19-1 Jonge Spartaan JO19-1
Zo 25-09-2016 14:30 Comp 9973 CKC 1 BZC/Zuiderpark 1
11:30 Comp 12723 CKC 2 JHR 2
Ma 26-09-2016 19:00 Comp 425 CKC H1 HBSS H2
Za 01-10-2016 16:30 Comp 98762 CKC JO17-1 Excelsior 20 JO17-1
14:30 Comp 98811 CKC JO19-1 Leonidas JO19-1
Zo 02-10-2016 14:00 Comp 10685 Maasstad Tediro 1 CKC 1
12:00 Comp 13392 VOC 3 CKC 2
Ma 03-10-2016 21:15 Comp 408 OACN-Boys H3 CKC H1
Za 08-10-2016 12:30 Comp 98733 Leonidas JO17-1 CKC JO17-1
15:00 Comp 98799 Nieuwerkerk JO19-1 CKC JO19-1
Zo 09-10-2016 14:30 Comp 10519 CKC 1 Besiktas 1
11:30 Comp 13184 CKC 2 DRL 2
Ma 10-10-2016 20:30 Comp 426 CKC H1 Rhoon H3
Za 15-10-2016 12:30 Comp 98735 Spirit JO17-1 CKC JO17-1
14:30 Comp 98812 CKC JO19-1 Brielle JO19-1
Zo 16-10-2016 14:00 Comp 11213 Hillegersberg 1 CKC 1
11:30 Comp 12523 Meeuwenplaat 2 CKC 2
Ma 24-10-2016 19:45 Comp 400 OACN-Boys H2 CKC H1
Za 29-10-2016 16:30 Comp 98763 CKC JO17-1 SVV JO17-1
15:00 Comp 98803 VOC JO19-1 CKC JO19-1
Zo 30-10-2016 14:30 Comp 10470 CKC 1 Meeuwenplaat 1
11:30 Comp 13488 CKC 2 Hermes DVS 2
Ma 31-10-2016 20:30 Comp 356 Rhoon H2 CKC H1
Za 05-11-2016 16:30 Comp 98764 CKC JO17-1 Olympia JO17-1
16:15 Comp 98775 Capelle JO19-1 CKC JO19-1
Zo 06-11-2016 14:30 Comp 11408 RKsv RCD 1 CKC 1
12:00 Comp 13306 SC Feyenoord 2 CKC 2
Ma 07-11-2016 19:00 Comp 427 CKC H1 OACN-Boys H4
Za 12-11-2016 10:15 Comp 98744 XerxesDZB JO17-2 CKC JO17-1
14:30 Comp 98813 CKC JO19-1 Nieuwenhoorn JO19-1
Zo 13-11-2016 14:30 Comp 10066 CKC 1 Hermes DVS 1
11:30 Comp 11862 CKC 2 Slikkerveer 3
Ma 14-11-2016 22:00 Beker 433 Rhoon H1 Zaal CKC H1 Zaal
Ma 21-11-2016 22:00 Beker 474 CKC H1 Zaal LMO H1 Zaal
Za 26-11-2016 16:30 Comp 98765 CKC JO17-1 Berkel JO17-1
14:45 Comp 98782 Spirit JO19-1 CKC JO19-1
Zo 27-11-2016 14:00 Comp 11041 DHZ 1 CKC 1
11:00 Comp 12737 Excelsior 20 3 CKC 2
Ma 28-11-2016 19:45 Beker 456 OACN-Boys H1 Zaal CKC H1 Zaal
Za 03-12-2016 12:30 Comp 98751 Zwervers, cvv JO17-1 CKC JO17-1
14:30 Comp 98814 CKC JO19-1 XerxesDZB JO19-1
Zo 04-12-2016 14:30 Comp 10761 CKC 1 WCR 1
11:30 Comp 12632 CKC 2 GLZ Delfshaven 2
Za 10-12-2016 16:30 Comp 98766 CKC JO17-1 Schoonhoven JO17-1
14:30 Comp 98807 Zwaluwen JO19-1 CKC JO19-1
Zo 11-12-2016 14:00 Comp 10057 Slikkerveer 1 CKC 1
12:00 Comp 11941 OVV 2 CKC 2
Ma 12-12-2016 20:30 Beker 475 CKC H1 Zaal HBSS H2 Zaal
Ma 19-12-2016 22:00 Beker 467 OACN-Boys H3 Zaal CKC H1 Zaal
Ma 09-01-2017 21:15 Beker 476 CKC H1 Zaal Rhoon H3 Zaal
Ma 16-01-2017 21:15 Beker 463 OACN-Boys H2 Zaal CKC H1 Zaal
Ma 23-01-2017 22:00 Beker 442 Rhoon H2 Zaal CKC H1 Zaal
Zo 29-01-2017 14:30 Comp 11407 CKC 1 AGE-GGK 1
Ma 30-01-2017 19:00 Beker 477 CKC H1 Zaal OACN-Boys H4 Zaal
