• CKC 1 (zaterdag)

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Beek, Jeroen vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Beek, Jeroen vanOverige stafTeammanager
    Frijters, JeffreyTechnische stafTrainer/coach
    Mostert, WimTechnische stafAss.-trainer/coach
    Schippers, WilOverige stafTeammanager
    Sliep, MirandaMedische stafVerzorger
    Tacq, SvenTechnische stafKeeperstrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag20:0016
    Donderdag20:0016
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 okt. 15:30CKC 1 - LMO 1Sportpark 't Veer
    4 nov. 14:30Gouda 1 - CKC 1Sportpark Groenhoven
    18 nov. 14:30Ommoord 1 - CKC 1Sportpark Zwansnesse
    25 nov. 15:30CKC 1 - Swift Boys 1Sportpark 't Veer
    2 dec. 14:30Moordrecht 1 - CKC 1Sportpark Het Lage
    9 dec. 15:30CKC 1 - PKC '85 1Sportpark 't Veer
    16 dec. 15:30Nieuwerkerk 1 - CKC 1Sportpark Dorrestein
    27 jan. 15:30CKC 1 - Hillegersberg 1Sportpark 't Veer
    3 feb. 15:00Bergambacht 1 - CKC 1Sportpark Hofkamp
    10 feb. 15:30CKC 1 - FC IJsselmonde 1Sportpark 't Veer
    17 feb. 14:30Hermandad 1 - CKC 1Sportpark Toepad
    10 mrt. 15:30CKC 1 - Gouda 1Sportpark 't Veer
    17 mrt. 15:00LMO 1 - CKC 1LMO
    24 mrt. 14:30Overmaas 1 - CKC 1Sportpark Varkenoord Overmaas
    31 mrt. 15:30CKC 1 - Ommoord 1Sportpark 't Veer
    7 apr. 15:30CKC 1 - Ammerstol 1Sportpark 't Veer
    14 apr. 14:30Hillegersberg 1 - CKC 1Sportpark Duivesteyn
    21 apr. 15:30CKC 1 - Moordrecht 1Sportpark 't Veer
    12 mei. 14:30Swift Boys 1 - CKC 1Sportpark Swift Boys
    19 mei. 14:30CKC 1 - Nieuwerkerk 1Sportpark 't Veer
    26 mei. 14:30PKC '85 1 - CKC 1Sportpark PKC '85
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gravendeel 1330011389
    2CKC 1320110736
    3Lekkerkerk 131026513
    4GOZ 13003315-120

    Poulestanden 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CKC 154101541113
    2Nieuwerkerk 154012261612
    3Bergambacht 154011810812
    4FC IJsselmonde 153201411311
    5Hillegersberg, vv 143102322110
    6Ommoord, sv 15302161249
    7Gouda 15203131036
    8LMO 152031314-16
    9Swift Boys 15203912-36
    10Hermandad 152031015-56
    11Moordrecht 14103825-173
    12Ammerstolse S.V. 151041021-113
    13Overmaas 151041124-133
    14PKC'85 15005531-260
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Bader, TimTeamspeler
    Boers, SvenTeamspeler
    Bouyakhrichan, NaoufelTeamspeler
    Druten, Jessey vanTeamspeler
    Heijser, PerryTeamspeler
    Helmer, MickTeamspeler
    Huibregtse, DamienTeamspeler
    Kooijman, SebastiaanTeamspeler
    Koster, NickTeamspeler
    Lemmob, FabianTeamspeler
    Linden, Daniël van derTeamspeler
    Nunes, DarwinTeamspeler
    Oostdijk, DaanTeamspeler
    Rosina, QrushincoTeamspeler
    Schelling, Marlon van derTeamspeler
    Schippers, RubenTeamspeler
    Sliep, DamianTeamspeler
    Spanjersberg, HanTeamspeler
    Swijnenburg, JeffreyTeamspeler
    Westen, Jasper vanTeamspeler