Za 04-02-2017 14:30 Comp 98806 Kethel Spaland JO19-1 CKC JO19-1
Zo 05-02-2017 14:30 Comp 11311 Blijdorp 1 CKC 1
Ma 06-02-2017 19:00 Comp 428 CKC H1 Rhoon H1
Za 11-02-2017 12:45 Comp 98752 Zoetermeer JO17-1 CKC JO17-1
14:30 Comp 98815 CKC JO19-1 BVCB JO19-1
Zo 12-02-2017 14:30 Comp 10528 CKC 1 JHR 1
12:00 Comp 12678 CKC 2 WCR 2
Ma 13-02-2017 21:15 Comp 383 LMO H1 CKC H1
Za 18-02-2017 16:30 Comp 98767 CKC JO17-1 FC Oudewater JO17-1
12:00 Comp 98779 Jonge Spartaan JO19-1 CKC JO19-1
Zo 19-02-2017 14:00 Comp 10638 BZC/Zuiderpark 1 CKC 1
11:00 Comp 12959 JHR 2 CKC 2
Ma 27-02-2017 21:15 Comp 429 CKC H1 OACN-Boys H1
Za 04-03-2017 14:30 Comp 98820 CKC JO19-1 Zwaluwen JO19-1
Ma 06-03-2017 22:00 Comp 375 HBSS H2 CKC H1
Za 11-03-2017 12:30 Comp 98757 Olympia JO17-1 CKC JO17-1
14:30 Comp 98816 CKC JO19-1 Capelle JO19-1
Zo 12-03-2017 14:30 Comp 11224 CKC 1 RKsv RCD 1
11:30 Comp 11891 CKC 2 SC Feyenoord 2
Ma 13-03-2017 20:30 Comp 430 CKC H1 OACN-Boys H3
Za 18-03-2017 16:30 Comp 98768 CKC JO17-1 Leonidas JO17-1
14:30 Comp 98817 CKC JO19-1 Nieuwerkerk JO19-1
Zo 19-03-2017 14:30 Comp 9918 Besiktas 1 CKC 1
11:30 Comp 13116 DRL 2 CKC 2
Ma 20-03-2017 20:30 Comp 367 Rhoon H3 CKC H1
Za 25-03-2017 14:00 Comp 98758 Excelsior 20 JO17-1 CKC JO17-1
15:00 Comp 98778 Leonidas JO19-1 CKC JO19-1
Zo 26-03-2017 14:30 Comp 11206 CKC 1 Maasstad Tediro 1
11:30 Comp 12788 CKC 2 VOC 3
Ma 27-03-2017 20:30 Comp 431 CKC H1 OACN-Boys H2
Za 01-04-2017 13:30 Comp 98774 SVV JO17-1 CKC JO17-1
14:30 Comp 98818 CKC JO19-1 VOC JO19-1
Zo 02-04-2017 14:00 Comp 11500 Meeuwenplaat 1 CKC 1
11:00 Comp 13480 Hermes DVS 2 CKC 2
Ma 03-04-2017 21:15 Comp 432 CKC H1 Rhoon H2
Za 08-04-2017 16:30 Comp 98769 CKC JO17-1 Spirit JO17-1
15:00 Comp 98797 Brielle JO19-1 CKC JO19-1
Zo 09-04-2017 14:30 Comp 10717 CKC 1 Hillegersberg 1
11:30 Comp 11906 CKC 2 Meeuwenplaat 2
Ma 10-04-2017 21:15 Comp 423 OACN-Boys H4 CKC H1
Za 22-04-2017 15:00 Comp 98784 Nieuwenhoorn JO19-1 CKC JO19-1
Zo 23-04-2017 14:00 Comp 10224 Hermes DVS 1 CKC 1
Za 29-04-2017 13:00 Comp 98772 Berkel JO17-1 CKC JO17-1
14:30 Comp 98819 CKC JO19-1 Spirit JO19-1
Zo 30-04-2017 14:30 Comp 10571 CKC 1 DHZ 1
11:30 Comp 13515 CKC 2 Excelsior 20 3
Za 06-05-2017 16:30 Comp 98770 CKC JO17-1 XerxesDZB JO17-2
14:45 Comp 98796 XerxesDZB JO19-1 CKC JO19-1
Zo 07-05-2017 14:00 Comp 10051 WCR 1 CKC 1
14:00 Comp 11586 Slikkerveer 3 CKC 2
Zo 14-05-2017 14:00 Comp 10624 CKC 1 Slikkerveer 1

.

Acties

Sponsors CKC

Voor een overzicht van alle sponsors zie "Club info"

Advertenties van Google

Terrein: Giraffestraat 71, 3064 LE Rotterdam, tel: 010 - 4507171 | Powered by Argeweb

copyright © 2013 Voetbalvereniging CKC.

|

Copyright © 2015. All Rights Reserved.